بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن “بهای نفت افزایش یافت – ویبره”

معاملات آتی سکه گره خورد , فروش نداریم – ویبره

معاملات آتی سکه گره خورد , فروش نداریم – اخبار اقتصادی

معاملات آتی سکه گره خورد , فروش نداریم
 در حالی روز گذشته قیمت سکه به بیش از ۹۰۰ هزار تومان رسید که توقف پیش فروش سکه، رشد دلار و عدم کنترل بانک مرکزی بر روی قیمت‌ها باعث ایجاد صف‌های خرید بسیار سنگین در معاملات آتی شد ولی هیچ فروشنده‌ای وجود نداشت.

ادامه خواندن “معاملات آتی سکه گره خورد , فروش نداریم – ویبره”

افزایش ۸۱ درصدی واردات نفت چین از ایران – ویبره

افزایش 81 درصدی واردات نفت چین از ایران
به گزارش ایسنا، آمار آژانس بین‌المللی انرژی نشان می‌دهد که واردات نفت چین از ایران بعد از ۱۰ ماه روند نزولی در فوریه امسال با رشد چشمگیری مواجه شده است.

ادامه خواندن “افزایش ۸۱ درصدی واردات نفت چین از ایران – ویبره”

رکورد مبادلات سکه در بورس کالا شکسته شد – ویبره

رکورد مبادلات سکه در بورس کالا شکسته شد
به گزارش همشهری،با آغازبهمن ماه امسال معاملات آتی سکه در بورس کالا با رشد چشمگیری مواجه شد؛ به طوری که فقط در ۱۰ روز نخست این ماه ارزش معاملات سکه ۱۲۲ درصد رشد کرد،این شرایط ادامه داشت و در نهایت رکورد ارزش معاملات آتی سکه در بهمن ماه امسال شکسته شد؛ به طوری که سرمایه گذاران در بهمن ماه امسال ۲۹۲هزارو۹۱۵ قرارداد به ارزش چهارهزارو۶۴۹ریال معادل۳٫۸میلیارد دلار(با احتساب هر دلار ۱۲۲۶تومان) منعقد کردند.

ادامه خواندن “رکورد مبادلات سکه در بورس کالا شکسته شد – ویبره”

گران‌قیمت‌ترین خودروی وارداتی ایران

گران‌قیمت‌ترین خودروی وارداتی ایران
به گزارش خبرنگار ایسنا، در آذر ماه سال گذشته یک دستگاه خودروی سواری مرسدس بنز S500L رنگ مشکی مدل ۲۰۱۲ به ارزش ۳۲۰ هزار و ۶۰۴ دلار از مبدا امارات و از طریق گمرک شهید رجایی وارد کشور شد تا به این ترتیب این خودرو عنوان گران‌قیمت‌ترین خودروی وارداتی به کشور را در سال ۱۳۹۱ به خود اختصاص دهد.

ادامه خواندن “گران‌قیمت‌ترین خودروی وارداتی ایران”

پیش‌بینی بازار مسکن در ماه‌های آینده

 پیش‌بینی بازار مسکن در ماه‌های آینده
ایسنا نوشت: با پشت سرگذاشتن یک دوره رکود در خرید و فروش‌های مسکن و افزایش روزافزون قیمت‌ها،‌ عده‌ی زیادی با سرمایه‌گذاری در بخش مسکن صاحب سودهای کلانی شدند وعده‌ای دیگر که توان‌ مالی‌شان برای خرید میلیونی هر متر خانه کافی نیست، منتظرند شاید قیمت‌ها تعدیل شود.

ادامه خواندن “پیش‌بینی بازار مسکن در ماه‌های آینده”

پرداخت معوقه بازنشستگان تا ۵ مرداد

پرداخت معوقه بازنشستگان تا ۵ مرداد
رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری در گفت‌و گو با ایلنا اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی شب گذشته ( ۹ تیر) به شعب خود دستور پرداخت مطالبات مربوط به افزایش ۲۵درصدی مستمری‌های چهار ماهه نخست سال ۹۲ را صادر کرد.

ادامه خواندن “پرداخت معوقه بازنشستگان تا ۵ مرداد”

زمان پرداخت دومین یارانه دولت روحانی

زمان پرداخت دومین یارانه دولت روحانی
تسنیم نوشت: سی و یکمین دوره یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ امشب، جمعه ۲۲ شهریور به‌ازای هر نفر ۴۵۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
یارانه شهریورماه از روز شنبه ۲۳ شهریورماه قابل برداشت خواهد بود.

ادامه خواندن “زمان پرداخت دومین یارانه دولت روحانی”

افزایش ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومانی برخی خودروها

افزایش ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومانی برخی خودروها
فارس نوشت: اظهارنظر اخیر وزیر صنعت و معاون وی و همچنین مدیران عامل ایران خودرو و سایپا در مورد احتمال افزایش قیمت برخی خودروها باعث شد قیمت بعضی از خودروها در بازار افزایش یابد.

ادامه خواندن “افزایش ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومانی برخی خودروها”

تخم مرغ ارزان شد؛ مرغ گران

تخم مرغ ارزان شد؛ مرغ گران
به گزارش همشهری، طبق اعلام بانک مرکزی در هفته منتهی به ۸ آذرماه، متوسط نرخ‌ها در گروه لبنیات و سبزی‌های تازه با ۰٫۲ درصد افزایش نسبت به هفته ماقبل مواجه شده‌اند. گوشت قرمز۰٫۱ درصد رشد قیمت داشته و گوشت مرغ نسبت به هفته ماقبل ۵٫۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

ادامه خواندن “تخم مرغ ارزان شد؛ مرغ گران”

پول تولید سر از املاک درمی‌آورد

پول تولید سر از املاک درمی‌آورد
ولی‌الله سیف با بیان اینکه هر چند سیاست‌های پولی بانک مرکزی در ماه‌های اخیر بر مهار فشارهای تورمی متمرکز بوده ولی این موضوع به هیچ عنوان به معنی غفلت از وضعیت تولید و تأمین مالی این بخش نبوده است، خاطرنشان کرد: در طول دهه‌های گذشته، اشکال مختلف سرکوب مالی جزء لاینفک بخش بانکی کشور شده است.

ادامه خواندن “پول تولید سر از املاک درمی‌آورد”

سبد کالا ربطی به یارانه نقدی ندارد

سبد کالا ربطی به یارانه نقدی ندارد
پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: علی ربیعی در بخشی از نشست خبری امروز سخنگوی دولت با خبرنگاران با اشاره به ایجاد بانک جامع اطلاعاتی شهروندان که در برنامه پنج ساله پیش‌بینی شده است، اظهار داشت: یکی از مشکلات توزیع سبد کالا، نبود بانک جامع اطلاعاتی بود که وزارت تعاون از سه ماه پیش کار ایجاد این بانک اطلاعاتی را آغاز کرده است.

ادامه خواندن “سبد کالا ربطی به یارانه نقدی ندارد”

تهرانی‌ها صرفه جویی کنید

تهرانی‌ها صرفه جویی کنید
در اطلاعیه این شرکت از شهروندان تهرانی خواسته شده تا در روزهای پایانی سال مصرف آب را مدیریت کنند. در این اطلاعیه آمده است: در روزهای پایانی سال به‌دلیل انجام فعالیت‌هایی مانند خانه‌ تکانی و شست‌وشوی وسایل، میزان مصرف آب به‌صورت چشمگیری افزایش می‌یابد که براساس برآوردها، این افزایش رقمی معادل ۲۰تا ۳۰درصد خواهد بود.

ادامه خواندن “تهرانی‌ها صرفه جویی کنید”

خانه‌های متری ۱۰ هزار تا ۲۳ میلیون تومان

خانه‌های متری ۱۰ هزار تا ۲۳ میلیون تومان
ایسنا نوشت: بررسی تغییرات قیمت خرید و فروش هر متر مربع زیربنای مسکونی و درصد تغییرات آن در کل کشور حاکی از آن است که قیمت مسکن درشش ماه ابتدایی سال جاری نسبت به نیمه دوم سال قبل ۱۷٫۵ درصد افزایش یافته است که این رشد قیمتی به بیش از۵۱ درصد نسبت به نیمه اول سال ۹۱ می رسد.

ادامه خواندن “خانه‌های متری ۱۰ هزار تا ۲۳ میلیون تومان”

زنان سرمایه‌گذاران بهتری هستند یا مردان؟

زنان سرمایه‌گذاران بهتری هستند یا مردان؟
باشگاه خبرنگاران نوشت؛ مطالعات علمی نشان می‌‏دهند که بازده سرمایه گذاری زنان از مردان بیشتر است هر چند که توجیه دقیقی برای این پدیده وجود ندارد.

ادامه خواندن “زنان سرمایه‌گذاران بهتری هستند یا مردان؟”

گرانی بنزین از یکشنبه آینده

گرانی بنزین از یکشنبه آینده
مهر نوشت: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون اجرای چراغ خاموش فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها با تغییر تعرفه ها و افزایش قیمت حامل های مختلف انرژی همچون گاز طبیعی، آب، برق، برخی از فرآورده‌های نفتی همچون گازمایع، نفت کوره و نفت سفید آغاز شده است.

ادامه خواندن “گرانی بنزین از یکشنبه آینده”