بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن “بهای نفت افزایش یافت – ویبره”

عربستان برای جایگزینی نفت ایران به اسپانیا تضمین داد – ویبره

عربستان برای جایگزینی نفت ایران به اسپانیا تضمین داد – اخبار اقتصادی

عربستان برای جایگزینی نفت ایران به اسپانیا تضمین داد
 وزیر خارجه اسپانیا با اشاره به موافقت این کشور با تحریم نفت ایران گفت مقامات عربستان شخصا به وی تضمین داده اند نفت مورد نیاز این کشور را جبران کنند.

ادامه خواندن “عربستان برای جایگزینی نفت ایران به اسپانیا تضمین داد – ویبره”

میز امداد بانک مرکزی پاسخگوی مشکلات عابر بانک‌ها – ویبره

میز امداد بانک مرکزی پاسخگوی مشکلات عابر بانک‌ها
رضا سراج در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر با اشاره به اینکه در تمام شعبات بانک‌ها یک مسئول کشیک برای رسیدگی به شارژ عابر بانک‌ها حضور دارد، افزود: میز امداد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شهروندان برای رفع مشکلات بانکی آنان است.

ادامه خواندن “میز امداد بانک مرکزی پاسخگوی مشکلات عابر بانک‌ها – ویبره”

جدول افزایش قیمت‌های “بنزین، گاز و گازوئیل” در سال ۹۲

جدول افزایش قیمت‌ها در سال 92
مهر نوشت: جعفر قادری سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از تصویب درآمد ۵۰ هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۹۲ و افزایش قیمت حامل‌های انرژی تا ۳۸ درصد به طور متوسط خبر داده است.

ادامه خواندن “جدول افزایش قیمت‌های “بنزین، گاز و گازوئیل” در سال ۹۲”

یارانه نقدی شنبه ۲۱ اردیبهشت واریز می‌شود

یارانه نقدی شنبه 21 اردیبهشت واریز می‌شود
به گزارش واحد مرکزی خبر، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با تبریک فرا رسیدن ماه پرفیض رجب اعلام کرد: یارانه مرحله بیست و هفتم مربوط به اردیبهشت ماه به ازای هر نفر ۴۵هزار و ۵۰۰ تومان ساعت ۲۴ شنبه آینده به حساب بانکی سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

ادامه خواندن “یارانه نقدی شنبه ۲۱ اردیبهشت واریز می‌شود”

حداقل دستمزد کارگران ۵۴۷ هزار تومان

 

 

حداقل دستمزد کارگران 547 هزار تومان
ایسنا نوشت: غلامرضا خادمی زاده  رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور اظهار کرد: در جلسه دیروز، نمایندگان کارگران در شورا پیشنهادات خود را مطرح کردند، دولت هم از قبل پیشنهاداتی را آماده کرده بود که اعلام کرد و با اندکی بالا و پایین شدن مورد پذیرش دولت و گروه کارگری قرار گرفت ولی گروه کارفرمایی این پیشنهادات را نپذیرفت و نسبت به آن اعتراض کرد.

ادامه خواندن “حداقل دستمزد کارگران ۵۴۷ هزار تومان”

با کیفیت‌ترین خودروهای کشور

با کیفیت‌ترین خودروهای کشور
ایسنا نوشت: براساس جدیدترین رده‌بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هشت خودروی نیسان تیانا، نیومزدا ۳، سوزوکی گراند ویتارا، مگان، پارس تندر، تندر ۹۰، توجوی هاچ بک و لیفان ۶۲۰ در سطح کیفی خیلی خوب قرار دارند.

ادامه خواندن “با کیفیت‌ترین خودروهای کشور”

افزایش ۱۰ تومانی نرخ هر متر مکعب گاز

افزایش ۱۰ تومانی نرخ هر متر مکعب گاز
به گزارش فارس مجید بوجارزاده در یک نشست خبری با اشاره به افزایش ۱۰ تومانی قیمت هر متر مکعب گاز گفت: این افزایش قیمت براساس بند ۹ از ماده ۳ قانون بودجه ۹۲ صورت گرفت.

ادامه خواندن “افزایش ۱۰ تومانی نرخ هر متر مکعب گاز”

بازار خودرو در مثلث برمودا

بازار خودرو در مثلث برمودا
  به‌رغم کاهش شدید تیراژ تولید خودروهای داخلی و موانع تعرفه‌ای واردات خودروهای لوکس خارجی، مشتریان بازار خودرو نیز همانند بسیاری از بازارها در انتظار واقعی‌شدن، کاهش یا حداقل ثبات نسبی قیمت‌ها بودند و با گذشت چند‌ماه از آغاز به‌کار دولت یازدهم و سیر نزولی قیمت خودرو و ثبات نسبی بازار ارز، بازار خودرو نیز در حال رسیدن به ثبات نسبی بود اما رویکرد اخیر وزیر صنعت مبنی بر عدم‌کاهش قیمت خودور و بلاتکلیفی شورای رقابت در تعیین قیمت برخی خودروهای تولید داخل موجب تشدید سردرگمی مشتریان بازار خودرو و رونق مجدد بازار دلالی و واسطه‌گری خودرو شد.

ادامه خواندن “بازار خودرو در مثلث برمودا”

خودرو و لوازم خانگی ارزان می‌شود؟

خودرو و لوازم خانگی ارزان می‌شود؟
به گزارش همشهری، زمزمه‌های بازنگری در فهرست یا لغو ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از نخستین روزهای کاری محمد رضا نعمت‌زاده مطرح شد. وزیر صنعت در پاسخ به خبرنگار ما این کالاها را مشمول قیمت‌گذاری ندانست واز محدودیت‌های ثبت سفارش و واردات این کالاها به‌عنوان مانعی در مبادلات تجاری کشور یاد کرد.

ادامه خواندن “خودرو و لوازم خانگی ارزان می‌شود؟”

اسامی موسسات اعتباری که از سایت بانک مرکزی حذف شدند

اسامی موسسات اعتباری که از سایت بانک مرکزی حذف شدند
ایسنا نوشت: در حالی که بانک مرکزی از سال گذشته در راستای ساماندهی بازار پولی و مالی کشور تعدادی از موسسات مالی واعتباری را ادغام و تعدادی از آن‌ها را به شش موسسه کاهش داد اکنون نام برخی از این موسسات از سایت بانک مرکزی حذف شده است و اکنون بنا به اعلام بانک مرکزی فقط موسسه اعتباری توسعه مجوز فعالیت دارد.

ادامه خواندن “اسامی موسسات اعتباری که از سایت بانک مرکزی حذف شدند”

دولت اوراق مشارکت منتشر می‌کند

دولت اوراق مشارکت منتشر می‌کند
به گزارش واحد مرکزی خبر، پیش از این به دولت اجازه انتشار ۳۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی با تضمین خود با بازپرداخت اصل و سود آن داده شده بود که این بار نمایندگان در بخش هزینه ای مقرر کردند منابع واریزی این اوراق به طرح های تملک دارایی های سرمایه ای اختصاص یابد تا بر اساس مبادله موافقتنامه با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هزینه شود.

ادامه خواندن “دولت اوراق مشارکت منتشر می‌کند”

عرضه زمین و ساختمان در بورس

عرضه زمین و ساختمان در بورس
کارشناسان معتقدند تاسیس این صندوق‌ها انقلاب جدیدی در صنعت ساخت‌وساز ایجاد می‌کند. معاون سازمان بورس و اوراق بهادار در همین رابطه جزئیات بیشتری درباره اصلاح آیین‌نامه این صندوق‌ها ارائه کرد.به گزارش همشهری، بحث تاسیس صندوق‌های زمین و ساختمان از ۳سال پیش مطرح شد اما از آن زمان تاکنون تاسیس این صندوق‌ها به‌دلیل ویژگی‌های خاصی که صنعت ساختمان دارد با موانعی روبه‌رو شد.

ادامه خواندن “عرضه زمین و ساختمان در بورس”

خودروهای بی‌کیفیت و بنزین پاک

خودروهای بی‌کیفیت و بنزین پاک
توقف عرضه بنزین پتروشیمی‌ها، اجرای برخی تکالیف معوق وزارت نفت و شرکت‌های خودروسازی برای عرضه تدریجی بنزین پاک، تولید خودروهای یورو۴ و بازنگری در استاندارد مصرف سوخت خودروهای بنزینی، آخرین تیر ترکش سیاستگذاران برای خروج کلانشهرها از بن‌بست آلودگی هواست. همچنین کیفیت خودرو و سوخت هنوز محل مناقشه وزارت نفت، خودروسازان و سازمان استاندارد است. دست‌اندرکاران تأمین سوخت با تأکید بر افزایش آلایندگی ناشی از به‌کارگیری این سوخت در خودروهای فاقد استاندارد یورو۴ تلاش دارند تا توپ بی‌تدبیری و افزایش آلودگی هوا را به زمین خودروسازان بیندازند و شرکت‌های خودروسازی این اتهامات را رد می‌کنند.

ادامه خواندن “خودروهای بی‌کیفیت و بنزین پاک”

موج جدید گرانی قیمت انواع سوخت

موج جدید گرانی قیمت انواع سوخت
به گزارش مهر، پس از افزایش قیمت برق و آب در اسفند ماه سال گذشته، از ابتدای فروردین ماه سال جاری بهای هر متر مکعب گاز طبیعی مشترکان خانگی هم حدود ۲۰ درصد توسط دولت تدبیر و امید افزایش یافت.

ادامه خواندن “موج جدید گرانی قیمت انواع سوخت”

قیمت جدید بنزین زیر ۱۰۰۰ تومان

قیمت جدید بنزین زیر ۱۰۰۰ تومان
خانه ملت نوشت: علی محمد احمدی با بیان اینکه دولت هنوز نظر قطعی خود را درباره نرخ بنزین و گازوئیل اعلام نکرده است، گفت: حساسیت جامعه بیشتر برای نرخ بنزین و گازوئیل است و دولت بدون افزایش قیمت بنزین نمی‌تواند درآمد ۴۸ هزار میلیارد تومانی از محل اجرای مرحله دوم هدفمندی را محقق کند.

ادامه خواندن “قیمت جدید بنزین زیر ۱۰۰۰ تومان”