بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن “بهای نفت افزایش یافت – ویبره”

سکه یک میلیون تومانی – ویبره

سکه یک میلیون تومانی – اخبار اقتصادی

سکه یک میلیون تومانی
درحالی که آخرین قیمت سکه در روز گذشته بین ۹۱۰ تا ۹۱۵ هزار تومان بود و امروز نیز بازار تعطیل است، برخی سایتها که صبح امروز از سکه ۸۵۰ هزار تومانی خبر داده بودند، حوالی ظهر قیمت سکه را یک میلیون تومان اعلام کردند.

ادامه خواندن “سکه یک میلیون تومانی – ویبره”

منتظر گوشی‌های هوشمند پیشرفته و ارزان باشید – ویبره

منتظر گوشی‌های هوشمند پیشرفته و ارزان باشید
شرکت آمریکایی BLU Products در جریان معرفی گوشی هوشمند جدیدی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید توضیح داد که از این پس سری گوشی‌های هوشمند ارزان و مقرون به‌صرفه را به دست کاربران جهانی می‌رساند.

ادامه خواندن “منتظر گوشی‌های هوشمند پیشرفته و ارزان باشید – ویبره”

احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال ۹۲ – ویبره

احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال 92
مصطفی کشکولی در پاسخ به این سؤال همشهری که عدم‌افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده چه میزان بر مصرف دو فراورده بنزین و گازوئیل خواهد افزود؟ اظهار کرد: پیش‌بینی ‌می‌شود مصرف بنزین و گازوئیل در سال آینده با اجرایی‌نشدن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها بین شش تا هشت درصد رشد کند.

ادامه خواندن “احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال ۹۲ – ویبره”

مبلغ و زمان واریز یارانه‌های نقدی اردیبهشت ماه

مبلغ و زمان واریز یارانه‌های نقدی اردیبهشت ماه
مهر نوشت: یارانه نقدی مرحله بیست و هفتم مربوط به اردیبهشت ماه شنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.

ادامه خواندن “مبلغ و زمان واریز یارانه‌های نقدی اردیبهشت ماه”

تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران

تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران
به گزارش ایسنا، جلسه بررسی کمک هزینه مسکن و خواربار کارگران از ساعتی قبل آغاز به کار کرده و قرار است تا موضوع افزایش حق مسکن و خوار‌بار کارگران در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

ادامه خواندن “تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران”

نرخ تورم در اردیبهشت ماه

نرخ تورم در اردیبهشت ماه
ایسنا نوشت: شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران دراردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به عدد۱۶۳/۷ رسید و نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ معادل ۳۴ درصد است.

ادامه خواندن “نرخ تورم در اردیبهشت ماه”

چرا تورم همچنان می‌تازد؟

چرا تورم همچنان می‌تازد؟
اجرای هدفمندی یارانه‌ها به شیوه‌ای که دولت گذشته آن را پایه‌گذاری کرد عملا موجب شد تا به‌طور همزمان، نرخ تورم و نرخ بیکاری افزایش یابد. البته در این میان افزایش فشار تحریم‌های بین‌المللی و یکجانبه علیه کشور افزایش یافت و این موضوع در افزایش قیمت دلار تأثیرگذار بود. رشد نرخ دلار در کنار هدفمندی یارانه‌ها شرایط را برای افزایش نرخ کالا و خدمات در کشور فراهم ساختند تا نرخ تورم در مسیری صعودی قرار بگیرد. همزمان با رشد تورم، بیکاری نیز در کشور افزایش یافت تا ترکیب این دو، نابسامانی وضعیت اقتصادی را حادتر کند و شاخص فلاکت بالاتر برود.

ادامه خواندن “چرا تورم همچنان می‌تازد؟”

افزایش قیمت شیر و لبنیات

افزایش قیمت شیر و لبنیات
ایسنا نوشت: سعید سلطانی گفت: براساس تفاهم نامه منعقد شده بین اتحادیه مرکزی دامداران و شرکت پشتیبانی امور دام، دولت موظف است تا پایان سال نهاده‌های مورد نیاز دامداری‌ها را با ارز مرجع تامین کند و در صورت تغییر هزینه‌های تولید، مابه التفاوت آن را بپردازد.

ادامه خواندن “افزایش قیمت شیر و لبنیات”

قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت

قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت
ایسنا نوشت: حسن زمانی‌ افشار اظهار کرد: هفته گذشته و پس از امضای توافقنامه ژنو قیمت خودروهای داخلی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

ادامه خواندن “قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت”

قیمت دلار در بازار کاهش می‌یابد

قیمت دلار در بازار کاهش می‌یابد
این اظهارنظر در کنار رخدادهای مثبت در اواخر هفته گذشته، انتظار را برای کاهش بهای دلار در هفته جاری افزایش داده است. ولی الله سیف در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران خروج فضای سفته بازی از بازار ارز را دلیلی بر کاهش دامنه نوسانات نرخ ارز و ثبات نسبی در این بازار دانست.

ادامه خواندن “قیمت دلار در بازار کاهش می‌یابد”

سبد کالا یکشنبه توزیع می‌شود

سبد کالا یکشنبه توزیع می‌شود
فارس نوشت: طبق اعلام شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، زمان و جزئیات نحوه توزیع سبد کالای مرحله اول به این شرح است:

ادامه خواندن “سبد کالا یکشنبه توزیع می‌شود”

مهاجرت نقدینگی به بازار سکه

مهاجرت نقدینگی به بازار سکه
به گزارش همشهری، بخش زیادی از مبادله‌گران معاملات آتی سکه در بورس کالا همان‌هایی هستند که از آنها به نام سهامدار حرفه‌ای در بورس تهران یاد می‌شود. معاملات آتی عرصه حضور سرمایه‌گذارانی است که تحلیل‌های قدرتمندتری دارند. در این بازار است که ترکیب سهامداران پرسابقه‌تر که با مبانی علمی دقیق‌تری وارد بازار می‌شوند از دیگران جدا می‌شود.

ادامه خواندن “مهاجرت نقدینگی به بازار سکه”

مرده‌ها ۹۰۰ میلیارد یارانه گرفتند

مرده‌ها ۹۰۰ میلیارد یارانه گرفتند
ایسنا نوشت: دولت دهم تصمیم گرفت به شکلی مساوی یارانه ۴۵ هزار تومانی را به حساب تمام سرپرستان خانوار واریز کند.

ادامه خواندن “مرده‌ها ۹۰۰ میلیارد یارانه گرفتند”

قیمت مواد غذایی

قیمت مواد غذایی
به گزارش خبرنگار مهر، بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به ۱ / ۱ / ۹۳ را منتشر کرد.

ادامه خواندن “قیمت مواد غذایی”

اولین سبد کالای امسال

اولین سبد کالای امسال
فارس نوشت: یک مقام آگاه اظهار داشت: بر اساس گزارشات وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان اردیبهشت‌ماه اولین سبد کالای سال ۹۳ دولت اعلام میشود.

ادامه خواندن “اولین سبد کالای امسال”