بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن بهای نفت افزایش یافت – ویبره

وضعیت نرخ ارز در کشور – ویبره

وضعیت نرخ ارز در کشور – اخبار اقتصادی

وضعیت نرخ ارز در کشور
شکاف بین نرخ اسمی و بازار آزاد تقاضا برای ارز را افزایش می‌دهد لذا قبل از اینکه این فاصله چشمگیر شود بایستی مسئولان اقتصادی با حساسیت آن‌ را دنبال و کنترل نمایند.

ادامه خواندن وضعیت نرخ ارز در کشور – ویبره

گران فروشی، بیشترین تخلف اصناف استان تهران در تعطیلات نوروز – ویبره

گران فروشی، بیشترین تخلف اصناف استان تهران در تعطیلات نوروز
بزرگمهر صادقی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: کشیک‌های ویژه ایام تعطیلات نوروز که از روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته آغاز شده تا ۲۰ فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

ادامه خواندن گران فروشی، بیشترین تخلف اصناف استان تهران در تعطیلات نوروز – ویبره

افزایش نرخ خدمات تلفن و اینترنت

افزایش نرخ خدمات تلفن و اینترنت
محمود واعظی با اشاره به اینکه مردم باید براساس کیفیت بهتری که دریافت می‌کنند، هزینه بپردازند، گفت: در حال حاضر مردم مشکل دسترسی به شبکه اینترنت دارند که دولت جدید روی این مسائل حساس است و آن را پیگیری می‌کند.

ادامه خواندن افزایش نرخ خدمات تلفن و اینترنت

کاهش دوباره قیمت مسکن

کاهش دوباره قیمت مسکن
مصطفی قلی خسروی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه از ماه های ابتدایی امسال حباب قیمت ها به ۱۳ درصد رسید، افزود: پس از حضور رئیس جمهور در سازمان ملل و صحبت های معقولانه ای که در آنجا مطرح کردند بازار مسکن هم در کنار دیگر بازارها به آرامش رسید و در نهایت هم نتیجه مذاکرات ژنو موجب شد که بازار باز هم با کاهش قیمت ها مواجه شود.

ادامه خواندن کاهش دوباره قیمت مسکن

دومین خرید بزرگ چینی‌ها در خاک آمریکا

دومین خرید بزرگ چینی‌ها در خاک آمریکا
به گزارش یورونیوز بر اساس این توافق شرکت چینی لنوو باید برای خرید موتورولا دو میلیارد و نهصد میلیون دلار به گوگل بپردازد.

ادامه خواندن دومین خرید بزرگ چینی‌ها در خاک آمریکا

معمای دستمزد کارگران

معمای دستمزد کارگران
 این تلاش‌ها این هفته درحالی به اوج خود می‌رسد که به اعتقاد فعالان کارگری، مراجع آماری و کارشناسان اقتصادی قدرت خرید کارگران در سال‌های اخیر به‌دلیل تورم بالا و افزایش اندک حقوق به‌شدت کاهش یافته است.

ادامه خواندن معمای دستمزد کارگران

معافیت مالیاتی حقوق تا یک میلیون تومان

معافیت مالیاتی حقوق تا یک میلیون تومان
فارس نوشت: حسین وکیلی اظهار کرد:‌ هنوز بخش‌نامه معافیت حقوق یک میلیون تومانی در ماه از مالیات ابلاغ نشده و احتمالاً از فردا توسط رئیس سازمان امور مالیاتی ابلاغ می‌شود، تا حقوق فروردین‌ با این بخش‌نامه اعمال شود.

ادامه خواندن معافیت مالیاتی حقوق تا یک میلیون تومان

شکست قیمت‌های کاذب خودرو

شکست قیمت‌های کاذب خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز فروش گسترده نقدی و پیش فروش محصولات این شرکت بدون هیچ‌گونه افزایش قیمت خبر داد.به گفته عبدالله بابایی از روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه عرضه گسترده انواع محصولات ایران خودرو آغاز شده و مردم می‌توانند بدون هیچ نگرانی از افزایش قیمت‌ها، خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

ادامه خواندن شکست قیمت‌های کاذب خودرو