بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن بهای نفت افزایش یافت – ویبره

تمدید یارانه پردرآمدها

تمدید یارانه پردرآمدها
در لايحه دولت درآمد ۴۸هزار ميليارد توماني از محل آزادسازي قيمت‌ها پيش‌بيني كرده كه در سال‌جاري هم همين رقم در بودجه قرار داده شده است اين موضوع نشان مي‌دهد كه فاز سوم هدفمندي يارانه‌ها در سال آينده اجرا نخواهد شد،

ادامه خواندن تمدید یارانه پردرآمدها

گرانفروشی نان در تهران

گران فروشی نان در تهران
با وجود تصويب كاهش ۱۰درصدي نرخ نان با اصلاح قيمت و وزن چانه خمير در كارگروه گندم، آرد و نان استانداري تهران و تأكيد چند باره اين كارگروه بر اجراي اين مصوبه، سكوت اتحاديه نانوايان، خودداري از ابلاغ نرخ‌هاي جديد به نانوايان و اصلاح نشدن نرخنامه در سامانه اينترنتي اين اتحاديه، زمينه ناتواني دستگاه‌هاي نظارتي در اعمال نرخ‌هاي جديد و عرضه نان با افزايش ۱۰درصدي غيرقانوني قبلي در اغلب نانوايي‌ها شده است.

ادامه خواندن گرانفروشی نان در تهران

سکه‌های تقلبی قابل ردیابی نیستند

سکه‌های تقلبی قابل ردیابی نیستند
ايسنا نوشت: محمد کشتی آرای درباره عرضه سکه‌های تقلبی در بازار گفت: به هیچ عنوان واحد‌های صنفی مجاز و دارای پروانه سکه‌های تقلبی نمی‌فروشند.

ادامه خواندن سکه‌های تقلبی قابل ردیابی نیستند

چرا پراید گران شد ؟

چرا پراید گران شد ؟
سعید مدنی در خصوص سرنوشت پک قطعات خودروی مگان که در ترکیه باقی مانده و ترخیص نشده است، گفت: پک‌های قطعات مگان که در ترکیه مانده بود، مشروط به افزایش تولید تندر ترخیص خواهد شد، به این معنا که اگر رنو تعهد دهد که افزایش تولید را روی تندر به اندازه‌ای که مدنظر ما است، به انجام می‌رساند، ما نیز به تدریج این قطعات را ترخیص و خودرو تولید می‌کنیم.

ادامه خواندن چرا پراید گران شد ؟

گاز و برق دوباره گران شد

گاز و برق دوباره گران شد
طبق اين مصوبه كه ديروز به تصويب مجلس رسيد، مطابق پيشنهاد دولت به هريك از وزارتخانه‌هاي نفت و نيرو اجازه داده مي‌شود هر دو‌ماه از هر واحد مسكوني مشترك گاز مبلغ يك‌‌هزار ريال و از هر واحد مسكوني مشترك برق مبلغ ۵۰۰ريال اخذ نمايند. اين مبالغ جزو درآمدهاي شركت‌هاي ذيربط وزارتخانه‌هاي نفت و نيرو محسوب نمي‌شود و مشمول ماليات نيست.

ادامه خواندن گاز و برق دوباره گران شد

افزایش حقوق کارمندترها

افزایش حقوق کارمندترها
در همين زمينه و نيز افزايش حقوق در سال ۹۴ با دكترمحمدباقر نوبخت، سخنگوي دولت و رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور گفت‌وگو كرده‌ايم.

ادامه خواندن افزایش حقوق کارمندترها

کاهش قیمت نفت

کاهش قیمت نفت
لغو تحريم‌هاي نفتي پس از اجراي برنامه اقدام مشترك منجر به افزايش عرضه نفت ايران به بازارهاي جهاني خواهد شد به همين دليل با تفاهم هسته‌اي ميان ايران و ۶كشور، آثار رواني اين افزايش عرضه در بازار نفت موجب كاهش بهاي طلاي سياه شد. بهاي نفت ۳٫۷۷درصد كاهش يافت و وارد كانال ۵۴دلار شد اما برخي تحليل‌ها حكايت از آن دارد كه بازگشت نفت ايران به بازارهاي جهاني زمان‌بر خواهد بود.

ادامه خواندن کاهش قیمت نفت

«ال ۹۰» را ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت واقعی

«ال ۹۰» را ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت واقعی
فارس نوشت: علی علیلو نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به قیمت خودرو «ال ۹۰» در ایران، گفت: قرارداد کشور فرانسه در مورد خودروی «ال ۹۰» با ایران قرارداد خوبی بود اما در مسیر اجرا سستی، غفلت و وادادگی از طرف مدیران ایرانی در امر نظارت باعث شد تا قرارداد در اجرا به انحراف کشیده شود.

ادامه خواندن «ال ۹۰» را ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت واقعی

افزایش قیمت گاز خانگی قطعی شد

افزایش قیمت گاز خانگی قطعی شد
مهر نوشت: پس از افزایش قیمت بنزین معمولی از ۷۰۰ به ۱۰۰۰ تومان و حذف نظام سهمیه بندی بنزین، افزایش قیمت گاز طبیعی مشترکان خانگی و تجاری هم قطعی شد.

ادامه خواندن افزایش قیمت گاز خانگی قطعی شد

روزهای خوب در پیش است ؟

روزهای خوب در پیش است ؟
کامران شیخی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه یکی از مزیت‌های بازار سرمایه کشور این است که در آن صنایع مختلف حضور دارند، گفت: سهامداران باید از تصمیم‌ها و انتخاب‌های هیجانی در بازار سهام پرهیز کنند.

ادامه خواندن روزهای خوب در پیش است ؟

تشکیل شرکت ایرانی-عراقی برای توسعه سه میدان مشترک نفتی – ویبره

تشکیل شرکت ایرانی-عراقی برای توسعه سه میدان مشترک نفتی – اخبار اقتصادی

تشکیل شرکت ایرانی-عراقی برای توسعه سه میدان مشترک نفتی
خبرگزاری فارس: مدیرعامل نفت مناطق مرکزی از تشکیل یک شرکت ایرانی عراقی برای توسعه ۳ میدان نفتی مشترک دو کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس: تشکیل شرکت ایرانی-عراقی برای توسعه سه میدان مشترک نفتی

ادامه خواندن تشکیل شرکت ایرانی-عراقی برای توسعه سه میدان مشترک نفتی – ویبره

تعداد کاربران معاملات بر خط به بیش از ۲۰۰ هزار نفر رسیده است – ویبره

تعداد کاربران معاملات بر خط به بیش از ۲۰۰ هزار نفر رسیده است
به گزارش فارس  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)آخرین  جلسه “کمیته تخصصی تجارت و اقتصاد الکترونیکی، کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات و امنیت (فاوا)” در سال ۱۳۹۱، با حضور نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان امور مالیاتی، وزارت تعاون و  بانک مرکزی در محل سازمان بورس برگزار شد.

ادامه خواندن تعداد کاربران معاملات بر خط به بیش از ۲۰۰ هزار نفر رسیده است – ویبره

اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به صلاح مردم نیست – ویبره

اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به صلاح مردم نیست
مسعود میرکاظمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر اظهار داشت: عملکرد دولت در حوزه اقتصاد در دو سال گذشته خوب نبوده است و ما در شاخص های کلان اقتصادی از جمله تورم و رشد اقتصادی به جایگاه مطلوب نرسیدیم.

ادامه خواندن اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها به صلاح مردم نیست – ویبره