بهای نفت افزایش یافت – ویبره

بهای نفت افزایش یافت
به گزارش خبرگزاری فرانسه ازنیویورک؛ در حدود ساعت سیزده و بیست دقیقه به وقت گرینویچ، بهای هر بشکه نفت «خام سبک شیرین»، وست تگزاس اینترمدییت، درمعاملات بازار نفتی نیویورک «نایمکس»، برای تحویل در ماه آوریل با نود و دو سنت افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به نود و سه دلار و هشت سنت رسید.

ادامه خواندن “بهای نفت افزایش یافت – ویبره”

حذف ۶ میلیون کارت سوخت

حذف ۶ میلیون کارت سوخت
ايسنا نوشت: مهندس حسین هاشمی در تشریح جزئیات این خبر به حذف ۶ میلیون کارت هوشمند سوخت در راستای ساماندهی مصرف بنزین در کشور پرداخت و گفت: با حذف ۶ میلیون کارت سوخت از مجموع ۲۴ میلیون کارت هوشمند صادره در کشور مصرف بنزین یارانه‌ای در ۵ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار لیترکاهش داشته است.

ادامه خواندن “حذف ۶ میلیون کارت سوخت”

تعرفه جدید اینترنت موبایل ! ؟

تعرفه جدید اینترنت موبایل ! ؟
دبير كميسيون تنظيم مقررات اين سازمان اعلام كرد، اعضاي كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با دريافت نظرات مردم و اپراتورها و بررسي مصوبات قبلي كه براساس آن تعرفه‌هاي مختلفي با تفكيك تكنولوژي براي نسل سوم و GPRS براي سيم كارت‌هاي دائمي از ۰٫۵ ريال تا ۱۴٫۸ريال تعيين شده بود، براي يكسان‌سازي تعرفه در نسل‌هاي مختلف تلفن همراه، تعرفه جديدي را تصويب كردند.

ادامه خواندن “تعرفه جدید اینترنت موبایل ! ؟”

فساد جدید ۱۲ هزار میلیارد تومانی

فساد جدید ۱۲ هزار میلیارد تومانی
به گزارش همشهري، علي‌طيب‌نيا در يك كنفرانس مطبوعاتي گفت: اخيرا پرونده‌هايي در بخش‌هاي مختلف بانكي، مالياتي و گمركي مربوط به فساد مالي اداري در حال پيگيري است و برخي از ارقام آنها نيز درشت است كه با نهايي‌شدن آنها توسط مراجع قضايي اعلام خواهد شد. وي افزود: مجموعه ارزش اقدامات خلاف به ۱۲هزار ميليارد تومان مي‌رسد.

ادامه خواندن “فساد جدید ۱۲ هزار میلیارد تومانی”

کشف جدید سوء استفاده بانکی

کشف جدید سوء استفاده بانکی
پورمحمدی از سوءاستفاده ۷۰ میلیارد تومانی یکی از بانک‌ها خبر داد و گفت: این فساد مالی به تازگی کشف شده است.

ادامه خواندن “کشف جدید سوء استفاده بانکی”

سایه رکود بر سر بازار کار

 سایه رکود بر سر بازار کار
مثبت شدن نرخ رشد اقتصادي در سال‌جاري پس از ۲سال ركود، انتظارها را براي بهبود وضعيت بازار كار افزايش داده است اما افزايش اين شاخص در فصل پاييز وجود ركود در بازار كار را هشدار مي‌دهد. طبق اعلام مركز آمار نرخ بيكاري در پاييز امسال نسبت به تابستان ۱٫۲ درصد رشد كرده است.

ادامه خواندن “سایه رکود بر سر بازار کار”

یک میلیون و ۲۱۶ هزار تومان عیدی کارگران

یک میلیون و ۲۱۶ هزار تومان عیدی کارگران
 حداقل دستمزد کارگران ۶۰۸ هزار تومان بوده که طبق قانون حداقل عیدی ۱ میلیون ۲۱۶ هزار تومان و حداکثر آن ۱ میلیون ۸۲۵ هزار تومان خواهد بود.

ادامه خواندن “یک میلیون و ۲۱۶ هزار تومان عیدی کارگران”

حقوق سربازان وظیفه افزایش می‌یابد

حقوق سربازان وظیفه افزایش می‌یابد
معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در مورد خرید خدمت سربازی گفت: فروش سربازی مطرح نیست بلکه براساس لایحه ای که به مجلس شورای اسلامی رفته است در مورد مشمولان غایب سوال شده که چرا باید این افراد از سربازی غیبت کنند در حالی که عده ای دیگر براساس وظیفه قانونی و شرعی خود به سربازی رفته اند؟

ادامه خواندن “حقوق سربازان وظیفه افزایش می‌یابد”

قیمت نفت دوباره سقوط کرد

قیمت نفت دوباره سقوط کرد
بهای هربشکه نفت وست تگزاس اینترمدییت (نفت پایه آمریکا) برای تحویل در مارس با دو دلار و ۶۳ سنت کاهش به ۴۹ دلار و ۵۱ سنت در بازار بین المللی نیویورک رسید.

ادامه خواندن “قیمت نفت دوباره سقوط کرد”

یارانه ۵.۵ میلیون نفر حذف می شود

یارانه ۵.۵ میلیون نفر حذف می شود
ايسنا نوشت: بعد از بحث و بررسی‌های بسیار بین دولت و مجلس تصمیم براین شد تا از ۴۲ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده برای توزیع نقدی و غیرنقدی که همواره تمامی آن در قالب یارانه نقدی بین متقاضیان تقسیم می‌شد، حدود ۳۰۰۰ میلیارد کاسته شده و ۳۹ هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه‌های نقدی باقی بماند.

ادامه خواندن “یارانه ۵.۵ میلیون نفر حذف می شود”

لحظه شماری برای سرمایه گذاری در ایران

لحظه شماری برای سرمایه گذاری در ایران
به گزارش ایرنا مهرداد عمادی در این زمینه اظهار کرد: با نتایج به دست آمده از روند ۱۸ ماهه مذاکرات تهران و ۱+۵ و خوشبینی‌های نزدیک به یقین برای رسیدن به توافق در لوزان، شرکت‌های بزرگ اقتصادی در جهان خود را برای ورود به ایران در چارچوب سرمایه گذاری آماده می‌کنند.

ادامه خواندن “لحظه شماری برای سرمایه گذاری در ایران”

نرخ نان در آستانه آزاد سازی‌ کامل

نرخ نان در آستانه آزاد سازی‌ کامل
نابساماني بازار نان در حالي ادامه دارد كه سال گذشته نرخ آرد همه نانوايي‌هاي فانتزي، حجيم و نيمه‌حجيم و صنعتي آزاد شده و افزايش قيمت اين نوع نان‌ها موجب كاهش اقبال مردم به آن و تعويق در اجراي تكاليف دولت براي حركت به سمت توسعه مصرف نان صنعتي شده است.

ادامه خواندن “نرخ نان در آستانه آزاد سازی‌ کامل”

راه اعتراض به حذف یارانه

راه اعتراض به حذف یارانه
خبرآنلاين نوشت: در این اطلاعیه در خصوص افرادی که یارانه آنها حذف شده آمده است: به اطلاع می‌رساند به منظور دسترسی آسان‌تر، سامانه اینترنتی تدارک دیده شده است که افراد می‌توانند در آن سامانه درخواست خود را جهت رسیدگی ثبت کنند.

ادامه خواندن “راه اعتراض به حذف یارانه”

نحوه شکایت تهرانی‌ها از وضعیت نان

نحوه شکایت تهرانی‌ها از وضعیت نان
با خليل پرتوزاده، معاون امور بازرگاني و تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت‌وگو كرده‌ايم.

ادامه خواندن “نحوه شکایت تهرانی‌ها از وضعیت نان”

بیکارترین رشته‌های تحصیلی کدامند؟

بیکارترین رشته‌های تحصیلی کدامند؟
مهر نوشت: سال‌هاست که گفته می شود فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور در وضعیت بدی از بیکاری به سر می برند و بازار کار، شرایط آنها برای واگذاری تصدی‌های شغلی را نمی پذیرد. علاوه بر آن، کارفرمایان تمایلی به جذب فارغ التحصیلان ندارند و تحصیلات آکادمیک آنها چندان جدی گرفته نمی شود.

ادامه خواندن “بیکارترین رشته‌های تحصیلی کدامند؟”

افزایش سود سپرده‌های‌بانکی – ویبره

افزایش سود سپرده‌های‌بانکی – اخبار اقتصادی

افزایش سود سپرده‌های‌بانکی
خبرگزاری فارس: معاون اقتصادی معاون اول رئیس جمهور برداشت رسانه‌ها را از مصوبه شورای پول و اعتبار درباره افزایش نرخ سود بانکی اشتباه خواند و گفت: فعلا چارچوب مصوبه شورای پول و اعتبار مشخص نیست، اصلا موضوع افزایش نرخ سود سپرده در این شورا مطرح نشده بلکه مصوبه در خصوص نرخ سود عقود مشارکتی بوده است.

ادامه خواندن “افزایش سود سپرده‌های‌بانکی – ویبره”