سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

پایان سفر ۳۷۰ کیلومتری شرور فراری در گیلان – ویبره

پایان سفر ۳۷۰ کیلومتری شرور فراری در گیلان – اخبار حوادث

پایان سفر ۳۷۰ کیلومتری شرور فراری در گیلان
فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا از دستگیری یک شرور زورگیر که از تهران به گیلان متواری شده بود، خبر داد.

ادامه خواندن پایان سفر ۳۷۰ کیلومتری شرور فراری در گیلان – ویبره

حمام خاک‌اره – ویبره

حمام خاک‌اره
به گفته کارشناس‌های این حوزه آنزیم‌های موجود در میوه‌ها و سبزیجاتی که داخل این خاک‌اره‌ها می‌ریزند دمای بدن را تا ۴۰درجه سانتی‌گراد بالا می‌برد‌؛

ادامه خواندن حمام خاک‌اره – ویبره

زلزله مرز سیستان و بلوچستان با استان کرمان را لرزاند

زلزله مرز سیستان و بلوچستان با استان کرمان را لرزاند
به گزارش ایرنا، مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زمان وقوع این زلزله را ساعت شش و ۱۴ دقیقه و ۹ ثانیه و در مختصات جغرافیایی ۲۸٫۳۶ شمالی و ۵۹٫۲۸ شرقی و در عمق ۱۸ کیلومتری زمین اعلام کرد.

ادامه خواندن زلزله مرز سیستان و بلوچستان با استان کرمان را لرزاند

نخستین دادگاه آدم ربای آمریکایی

نخستین دادگاه آدم ربای آمریکایی
دو برادر وی هم در بازداشت هستند اما هنوز هیچ اتهامی علیه آنها مطرح نشده است. آریل کاسترو که رسما به چهار فقره آدمربایی و سه فقره تجاوز در آمریکا متهم شده تنها چند دقیقه در دادگاه حضور یافت. دادگاه برای هر مورد آدمربایی، یک وثیقه دو میلیون دلاری تعیین کرد تا به این ترتیب از ادامه بازداشت آریل کاسترو اطمینان حاصل کند.

ادامه خواندن نخستین دادگاه آدم ربای آمریکایی

۶ دانش آموز در دریای خزر غرق شدند

6 دانش آموز در دریای خزر غرق شدند
مهر نوشت: مهین تفضلی در این باره افزود: این دانش آموزان که در آبهای سواحل شهرستان نور غرق شدند، از بچه‌هایی بودند که در قالب یک اردوی ۸۰ نفره دانش‌آموزی از کرج به مازندران آمده بودند.

ادامه خواندن ۶ دانش آموز در دریای خزر غرق شدند

کشف ۱۱ جسد از حادثه دزفول

کشف ۱۱ جسد از حادثه دزفول
مرتضی‌ مرادی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح آخرین جزئیات حادثه شب‌گذشته دزفول، گفت: در ساعت ۲۳:۳۰ شب‌گذشته (شنبه) امدادگران جمعیت هلال‌احمر دزفول از طریق تماس مردمی در جریان وقوع حادثه‌ای در منطقه «سنجر» حد فاصل اندیمشک به دزفول قرار گرفتند.

ادامه خواندن کشف ۱۱ جسد از حادثه دزفول

راز صحنه‌سازی‌ مرد جنایتکار

راز صحنه‌سازی‌ مرد جنایتکار
۶شهریور‌ماه سال‌جاری مأموران کلانتری ۱۹کرمانشاه در جریان مرگ مرموز زن ۳۵ساله‌ای در خانه‌اش قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. کارآگاهان وقتی وارد خانه شدند جسد زن جوان را درحیاط خانه دیدند و در نخستین اقدام به تحقیق از پسر قربانی که موضوع مرگ مادرش را به پلیس اطلاع داده بود پرداختند. وی گفت: امروز وقتی وارد خانه شدم صحنه وحشتناکی دیدم.

ادامه خواندن راز صحنه‌سازی‌ مرد جنایتکار

فصل سرد افسردگی

فصل سرد افسردگی
با وجود اینکه اغلب ما این حالات را تجربه کرده‌ایم ولی طرز برخورد هریک از ما با این حالات متفاوت است؛ عده‌ای هنگام بروز غم و اندوه ترجیح می‌دهند تنها باشند و با کسی حرف نزنند، گروهی دیگر می‌خواهند خود را با کارکردن مشغول کنند تا کمتر متوجه مشکلاتشان شوند و بعضی افراد هم ترجیح می‌دهند درباره مشکلاتشان با دیگران صحبت کنند و دنبال چاره‌ای بگردند

ادامه خواندن فصل سرد افسردگی

درگیری خونین در پارک اقاقیا

درگیری خونین در پارک اقاقیا
ساعت ۲۱ ششم آبان‌ماه مأموران کلانتری۱۳۲ نبرد در جریان یک درگیری در پارک اقاقیا قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. تحقیقات اولیه حکایت از این داشت که جوان ۲۵ساله‌ای به نام رامین با ضربات چاقو به قتل رسیده و عامل جنایت بعد از قتل پا به فرار گذاشته بود. کارآگاهان در نخستین اقدام به تحقیق از دوستان مقتول که شاهد جنایت بودند، پرداختند.

ادامه خواندن درگیری خونین در پارک اقاقیا

خودکشی میلیاردر آمریکایی

خودکشی میلیاردر آمریکایی
رابرت ویلسون میلیاردر آمریکایی خودکشی کرد. ویلسون خود را از طبقه شانزدهم یکی از آسمانخراش‌های شخصی‌اش در منهتن نیویورک در نزدیکی سنترال پارک به پایین پرت کرد و کشته شد.

ادامه خواندن خودکشی میلیاردر آمریکایی

عاملان زورگیری از استاد دانشگاه

عاملان زورگیری از استاد دانشگاه
ساعت ۱۵:۳۰چهاردهم دی‌ماه سال‌جاری، رئیس دانشکده عمران دانشگاه تهران زمانی که به پارکینگ دانشگاه درخیابان ۱۶آذر رفته بود تا سوار ماشینش شود هدف حمله یک جوان زورگیر قرار گرفت.سارق جوان پس از اینکه گوشی استاد دانشگاه را از دستش قاپید به طرف جوان موتورسواری که منتظرش بود دوید تا با او فرار کند.

ادامه خواندن عاملان زورگیری از استاد دانشگاه