سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – اخبار حوادث

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری نوجوان ۱۷ ساله با سابقه ۱۸ فقره سرقت خبرداد.

ادامه خواندن “سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره”

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش!
به گزارش واحد مرکزی خبر، شرکت برق توکیو (تِپکو) که مسئولیت اداره نیروگاه هسته‌ای آسیب دیده فوکوشیما دائیچی در ژاپن را بر عهده دارد، اعلام کرد علت قطعی برق این هفته در نیروگاه احتمالاً یک موش بوده است.

ادامه خواندن “عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره”

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد
سرهنگ احد کریمی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: ساعت ۱۰:۵۱ دقیقه صبح امروز ( ۳ اردیبهشت) دو سارق وارد بانک ملت شعبه دانش آموز مشهد شده و با شلیک یک تیر هوایی مشتریان را در گوشه‌ای از بانک نگه داشتند. آنها سپس با تهدید کارکنان مبلغ ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را داخل یک ساک مشکی رنگ قرار داده و از محل متواری شدند.

ادامه خواندن “دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد”

وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور

وقوع زمین لرزه در 13 شهر کشور
زمین لرزه‌هایی از نخستین ساعات صبح امروز – یکشنبه – تا کنون ۱۳ شهر کشور را لرزاند که بزرگترین آن ۴،۲ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) درمنطقه واقع دراستان بوشهر بوقوع پیوسته است.

ادامه خواندن “وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور”

زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت

زانتیا در محور قم - تهران آتش گرفت
فارس نوشت: عباس جعفری با اشاره به مهم‌ترین عملیات‌های انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم در یک روز گذشته اظهار داشت: عملیات ایمن‌سازی در برخورد یک دستگاه کامیون با تیر چراغ، اطفاء حریق آتش‌سوزی در انبار ضایعات، اطفاء حریق زانتیا و… از جمله حوادث مهمی بودند که در طول این مدت به وقوع پیوست.

ادامه خواندن “زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت”

فروش آبمیوه‌های فاسد

فروش آبمیوه‌های فاسد
مدتی قبل کارآگاهان پلیس آگاهی استان مازندران در جریان فعالیت باندی قرار گرفتند که دست به فروش آبمیوه‌های خارجی تاریخ مصرف گذشته در این شهر می‌زدند.کارآگاهان در بررسی‌های گسترده، متوجه شدند که محل فعالیت این باند یک انبار نگهداری ضایعات در حاشیه شهر است و آنها در این محل اقدام به تغییر تاریخ انقضای آبمیوه‌ها می‌کنند.

ادامه خواندن “فروش آبمیوه‌های فاسد”

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید
شاکی پرونده که در این حادثه ماشینش به کلی آسیب دیده است، چندی قبل در دادسرای ناحیه۵ تهران به طرح شکایت از تعمیرکار پرداخت. وی در توضیح ماجرا گفت: جمعه ۱۵شهریور‌ماه وقتی به پارکینگ رفتم تا سوار ماشینم شوم، هر چه استارت زدم، ماشین روشن نشد. برای همین با امدادخودرو تماس گرفتم و درخواست کمک کردم. آنها بعد از اینکه آدرس خانه‌ام را گرفتند، تعمیرکار فرستادند.

ادامه خواندن “تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید”

وحشت دختربچه ها

وحشت دختربچه ها
آنها با دیدن متهم وحشت کرده بودند و دست و پایشان به وضوح می‌لرزید. بعد انگشت لرزانشان را به سوی او گرفتند و درحالی‌که جرأت نداشتند به چشمانش خیره شوند، به افسر پرونده گفتند، خودش است. او بود که ما را دزدید.

ادامه خواندن “وحشت دختربچه ها”

مرزبانان، اشرار مسلح را در مرز سراوان درهم کوبیدند

۱۶ آذر؛ آغاز ثبت نام آزمون سراسری ۹۳
رجبعلی شیخ زاده گفت: دراین درگیری که چند ساعت به طول انجامید یکی از نیروهای سرباز وظیفه مرزبانی به شهادت رسید و یک نیروی کادری و درجه دار و سه نیروی بسیج مردمی بلوچ زخمی شدند.

ادامه خواندن “مرزبانان، اشرار مسلح را در مرز سراوان درهم کوبیدند”

زائران عتبات عالیات تهرانی طعمه حریق

زائران عتبات عالیات تهرانی طعمه حریق
به گزارش فارس از ایلام، یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در شهر مهران طعمه حریق شد.

ادامه خواندن “زائران عتبات عالیات تهرانی طعمه حریق”

زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت

زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت
۱۶آذرماه، مأموران پلیس مستقر در ایستگاه مترو امام خمینی در جریان درگیری بین ۲نفر از مسافران زن قرار گرفتند و به محل درگیری رفتند. یکی از زنان مدعی بود که مسافر است و دیگری قصد داشته محتویات کیف او را سرقت کند که وی متوجه شده و با او درگیر شده است. زن دیگر اما مدعی بود که همه این حرف‌ها دروغ است و او گناهی ندارد.

ادامه خواندن “زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت”

صد‌ها سوزن‌ طلا در پا

صد‌ها سوزن‌ طلا در پا

پزشکان هنگامی که از پاهای یک زن ۶۵ساله عکس‌های ایکس‌ری گرفتند متوجه شدند که صد‌ها سوزن کوچک به‌صورت پراکنده در پاهای اوست.

ادامه خواندن “صد‌ها سوزن‌ طلا در پا”

اخاذی ناکام از پزشک متخصص

اخاذی ناکام از پزشک متخصص
مرد پزشک وقتی نامه را خواند وحشت کرد. ابتدا تصور کرد یک آشنا قصد شوخی با او را دارد، اما اگر موضوع واقعیت داشت و فرستنده نامه بلایی سر او و خانواده‌اش می‌آورد چه؟ او بارها این سؤال را در ذهنش مرور کرد و نمی‌دانست باید چه کند. ابتدا تصمیم گرفت ۶۰میلیون تومان پول را تهیه کند و به آدرسی که شخص باج‌گیر گفته بود برساند اما بعد پشیمان شد.

ادامه خواندن “اخاذی ناکام از پزشک متخصص”