سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

مدیر سایت ارواح مقدس دستگیرشد – ویبره

مدیرسایت ارواح مقدس دستگیرشد – اخبار حوادث

مدیرسایت ارواح مقدس دستگیرشد     

سرپرست پلیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اردبیل از دستگیری سارقی خبرداد که به بهانه اخذ پذیرش در کشورهای اروپایی از مردم کلاهبرداری می کرد.

ادامه خواندن “مدیر سایت ارواح مقدس دستگیرشد – ویبره”

اجیر کردن مرد افغانی برای انتقام خونین – ویبره

اجیر کردن مرد افغانی برای انتقام خونین
چندی قبل مرد جوانی درحالی‌که دستانش را گچ گرفته و سر و صورتش باندپیچی بود نزد پلیس رفت و مدعی شد قربانی یک‌تسویه‌حساب خونین شده است. وی به مأموران گفت: در حدود یک‌ماه پیش برای دفتر تبلیغاتی‌ام آگهی استخدام کارمند منتشر کردم و روز بعد مردی به اسم محمد برای پر کردن فرم به دفترم آمد. وی افغانی بود و قصد کار در قسمت خدمات را داشت. من هم قبول کردم و وی استخدام شد.

ادامه خواندن “اجیر کردن مرد افغانی برای انتقام خونین – ویبره”

۱۱ مصدوم در برخورد دو قطار تک واگن در تهران

11 مصدوم در برخورد دو قطار تک واگن در تهران
عباسی در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: ساعت ۸و ۶ دقیقه صبح امروز با اعلام برخورد دو قطار تک واگن حامل کارمندان راه آهن زیر پل جوادیه ۶دستگاه آمبولانس بلافاصله به محل اعزام شد.

ادامه خواندن “۱۱ مصدوم در برخورد دو قطار تک واگن در تهران”

راننده شیطان صفت

راننده شیطان صفت
ماموران پلیس آگاهی تهران زمانی پی به فعالیت‌های مجرمانه این مرد تبهکار بردند که زن جوانی سراسیمه نزد مأموران پلیس رفت و مدعی شد که در دام راننده یک پراید مشکی گرفتار شده است.

ادامه خواندن “راننده شیطان صفت”

کلاهبرداری میلیونی در دفتر اجاره‌ای ساعتی

کلاهبرداری میلیونی در دفتر اجاره‌ای ساعتی
به گزارش ایسنا، درپی مراجعه فردی به کلانتری ۱۶۴ قائم در ۲۱ اسفند ماه پارسال و اعلام این که توسط فردی به نام «محسن‌ عسگری» و تحت عنوان فروش میلگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از آن با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کلاهبرداری و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

ادامه خواندن “کلاهبرداری میلیونی در دفتر اجاره‌ای ساعتی”

مرگی دیگر ناشی از کورونا ویروس جدید عربستان

مرگی دیگر ناشی از کورونا ویروس جدید عربستان
به گزارش رویترز این موارد جدید مرگ و بیماری که روز شنبه ۲۲ ژوئن اعلام شدند، شمار کلی موارد ثابت شده عفونت با این کوروناویروس جدید را به ۷۰ نفر و شمار موارد مرگ و میر را به ۳۹ نفر می‌رساند.

ادامه خواندن “مرگی دیگر ناشی از کورونا ویروس جدید عربستان”

۱۲مسافر مینی‌بوس در اعماق کارون

12مسافر مینی‌بوس در اعماق کارون
بعد از ظهر چهارشنبه ۹ مرداد، حادثه‌ هولناکی در دریاچه پشت سد کارون۳ رخ داد که جان ۱۲نفر را گرفت. یک دستگاه مینی‌بوس که در حال رساندن مسافران خود به روستای غریبی‌ها از توابع شهرستان دهدز در استان خوزستان بود، به داخل دریاچه سقوط کرد و سرنشینان آن‌که بیشتر آنها زن و دختر بودند غرق شدند اما حادثه چطور رخ داد و قربانیان آن‌چه کسانی بودند؟

ادامه خواندن “۱۲مسافر مینی‌بوس در اعماق کارون”

افشای راز سیاه یک زن با دستگیری ۲ زورگیر

افشای راز سیاه یک زن با دستگیری ۲ زورگیر
آنها اعتراف کردند که علاوه بر زورگیری، طعمه‌شان را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند اما این زن از ترس آبرویش راز سیاهش را مخفی نگه داشته بود.نیمه شب ۱۳تیرماه سال‌جاری زن جوانی به کلانتری ۱۴۱گلستان رفت و مدعی شد که در دام ۲‌زورگیر گرفتار شده است. وی گفت: حدود ساعت ۱۰شب در میدان صادقیه منتظر تاکسی ایستاده بودم که یک خودروی پراید سفید رنگ با ۲ سرنشین مقابل من توقف کرد. به تصور اینکه راننده، مسافرکش است،

ادامه خواندن “افشای راز سیاه یک زن با دستگیری ۲ زورگیر”

۱۵ دزد خشن با کلکسیونی از جرایم

۱۵ دزد خشن با کلکسیونی از جرایم
اعضای این شبکه از یک سال پیش فعالیت مجرمانه خود را آغاز کردند. از همان زمان نیز با شکایت مالباخته‌ها، پلیس در جریان فعالیت این باند قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری آنها را شروع کرد.

ادامه خواندن “۱۵ دزد خشن با کلکسیونی از جرایم”

جنایت خونین جوان ایرانی در نیویورک

جنایت خونین جوان ایرانی در نیویورک
این حادثه دوشنبه گذشته در خانه ۳طبقه‌ای رخ داد که قربانیان در آنجا زندگی می‌کردند. به گزارش سی ان ان، ۳قربانی حادثه از اعضای یک گروه موسیقی بودند که در این شهر کار و زندگی می‌کردند. پلیس وقتی در جریان حادثه قرار گرفت، راهی محل حادثه شد و در آنجا با اجساد ۲ برادر ۲۷و ۲۸ساله به نام‌های سروش و آرش روبه‌رو شد. در این محل جسد مرد حدودا ۳۵ساله به نام علی نیز پیدا شد که بررسی‌ها نشان می‌داد هر ۳ نفر آنها به ضرب گلوله کشته شده‌اند.

ادامه خواندن “جنایت خونین جوان ایرانی در نیویورک”

سارق فرش‌های میلیونی

سارق فرش‌های میلیونی
صاحب حجره وقتی فهمید که مردان مرموز قصد دارند با اجاره حجره‌اش، محموله میلیونی فرش‌های ماشینی را در آنجا مخفی کنند به آنها شک کرد و با پلیس تماس گرفت.ماجرای سرقت محموله ۲۵۰میلیون تومانی فرش، ۲۹مهرماه رخ داد. حدود ساعت ۴صبح، کامیونی که بار فرش حمل می‌کرد در جاده حسن‌آباد، به سمت تهران در حرکت بود که راننده تصمیم گرفت برای دقایقی کنار جاده توقف کند.

ادامه خواندن “سارق فرش‌های میلیونی”

صید ماهی از فاضلاب

صید ماهی از فاضلاب
دانش‌آموز ۱۵ساله برای ماهیگیری به جای رفتن به رودخانه هر روز صبح درپوش کانال فاضلاب جلوی منزلش را باز کرده و از آنجا ‌گربه‌ماهی می‌‌گیرد.

ادامه خواندن “صید ماهی از فاضلاب”

هر ۲۰دقیقه، یک سانحه جاده‌ای

هر ۲۰دقیقه، یک سانحه جاده‌ای
طی ۹ماهه امسال بیش از ۲۰هزارو۹۱۶ سانحه در جاده‌های کشور رخ داده است؛ یعنی هر ۲۰دقیقه دست‌کم یک حادثه. بیشترین وقایع ثبت‌شده از نوع تصادف با ۱۸۰۷۶فقره و مشکلات مشاهده شده جاده‌ای، گزارش‌های هواشناسی و کارگاه‌های جاده‌ای در رده‌های بعدی بود. در این میان ۳ استان اصفهان، فارس و گیلان به‌ترتیب بیشترین عملکرد را در ثبت وقایع جاده‌ای داشته‌اند.

ادامه خواندن “هر ۲۰دقیقه، یک سانحه جاده‌ای”

زمین لرزه در استان‌های کرمان و یزد

زمین لرزه در استان‌های کرمان و یزد
بنابر اعلام مرکز لرزه نگاری کشوری زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر ( در مقیاس امواج درونی) حوالی بهاباد واقع در مرز استان‌های کرمان و یزد را لرزاند.

ادامه خواندن “زمین لرزه در استان‌های کرمان و یزد”

مرگ۲زن هنگام نجات ۲معلول

مرگ۲زن هنگام نجات ۲معلول
 در این حادثه زن‌همسایه نیز جانش را از دست داد اما ۲جوان معلول به طرز معجزه‌آسایی زنده ماندند.حادثه مدتی قبل و در منطقه جهادیه شهر سمنان رخ داد. آن روز ۲فرزند ۲۳و ۲۵ساله خانواده که دچار معلولیت ذهنی هستند در خانه بودند که آتش‌سوزی در قسمتی از هال خانه شروع شد و از آنجا که همه درها و پنجره‌ها بسته بود، دود فضای داخل خانه را پرکرد.

ادامه خواندن “مرگ۲زن هنگام نجات ۲معلول”