سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

درگیری مرگبار ۲ دوست بر سر طوطی

درگیری مرگبار ۲ دوست بر سر طوطی
روز ۱۴ ارديبهشت‌ماه امسال پيكر نيمه جان جواني ۳۰ساله به نام مجتبي به بيمارستاني در جنوب تهران منتقل شد. او از ناحيه گردن به‌شدت مجروح و دچار خونريزي شديدي شده بود. در اين ميان راننده خودروي پژو مشكي رنگي كه اين جوان را به بيمارستان انتقال داده و گريخته بود، دستگير شد.

ادامه خواندن درگیری مرگبار ۲ دوست بر سر طوطی

جنایت به خاطر مواد مخدر

جنایت به خاطر مواد مخدر
اين مرد افغاني پس از اينكه دختر معتادي را به قتل رساند، جسد او را داخل فرغوني قرار داد و روي آن بشكه بنايي گذاشت تا كسي متوجه جسد نشود. او كه تصور مي‌كرد تمامي سرنخ‌ها را از بين برده است، با تلاش كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي پايتخت به دام افتاد و به جنايت اعتراف كرد.

ادامه خواندن جنایت به خاطر مواد مخدر

اعتراف قاتل مخوف تهران

اعتراف قاتل مخوف تهران
روز چهارم مرداد‌ماه جسد راننده آژانسي در اطراف بزرگراه آزادگان كشف شد. او با ضربات چاقو به قتل رسيده بود و معلوم نبود چه‌كسي و با چه انگيزه‌اي او را به قتل رسانده است.

ادامه خواندن اعتراف قاتل مخوف تهران

کلاهبرداری برای فروش خانه ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومانی

کلاهبرداری برای فروش خانه 30000000 تومانی
در شهریورماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری ۱۳۷ نصر و طرح شکایت در خصوص تصرف ملک مسکونی اش در خیابان فلامک ، عنوان داشت که افرادی بدون اطلاع وی به عنوان مالک حقیقی و حقوقی منزلش قصد دارند تا با استفاده از اسناد مجعول اقدام به فروش منزل وی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان کند.

ادامه خواندن کلاهبرداری برای فروش خانه ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومانی

زورگیری در تصادف‌های ساختگی

زورگیری در تصادف‌های ساختگی
اولين شاكي اين پرونده مردي بود كه به كلانتري۱۳۶ فرجام رفت و گفت جواني با تهديد چاقو از او يك و نيم ميليون تومان زورگيري كرده است. زورگيري‌اي كه اين مرد از آن سخن مي‌گفت با زورگيري‌هاي معمولي متفاوت بود. شاكي در اين‌باره گفت: «سوار خودرو‌ام بودم و به سوي خانه‌ام حركت مي‌كردم كه يك موتورسيكلت كه ۲نفر سوارش بودند از پشت به خودروام برخورد كرد. با اينكه من مقصر نبودم، توقف كردم تا ببينم چه اتفاقي افتاده است.

ادامه خواندن زورگیری در تصادف‌های ساختگی

سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه

سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس ۳۲۰ متعلق به خطوط هواپیمایی آلمان در جنوب فرانسه سقوط کرده است. پلیس فرانسه نیز خبر سقوط این هواپیما را در جنوب فرانسه تایید کرده است.

ادامه خواندن سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه

مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون

مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون
به گزارش دويچه وله، در دادگاهی در آمریکا جوهر سارنایف، یکی از دو بمب‌گذار ماراتن بوستون در روز جمعه ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) به مجازات مرگ محکوم شد. این مجازات توسط هیئت منصفه برای متهم ۲۱ ساله صادر شد.

ادامه خواندن مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – اخبار حوادث

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری نوجوان ۱۷ ساله با سابقه ۱۸ فقره سرقت خبرداد.

ادامه خواندن سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد
سرهنگ احد کریمی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: ساعت ۱۰:۵۱ دقیقه صبح امروز ( ۳ اردیبهشت) دو سارق وارد بانک ملت شعبه دانش آموز مشهد شده و با شلیک یک تیر هوایی مشتریان را در گوشه‌ای از بانک نگه داشتند. آنها سپس با تهدید کارکنان مبلغ ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را داخل یک ساک مشکی رنگ قرار داده و از محل متواری شدند.

ادامه خواندن دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد