کتاب صوتی

راه آسان برای بدست آوردن تجربیات بزرگان – (کتاب صوتی)

   بزودی فروش کتابهای صوتی بزودی

فروشگاه کتاب گویا
در این مقاله سعی می کنیم تا یک راه کوتاه برای بدست آوردن تجربیات مفید از طریق کتاب گویا (کتاب صوتی) را بیان کنیم.

هر شخصی در زندگی روزمره خود همیشه به دنبال موفقیت در زمینه های مختلف می باشد. موفقیت شغلی , موفقیت مالی ,موفقیت عاطفی و … جالب است که بعضی از افراد به این نتیجه می رسند ولی بعضی از افراد نه. حال ممکن است این سئوال برای شما پیش بیاید که چرا اینگونه شده , آیا صرفا داشتن پول موفقیت می آورد یا داشتن رابطه یا چه؟ در درجه اول بیشتر افراد ممکن است بگویند پول, پول می آورد و یا تا رابطه نداشته باشی هیچ چیزی فایده ندارد . شاید تا حدی این موضوع درست باشد اما نه الزاما همه چیز اینگونه باشد . بلکه مسئله اصلی در موفقیت داشتن فکر و ذهنی طالب موفقیت است.

فکر و ذهن طالب موفقیت یعنی چه…. !؟

بطور خلاصه به فکر و ذهنی گفته می شود که آماده تغییر باشد.

حتما می دانید که همه چیز را همه کس دانند و نه لازم است که همه چیزی را بدانید و نه لازم است که همه کسی را از نزدیک دیده و بشناسید (هر چند که بهتر است همیشه اطلاعات خود را بروز کنید و با دیگران نیز تعامل داشته باشد) پس چطور می توان از اطلاعات مفید افراد موفق استفاده کرد؟

بعضی از این افراد در طول زندگی خود سختی ها و مصیبت های زیادی داشته و گذرانده اند و در اوج موفقیت خود به دلایلی سعی کرده اند تا به دیگران خودشان را معرفی کنند و در قالب کتاب یا کنفرانس هایی دلایل و روشهای موفقیت خود را بیان می کنند . مطالعه اکثر این مقالات و دیدن کنفرانس های متعدد نشان داده که نقطه مشترک تمامی این نصایح و سخنان بزرگان داشتن ذهن جویای موفقیت بوده . کتاب های این بزگان و افراد موفق در تمامی کتاب فروشی ها وجود دارد اما خواندن این کتابها در زمان حال با توجه به مشغله های فراوان امروزی شاید زیاد ممکن نباشد.کتاب صوتی , یا همان کتاب گویا به دیگران این امکان را می دهد تا بدون خواندن آنها , با گوش دادن در اتومبیل , محل کار , یا هر جایی که امکان زمان فراغت داشته باشند از طریق موبایل , mp3 player , ضبط صوت یا هر وسیله دیگر  بتوانند همان کتاب صوتی را با با صدای شیوا بشنوید و از مطالب آنها لذت ببرید. یکی از مزایای شنیدن کتاب گویا این است که اطلاعات کتاب بطور نا خواسته در ضمیر ناخداگاه شما وارد می شود .

ضمیر نا خو آگاه شما بسیار قدرتمند است . به ضمیر ناخود آگاه شما هر چه بگوئید عمل می کند و چه بهتر که به ضمیر ناخو آگا ه تان بطور پیوسته راه های موفقیت بزرگانی مثل برایان تریسی  را چندین بار بصورت لذت بخش از طریق شنیدن کتاب گویا که ما در اینجا بیان کردیم گوشزد کنیم.کتاب صوتی راهی ساده و لذت بخش برای شنیدن مفهوم یک کتاب از طریق رسانه شنیداری را فراهم می کند تا بدون سختی بتوانیم با ذهن و افکار انسانهای موفق ارتباط بر قرار کنیم.

گوش دادن به این کتابها همانند گوش دادن به یک رادیو موفقیت است.اما با محتوایی بسیار مفید تر از یک رادیو معمولی که سعی بر گذراندن اوقات فراغت شما را دارد.بعد از مدتی شما بطور کاملا واضح نتایج این رادیو موفقیت را خواهید دید . داشتن اهداف بزرگ اعتماد به نفس می خواهد که این اعتماد به نفس بایستی توسط ذهن خود انسان ساخته و قدرت گیرد. ضمیر نا خو آگاه شما بشکل غیر ارادی در طول زمان این اعتماد به نفس را برای شما ساخته و به ضمیر خود آگا هتان القا می کند .

کتاب گویا

 

 سایت ویبره سعی دارد تا در آینده نزدیک مجموعه ایی گرانبها از این کتاب های صوتی را با قیمتی نازل در اختیار کاربران قرار دهد.کتاب گویا که در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد با صدایی کاملا رسا و دلنشین از طریق مجریان مجرب خوانده شده و نیاز فکری افراد جویای موفقیت را بر طرف می کند . امید واریم با این کار بتوانیم گامی کوچک در راستای موفقیت های بزرگ شما برداریم.

 

 

راه های مفید برای بدست آوردن روش های انسانهای موفق – کتاب صوتی – ویبره

Vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *