سکه یک میلیون تومانی – ویبره

سکه یک میلیون تومانی – اخبار اقتصادی

سکه یک میلیون تومانی
درحالی که آخرین قیمت سکه در روز گذشته بین ۹۱۰ تا ۹۱۵ هزار تومان بود و امروز نیز بازار تعطیل است، برخی سایتها که صبح امروز از سکه ۸۵۰ هزار تومانی خبر داده بودند، حوالی ظهر قیمت سکه را یک میلیون تومان اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، قیمت سکه طرح جدید در روز گذشته افزایش لحظه ای داشت و در آخرین ساعات معاملات دیروز نیز به حداکثر ۹۱۵ هزار تومان رسید که اخبار آن در خبرگزاری های معتبر و رسمی که اخبار لحظه ای مربوط به قیمت سکه را منتشر می کنند، موجود است.
افزایش قیمت سکه طرح جدید به ۹۱۵ هزار تومان و طرح قدیم به ۹۳۰ هزار تومان در روز گذشته در حالی اتفاق افتاد که صبح امروز حوالی ساعت ۹ و نیم یکی از خبرگزاری ها در خبری عجیب اعلام کرد که قیمت سکه در روز شنبه به آستانه ۸۵۰ هزار تومان رسید.
خبر عجیب تر اینکه همین خبرگزاری حوالی ظهر امروز که بازار نیز تعطیل است، اعلام کرد قیمت سکه در روز گذشته به یک میلیون تومان رسید و دلار هم ۲ هزار تومان شد و برخی سایتها نیز بدون توجه به صحت و سقم این خبر اقدام به پیامک این خبر کرده اند. البته انتشار اینگونه خبرها تاثیر منفی خود را بر افکار عمومی خواهد گذاشت و بیش از پیش به بازار آشفته سکه و ارز دامن می زند.
به گزارش فارس، در روزهای تعطیل رسمی هیچ نرخ جدیدی برای سکه و ارز اعلام نمی شود و معاملات کلان هم که در تعیین نرخ موثر هستند، متوقف است.

سکه یک میلیون تومانی – Vibre.ir – اخبار اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *