سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

جسد مسافر مفقود شده شناور حادثه دیده پیدا شد – ویبره

جسد مسافر مفقود شده شناور حادثه دیده پیدا شد – اخبار حوادث

جسد مسافر مفقود شده شناور حادثه دیده پیدا شد

مدیر روابط عمومی بنادر و دریانوردی هرمزگان از پیدا شدن جسد مفقود شده شناور غرق شده روز شنبه خبر داد.

ادامه خواندن جسد مسافر مفقود شده شناور حادثه دیده پیدا شد – ویبره

زورگیران خشن لباس مالباخته‌ها را هم به سرقت می‌بردند

زورگیران خشن لباس مالباخته‌ها را هم به سرقت می‌بردند
آنها به محض اینکه هوا تاریک می‌شد به خیابان‌ها می‌رفتند و طعمه‌های خود را از میان مسافران انتخاب می‌کردند تا دست به زورگیری خشن بزنند. چندی قبل وقتی مرد جوانی از محل کارش در تهران قصد داشت به خانه‌اش در اسلامشهر برود، قربانی دزدان خشنی شد که با یک خودروی پراید دست به زورگیری از مسافران می‌زدند.

ادامه خواندن زورگیران خشن لباس مالباخته‌ها را هم به سرقت می‌بردند

سرقت‌های وکیل قلابی

سرقت‌های وکیل قلابی
این مرد اواخر بهمن سال گذشته و پس از سرقت طلاهای زن جوانی در جنوب شرق تهران، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. مالباخته وقتی برای شکایت به کلانتری ۱۶۹ مشیریه رفته بود، در تشریح ماجرا گفت: ۲۶ بهمن ماه برای انجام کارهای حقوقی به دادسرا رفته بودم و در حال پارک کردن ماشینم در آن حوالی بودم که مردی حدودا ۳۰ ساله نزد من آمد و با ارائه کارت شناسایی، مدعی شد که وکیل است.

ادامه خواندن سرقت‌های وکیل قلابی

محور کرج – چالوس مسدود شد

محور کرج - چالوس مسدود شد
به گزارش ایسنا در این اطلاعیه آمده است: “محور کرج – چالوس در استان‌های البرز و مازندران از ساعت ۱۳:۲۰ روز پنجشنبه ۲۱ آذرماه به علت بارش شدید برف، کولاک و عدم دید کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. در زمان انسداد تردد وسایل نقلیه از سایر محورهای شمالی انجام خواهد گرفت.

ادامه خواندن محور کرج – چالوس مسدود شد

مرد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه

رد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه
پنجم مرداد‌ماه سال‌جاری، مأموران کلانتری ۱۲۸تهران نو در جریان قتل زن جوانی در خانه‌اش قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که قربانی زن ۲۸ساله‌ای به نام مرضیه است که با ضربات چاقو به قتل رسیده و پسر یک ساله‌اش چندین ساعت کنار جسد مادرش بوده است. کارآگاهان در تحقیقات میدانی متوجه شدند که جعبه طلا و جواهرات قربانی به سرقت رفته است.

ادامه خواندن مرد ورشکسته به اتهام قتل زن همسایه

۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند

۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه لرزه نگاری شیراز وابسته به مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴ و ۲ دهم ریشتر ساعت ۵ و ۳۹ دقیقه و ۵ ثانیه امروز ۳۸ کیلومتری داریان را لرزاند.

ادامه خواندن ۲ زمین لرزه، استان فارس را لرزاند