بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن “بهای نفت افزایش یافت – ویبره”

نشست امروز دولت و مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها – ویبره

نشست امروز دولت و مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها – اخبار اقتصادی


نشست امروز دولت و مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها
خبرگزاری فارس: نایب رئیس مجلس از برگزاری جلسه عصر امروز مجلس و دولت برای بررسی موضوع فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها خبر داد و گفت:

ادامه خواندن “نشست امروز دولت و مجلس درباره اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها – ویبره”

واگذاری سهام ۵ شرکت در ۱۹ فروردین ۹۲ – ویبره

واگذاری سهام ۵ شرکت در ۱۹ فروردین ۹۲
در این اطلاعیه آمده است: سازمان خصوصی‌سازی در نظر دارد، به استناد تکالیف مقرر در قانون اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و قوانین و مقررات مربوط به آن و همچنین مصوبات هیأت واگذاری، سهام (دارائی) بنگاه های زیر را با مشخصات و شرایط مندرج در این آگهی واگذار نماید.

ادامه خواندن “واگذاری سهام ۵ شرکت در ۱۹ فروردین ۹۲ – ویبره”

دلایل گران شدن قیمت پرتقال – ویبره

دلایل گران شدن قیمت پرتقال
ید الله صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت قیمت و توزیع میوه در تهران ، اظهار داشت: از امروز با باز شدن کامل بازارهای عمده و خرده، قیمت برخی میوه‌ها در عمده فروشی کاهش پیدا کرده و این مسئله بر روی نرخ خرده فروشی نیز اثر خواهد گذاشت.

ادامه خواندن “دلایل گران شدن قیمت پرتقال – ویبره”

جزئیات آغاز فروش محصولات ایران خودرو با قیمت‌های جدید

جزئیات آغاز فروش محصولات ایران خودرو با قیمت‌های جدید
ایسنا نوشت: معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فروش محصولات این شرکت با نرخ‌های جدید از روز جاری خبر داد.

ادامه خواندن “جزئیات آغاز فروش محصولات ایران خودرو با قیمت‌های جدید”

دور جدید ثبت نام مسکن ویژه تهرانی‌ها

دور جدید ثبت نام مسکن ویژه تهرانی‌ها
فارس نوشت: فربیرز واحدی در پاسخ به این سؤال که ظاهرا اطلاعیه‌ای صادر شده که متقاضیانی که مدارک آنها مورد تایید قرار گرفته برای انتخاب پروژه تهرانسر اقدام کنند،افزود: برخی از متقاضیان مسکن تهران ظاهرا چون وزیر راه و شهرسازی در مصاحبه‌های قبلی خود مسکن ویژه را در چند سایت معرفی می‌کرد برخی از این متقاضیان به هوای مسکن ویژه یعنی برای تهرانسر ممکن است ثبت نام نکرده باشند.

ادامه خواندن “دور جدید ثبت نام مسکن ویژه تهرانی‌ها”

جزئیات بخشنامه دولت درباره حقوق کارمندان

جزئیات بخشنامه دولت درباره حقوق کارمندان
مهر نوشت: در آخرین بخشنامه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری دولت دهم که با امضای بهروز مرادی در ماه جاری به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده، آمده است:

ادامه خواندن “جزئیات بخشنامه دولت درباره حقوق کارمندان”

پرداخت یارانه نقدی با روش فعلی عملی نیست

پرداخت یارانه نقدی با روش فعلی عملی نیست
محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد: یارانه مرحله جدید قرار بود با تأخیر پرداخت شود که با دستور رئیس‌جمهور و به‌خاطر قرار داشتن در عید قربان منابع یارانه تأمین و به‌حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

ادامه خواندن “پرداخت یارانه نقدی با روش فعلی عملی نیست”

درخواست وزارت نفت برای افزایش قیمت سوخت

درخواست وزارت نفت برای افزایش قیمت سوخت
اشاره ۲معاون وزرای نیرو و نفت اشاره مستقیمی است به کسری شدید بودجه شرکت‌های وزارتخانه‌های یادشده به واسطه اجرای ناقص قانون هدفمندی یارانه‌ها. پیش از این وزیر اقتصاد هم کسری بودجه ناشی از پرداخت نقدی یارانه‌ها را ماهانه یک هزار میلیارد تومان برآورد کرده بود.

ادامه خواندن “درخواست وزارت نفت برای افزایش قیمت سوخت”

مونتاژکاری نمی‌کنیم

مونتاژکاری نمی‌کنیم
گرچه هنوز لغو تحریم‌های صنعت خودرو به‌طور رسمی ابلاغ نشده و بسیاری از خودروسازان بزرگ این موضوع را مستمسکی برای مذاکره و انعقاد قراردادهای جدید با شرکت‌های خوروسازی کشورمان قلمداد می‌کنند، اما خبرهای غیررسمی از برپایی نشست خودروسازان کره‌ای، چینی و فرانسوی با خودروسازان کشورمان حکایت دارد.

ادامه خواندن “مونتاژکاری نمی‌کنیم”

توزیع و دریافت سبد کالایی

basket of commodity
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر؛ وزارت صنعت معدن و تجارت ضمن معرفی مرکز تماس و شیوه‌های ارتباطی مردم با پرتال اطلاع رسانی سامانه سبد کالای حمایتی دولت اعلام کرد: در سایت اینترنتی www.yaranehkala.ir  اخرین اخبار مربوط به طرح و فهرست فروشگاه‌های مجاز در دسترس است.

ادامه خواندن “توزیع و دریافت سبد کالایی”

کاهش قیمت کالاهای مصرفی محقق نشد

کاهش قیمت کالاهای مصرفی محقق نشد
مقاومت برخی تولید‌کنندگان و عرضه‌کنندگان مواد غذایی مانند روغن، حبوبات، لبنیات و تنقلات در برابر کاهش قیمت‌ها در حالی ادامه دارد که یک‌ماه پیش مسئولان سازمان حمایت کاهش رسمی قیمت کالاهایی که قبلا با مجوز این سازمان افزایش یافته بود را طی ۲هفته وعده داده و از تعامل با تشکل‌ها برای درج قیمت‌های جدید روی بسته‌بندی کالاها خبر داده بودند اما ضعف نظارت متولیان تنظیم بازار موجب فروش کالاهای گران به مردم شده است.

ادامه خواندن “کاهش قیمت کالاهای مصرفی محقق نشد”

قبض‌های نجومی

قبض‌های نجومی
مسئولان وزارت نیرو می‌گویند: هزینه آب و برق پرمصرف‌ها به‌صورت پلکانی محاسبه می‌شود.معاون وزیر نیرو با تشریح میزان افزایش قیمت آب و برق روی قبوض گفت: ۵۰ درصد مشترکان کشور در حد الگوی مصرف هستند بنابراین قبض آنها ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان افزایش می‌یابد و اگر مشترکان الگوی مصرف را رعایت نکنند افزایش مصرف آنها پلکانی محاسبه می‌شود. به گزارش فارس، علیرضا دائمی افزود:

ادامه خواندن “قبض‌های نجومی”

قیمت طلا ؛ قیمت دلار

قیمت طلا ؛ قیمت دلار
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، قیمت دلار از ۳۰۱۰ تومان در آخرین روز کاری سال گذشته به ۳۰۷۵ تومان در هفته اول امسال رسید اما قیمت سکه همچنان با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی همراه است.

ادامه خواندن “قیمت طلا ؛ قیمت دلار”

افزایش قیمت ۴ حامل انرژی

افزایش قیمت ۴ حامل انرژی
ایسنا نوشت: در تاریخ ۳۰ بهمن ماه گذشته مصوبه هیئت وزیران مبنی بر افزایش ۴ حامل انرژی به امضا رسید که به تازگی اسحاق جهانگیری – معاون اول رییس جمهور – جزئیات این مصوبه را برای اجرا به دستگاه های مربوطه ابلاغ کرده است.

ادامه خواندن “افزایش قیمت ۴ حامل انرژی”