سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – اخبار حوادث

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری نوجوان ۱۷ ساله با سابقه ۱۸ فقره سرقت خبرداد.

ادامه خواندن “سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره”

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش!
به گزارش واحد مرکزی خبر، شرکت برق توکیو (تِپکو) که مسئولیت اداره نیروگاه هسته‌ای آسیب دیده فوکوشیما دائیچی در ژاپن را بر عهده دارد، اعلام کرد علت قطعی برق این هفته در نیروگاه احتمالاً یک موش بوده است.

ادامه خواندن “عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره”

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد
سرهنگ احد کریمی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: ساعت ۱۰:۵۱ دقیقه صبح امروز ( ۳ اردیبهشت) دو سارق وارد بانک ملت شعبه دانش آموز مشهد شده و با شلیک یک تیر هوایی مشتریان را در گوشه‌ای از بانک نگه داشتند. آنها سپس با تهدید کارکنان مبلغ ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را داخل یک ساک مشکی رنگ قرار داده و از محل متواری شدند.

ادامه خواندن “دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد”

وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور

وقوع زمین لرزه در 13 شهر کشور
زمین لرزه‌هایی از نخستین ساعات صبح امروز – یکشنبه – تا کنون ۱۳ شهر کشور را لرزاند که بزرگترین آن ۴،۲ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) درمنطقه واقع دراستان بوشهر بوقوع پیوسته است.

ادامه خواندن “وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور”

زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت

زانتیا در محور قم - تهران آتش گرفت
فارس نوشت: عباس جعفری با اشاره به مهم‌ترین عملیات‌های انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم در یک روز گذشته اظهار داشت: عملیات ایمن‌سازی در برخورد یک دستگاه کامیون با تیر چراغ، اطفاء حریق آتش‌سوزی در انبار ضایعات، اطفاء حریق زانتیا و… از جمله حوادث مهمی بودند که در طول این مدت به وقوع پیوست.

ادامه خواندن “زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت”

فروش آبمیوه‌های فاسد

فروش آبمیوه‌های فاسد
مدتی قبل کارآگاهان پلیس آگاهی استان مازندران در جریان فعالیت باندی قرار گرفتند که دست به فروش آبمیوه‌های خارجی تاریخ مصرف گذشته در این شهر می‌زدند.کارآگاهان در بررسی‌های گسترده، متوجه شدند که محل فعالیت این باند یک انبار نگهداری ضایعات در حاشیه شهر است و آنها در این محل اقدام به تغییر تاریخ انقضای آبمیوه‌ها می‌کنند.

ادامه خواندن “فروش آبمیوه‌های فاسد”

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید
شاکی پرونده که در این حادثه ماشینش به کلی آسیب دیده است، چندی قبل در دادسرای ناحیه۵ تهران به طرح شکایت از تعمیرکار پرداخت. وی در توضیح ماجرا گفت: جمعه ۱۵شهریور‌ماه وقتی به پارکینگ رفتم تا سوار ماشینم شوم، هر چه استارت زدم، ماشین روشن نشد. برای همین با امدادخودرو تماس گرفتم و درخواست کمک کردم. آنها بعد از اینکه آدرس خانه‌ام را گرفتند، تعمیرکار فرستادند.

ادامه خواندن “تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید”