بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن بهای نفت افزایش یافت – ویبره

فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت نداریم

فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت نداریم
ايسنا نوشت: اگر چه با توجه به ردیف قانونی هدفمندسازی در لایحه بودجه ۹۴،افزایش قیمت حامل های انرژی پیش بینی شده و دولت برای درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی ۴۸ هزار میلیارد تومان را پیشنهاد داد اما سقوط قیمت نفت و کاهش قیمت فراورده های نفتی در پی این امر، باعث شده تا قیمت بنزین در ایران به قیمت بازار خلیج فارس نزدیک شود و بیژن زنگنه وزیر نفت به تازگی اعلام کرده که فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین در سال ۹۴ نداریم.

ادامه خواندن فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت نداریم

چرا مسئولان مقابل پردرآمدها کوتاه آمدند؟

چرا مسئولان مقابل پردرآمدها کوتاه آمدند؟
مذاكرات دولت و مجلس بر سر اين موضوع نشان داد كه هيچ‌كدام از قوا قصد ندارند زير بار تغيير فرايند اجرايي اين قانون بروند. سخنراني سخنگوي دولت در جلسه علني روز چهارشنبه مجلس و پاسخ‌هاي باهنر كه رياست جلسه را بر عهده داشت، نشانه روشني از پاسكاري مسئوليت در اين زمينه را نمايان ساخت.

ادامه خواندن چرا مسئولان مقابل پردرآمدها کوتاه آمدند؟

امسال خودرو گران نمی‌شود

امسال خودرو گران نمی‌شود
افزايش انتظار مشتريان خودرو براي كاهش قيمت‌ها پس از بيانيه لوزان و كاهش قدرت مردم و بالا ماندن نرخ دلار، زمينه تشديد ركود بازار خودرو و انصراف شركت‌هاي خودروسازي از زمزمه‌هاي افزايش ۵تا ۱۰درصدي قيمت‌ها در سال‌جاري را فراهم كرد.خودروسازان كه پيش از اين با استناد به افزايش هزينه‌هاي تمام‌شده توليد بر مبناي مصوبات قانوني از ضرورت افزايش حداقلي قيمت محصولاتشان توسط شوراي رقابت خبر مي‌دادند،

ادامه خواندن امسال خودرو گران نمی‌شود

فساد ۱۸ میلیون سهمی در بورس

فساد ۱۸ میلیون سهمی در بورس
نايب‌رئيس كميسيون اقتصادي مجلس هم تأكيد كرد مجلس از كنار اين موضوع به‌راحتي عبور نخواهد كرد.به‌گزارش همشهري، ديروز مويد حسيني‌صدر، عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس اطلاعات جديدي از فروش تعداد زيادي از سهام يك شركت بورسي به‌صورت غيرقانوني به ۴۳نفر افراد خاص در عرضه اوليه سهام اين شركت خبرداد و در عين حال ابعاد تازه‌تري از ماجراي كد‌هاي خاص را در بورس فاش كرد.

ادامه خواندن فساد ۱۸ میلیون سهمی در بورس

سکه یک میلیون تومانی – ویبره

سکه یک میلیون تومانی – اخبار اقتصادی

سکه یک میلیون تومانی
درحالی که آخرین قیمت سکه در روز گذشته بین ۹۱۰ تا ۹۱۵ هزار تومان بود و امروز نیز بازار تعطیل است، برخی سایتها که صبح امروز از سکه ۸۵۰ هزار تومانی خبر داده بودند، حوالی ظهر قیمت سکه را یک میلیون تومان اعلام کردند.

ادامه خواندن سکه یک میلیون تومانی – ویبره

احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال ۹۲ – ویبره

احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال 92
مصطفی کشکولی در پاسخ به این سؤال همشهری که عدم‌افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده چه میزان بر مصرف دو فراورده بنزین و گازوئیل خواهد افزود؟ اظهار کرد: پیش‌بینی ‌می‌شود مصرف بنزین و گازوئیل در سال آینده با اجرایی‌نشدن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها بین شش تا هشت درصد رشد کند.

ادامه خواندن احتمال تشدید مصرف و قاچاق بنزین و گازوئیل در سال ۹۲ – ویبره

تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران

تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران
به گزارش ایسنا، جلسه بررسی کمک هزینه مسکن و خواربار کارگران از ساعتی قبل آغاز به کار کرده و قرار است تا موضوع افزایش حق مسکن و خوار‌بار کارگران در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

ادامه خواندن تعیین رقم افزایش حق مسکن و کمک هزینه‌ خواربار کارگران

چرا تورم همچنان می‌تازد؟

چرا تورم همچنان می‌تازد؟
اجرای هدفمندی یارانه‌ها به شیوه‌ای که دولت گذشته آن را پایه‌گذاری کرد عملا موجب شد تا به‌طور همزمان، نرخ تورم و نرخ بیکاری افزایش یابد. البته در این میان افزایش فشار تحریم‌های بین‌المللی و یکجانبه علیه کشور افزایش یافت و این موضوع در افزایش قیمت دلار تأثیرگذار بود. رشد نرخ دلار در کنار هدفمندی یارانه‌ها شرایط را برای افزایش نرخ کالا و خدمات در کشور فراهم ساختند تا نرخ تورم در مسیری صعودی قرار بگیرد. همزمان با رشد تورم، بیکاری نیز در کشور افزایش یافت تا ترکیب این دو، نابسامانی وضعیت اقتصادی را حادتر کند و شاخص فلاکت بالاتر برود.

ادامه خواندن چرا تورم همچنان می‌تازد؟

قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت

قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت
ایسنا نوشت: حسن زمانی‌ افشار اظهار کرد: هفته گذشته و پس از امضای توافقنامه ژنو قیمت خودروهای داخلی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

ادامه خواندن قیمت خودروهای داخلی کاهش یافت