سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

محور کرج – چالوس مسدود شد

محور کرج - چالوس مسدود شد
به گزارش ایسنا در این اطلاعیه آمده است: “محور کرج – چالوس در استان‌های البرز و مازندران از ساعت ۱۳:۲۰ روز پنجشنبه ۲۱ آذرماه به علت بارش شدید برف، کولاک و عدم دید کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. در زمان انسداد تردد وسایل نقلیه از سایر محورهای شمالی انجام خواهد گرفت.

ادامه خواندن “محور کرج – چالوس مسدود شد”

آدمکشان اجاره‌ای

آدمکشان اجاره‌ای
از میان متهمان یک نفر در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفته و ۳نفر دیگر متهم به معاونت در قتل هستند.این جنایت چهارم بهمن‌ماه سال گذشته رخ داد. مأموران کلانتری ۱۴۰تهران وقتی در جریان جنایتی خونین در منطقه پونک قرار گرفتند، راهی آنجا شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که چند جوان نقابدار با حمله به خانه‌ای در این منطقه و گروگان گرفتن ساکنان آن، دست به قتل مادر و مجروح کردن پدر خانواده زده و سپس متواری شده‌اند.

ادامه خواندن “آدمکشان اجاره‌ای”

مرد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه

رد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه
پنجم مرداد‌ماه سال‌جاری، مأموران کلانتری ۱۲۸تهران نو در جریان قتل زن جوانی در خانه‌اش قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که قربانی زن ۲۸ساله‌ای به نام مرضیه است که با ضربات چاقو به قتل رسیده و پسر یک ساله‌اش چندین ساعت کنار جسد مادرش بوده است. کارآگاهان در تحقیقات میدانی متوجه شدند که جعبه طلا و جواهرات قربانی به سرقت رفته است.

ادامه خواندن “مرد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه”

آتش‌سوزی گسترده در محله ناصر خسرو

آتش‌سوزی گسترده در محله ناصر خسرو
به گزارش خبرگزاری مهر جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: « ساعت ۱۸:۳۹ امروز (جمعه ۴ بهمن) آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری کارتن، مقوا و مواد شیمیایی ساخت قاب عکس به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

ادامه خواندن “آتش‌سوزی گسترده در محله ناصر خسرو”

۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند

۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه لرزه نگاری شیراز وابسته به مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴ و ۲ دهم ریشتر ساعت ۵ و ۳۹ دقیقه و ۵ ثانیه امروز ۳۸ کیلومتری داریان را لرزاند.

ادامه خواندن “۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند”

بزرگترین قاچاقچی جهان دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی جهان دستگیر شد
به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، مقامات مکزیکی اعلام کردند که ال چاپو در بامداد امروز شنبه به وقت محلی در شهر ˈمازاتلانˈ واقع در شمال غربی مکزیک دستگیر شد.

ادامه خواندن “بزرگترین قاچاقچی جهان دستگیر شد”

امداد رسانی به سیل زدگان

امداد رسانی به سیل زدگان
دکتر «ناصر چرخ ساز» روز سه شنبه ۱۲ فروردین در گفت و گو با ایرنا، آخرین روند امداد رسانی گروه‌های امداد و نجات در سیلاب جمعیت هلال احمر از خدمات رسانی به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در چهار استان یاد شده را تشریح کرد.

ادامه خواندن “امداد رسانی به سیل زدگان”

عضو چهارم باند دزدان خانوادگی

عضو چهارم باند دزدان خانوادگی
آنها با در اختیار داشتن یک عروسک به جای نوزاد، مغازه‌دارها را فریب می‌دادند تا نقشه سرقت‌ها را اجرا کنند.
شامگاه ۲۱فروردین، اهالی خیابانی در جنوب غرب پایتخت صدای فریادهای مرد مغازه‌داری را شنیدند که مرتب می‌گفت دزد؛ دزد. این مرد همزمان به سمت یک خودروی پژو می‌دوید تا اینکه توانست از در سمت راننده آویزان شود. با وجود این راننده با سرعت درحالی‌که مرد جوان را به زمین می‌کشید، شروع به حرکت کرد. اهالی محل با دیدن این صحنه به کمک وی شتافتند.

ادامه خواندن “عضو چهارم باند دزدان خانوادگی”

مرگ دختر جوان

مرگ دختر جوان
این حادثه ساعت ۱۴جمعه در خیابان شریعتی جنوبی تبریز رخ داد و بلوک سیمانی بزرگی روی دختری ۱۷ساله به ‌نام مهناز و پدرش ابراهیم افتاد و باعث مرگ دختر جوان شد.یکی از شاهدان عینی در این‌باره به همشهری گفت: از سه‌ماه قبل شهرداری مغازه ابراهیم را پلمب کرده بود.

ادامه خواندن “مرگ دختر جوان”

مردی که با ۲۹۰ زن ازدواج کرد

مردی که با ۲۹۰ زن ازدواج کرد
ایسنا نوشت: شبکه خبر به نقل از العربیه گفت: این گزارشگر، گزارش خود را با مقدمه‌ای که خود یونس بحری در زندگی نامه‌اش نوشته آغاز کرده است. بحری در زندگینامه خود می‌نویسد: «در ماه اول قرن بیستم متولد شدم، ۱۶ ایستگاه رادیویی تاسیس کردم، به ۱۷ زبان بیگانه تسلط دارم، ۱۵ گذرنامه از کشورهای مختلف را به همراه خود دارم، با ۹۰ زن به صورت شرعی و با بیش از ۲۰۰ زن به صورت قانونی ازدواج کردم، پدر ۳۶۵ فرزند ذکور هستم، تعداد دخترانم را نمی‌دانم، دارای بیش از ۱۰۰۰ نوه هستم، چهار بار به اعدام محکوم شدم و با سران بسیاری از کشورهای جهان دوستم و آن‌ها را ملاقات کردم».

ادامه خواندن “مردی که با ۲۹۰ زن ازدواج کرد”