سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

کلاهبرداری اینترنتی سبب سرگردانی زائران ایرانی در عراق شد – ویبره

کلاهبرداری اینترنتی سبب سرگردانی زائران ایرانی در عراق شد – اخبار حوادث

کلاهبرداری اینترنتی سبب سرگردانی زائران ایرانی در عراق شد

بیش از ۴۰۰ زائر ایرانی کربلای معلی که فریب یک اعلام نام نویسی در اینترنت را خورده بودند، در عراق سرگردان شده اند.

ادامه خواندن “کلاهبرداری اینترنتی سبب سرگردانی زائران ایرانی در عراق شد – ویبره”

برخورد هواپیما با ساختمان در آمریکا – ویبره

برخورد هواپیما با ساختمان در آمریکا
خبرگزاری آلمان از واشنگتن گزارش داد، رونالد هرویگ، سخنگوی اداره هوانوردی فدرال آمریکا گفت دو نفر کشته شده از چهار سرنشین هواپیما بودند که در نزدیکی فرودگاه شهر “ساوت بند” سقوط کرد.

ادامه خواندن “برخورد هواپیما با ساختمان در آمریکا – ویبره”

با وقوع ۲ حادثه اتفاق افتاد – ویبره

با وقوع 2 حادثه اتفاق افتاد
به گزارش ایسنا، سرهنگ فیروزی با بیان این خبر اظهار داشت: بر اثر برخورد چهار دستگاه خودروی سمند، ون، پژو ۲۰۶ و پژو پارس در محور فردوس – طبس ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر مصدوم شدند.

ادامه خواندن “با وقوع ۲ حادثه اتفاق افتاد – ویبره”

نقاشی با زبان

نقاشی با زبان
این نقاش هندی که او را به نام آنی‌کی قلم‌مو می‌شناسند ابتدا با پاهایش و به وسیله قلم‌مو نقاشی می‌کرد، سپس تلاش کرد از بینی خود برای این کار استفاده کند. با وجود این در حال حاضر او به این نتیجه رسیده که انعطاف زبان می‌تواند به یک کم‌توان جسمی و حرکتی کمک کند تا جزئیات بیشتری را روی بوم ترسیم کند.

ادامه خواندن “نقاشی با زبان”

سرقت مرگبار از یک صرافی در میدان فردوسی

سرقت مرگبار از یک صرافی در میدان فردوسی
مهر نوشت: ساعت ۱۱ روز گذشته سرقت از یک صرافی در حوالی میدان فردوسی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران در محل حاضر شده و در جریان بررسی‌ها و بازبینی فیلم صرافی دریافتند، ۲۰ دقیقه قبل از سرقت پسر جوانی حدود ۲۰ ساله وارد مغازه صرافی شده و پس از پرسیدن قیمت ارز از آنجا خارج شده بود.

ادامه خواندن “سرقت مرگبار از یک صرافی در میدان فردوسی”

ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل

ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ پس از یک روز آفتابی به دنبال رشد سریع ابرهای توفانزا موسوم به کومولونیمبوس، آسمان اردبیل عصر پنج‌شنبه به شکل ناگهانی تیره و تار شد و پس از وقوع چند رعد و برق تگرگ‌هایی به اندازه یک تخم مرغ از آسمان بر زمین ریخت.

ادامه خواندن “ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل”

جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد

جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد
فروردین امسال، به‌دنبال درگیری گروهی در شهرستان خرم‌آباد، مرد جوانی با ضربات چاقو به قتل رسید و مأموران زمانی که تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت را شروع کردند، دریافتند که مردی به نام نادر در این حادثه نقش داشته است. از همان زمان نادر تحت تعقیب پلیس قرار گرفت اما بررسی‌ها نشان می‌داد که وی بعد از جنایت از استان لرستان گریخته و به خراسان رضوی فرار کرده است.

ادامه خواندن “جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد”

شیشه کشید، مادرش را کشت

شیشه کشید، مادرش را کشت
به گزارش ایسنا، چندی پیش وقوع یک مورد آتش‌سوزی منزل به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و اورژانس دامغان اطلاع داده شد و به دنبال آن ماموران انتظامی کلانتری و آتش‌نشانان در محل حاضر شدند.

ادامه خواندن “شیشه کشید، مادرش را کشت”

کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار

کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار
 او در تماس با فروشندگان لوازم و تجهیزات ساختمانی، سفارش کالا می‌داد اما هنگام پرداخت پول، نقشه خود را عملی می‌کرد. نخستین شکایت از این مرد نهم فروردین سال گذشته مطرح شد. شاکی، یک راننده وانت بود که قرار بود ۳دستگاه جوش میلیونی را تحویل خریدار دهد اما در دام مرد کلاهبردار گرفتار شد.

ادامه خواندن “کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار”

گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه

گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه
چند روز پیش مأموران پلیس آگاهی شهرستان رشت در جریان ربوده‌شدن مرد ۶۳ساله‌ای قرار گرفتند و تحقیقات خود را برای شناسایی آدم‌ربایان آغاز کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد که آدم‌ربایان بعد از ربودن این مرد با خانواده‌اش تماس گرفته و در ازای آزادی او درخواست ۲۰۰میلیون تومان پول نقد کرده‌اند. طولی نکشید که مشخص شد عامل اصلی این آدم‌ربایی، کسی جز داماد خانواده نیست؛ مرد جوانی که مدتی قبل پس از اینکه همسرش مهریه چند صد سکه‌ای خود را به اجرا گذاشته بود، از کشور ممنوع‌الخروج شده بود.

ادامه خواندن “گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه”

کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند

کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند
آنها می‌خواستند برای نقد شدن این چک، به رئیس تعدادی از بانک‌ها ۴میلیارد تومان رشوه بدهند اما پیش از اینکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند، به دام پلیس افتادند.ماجرای این کلاهبرداری ناکام زمانی آغاز شد که زن جوانی به نمایندگی یک شرکت هواپیمایی خارجی در تهران رفت و یک بلیت رفت و برگشت برای سفر به دوبی خرید.

ادامه خواندن “کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند”

دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی

دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی
ماجرای این سرقت، صبح شنبه و زمانی فاش شد که کارمندان شعبه مرکزی یکی از بانک‌های رامسر با ورود به بانک قصد شروع کارشان را داشتند. آنها با دیدن درها، دوربین‌ها و گاوصندوق تخریب شده بانک، دریافتند که از آنجا سرقت شده و ماجرا را به پلیس گزارش کردند. وقتی مأموران در ساختمان بانک حاضر شدند، معلوم شد که این سرقت جمعه‌شب و زمانی صورت گرفته که کسی در بانک حضور نداشته است.

ادامه خواندن “دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی”

حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان

حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان
به گزارش ایرنا، درحالیکه یک مسوول تعداد مجروحان هردو اتوبوس حادثه دیده را درمجموع ۹نفر اعلام کرد، مسوولان دیگر مجموع مجروحان این دو حادثه رانندگی را بیش از ۵۰نفر اعلام کردند.

ادامه خواندن “حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان”

نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌

نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌
نویسند‌ه یک رمان جنایی که برند‌ه جایزه اد‌بی د‌ر آمریکا شد‌ د‌رواقع یک قاتل بود‌ و این کتاب را نیز د‌ر زند‌ان نوشته بود‌.

ادامه خواندن “نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌”

بزرگترین انفجارهای تاریخ

بزرگترین انفجارهای تاریخ
در سال ۱۹۴۷، وقوع یک آتش‌سوزی در محموله کشتی SS Grandcamp گزارش شد که در شهر تگزاس لنگر انداخته بود. بر اثر این حادثه، ۲۳۰۰ تن نیترات آمونیاک منفجر شد.

ادامه خواندن “بزرگترین انفجارهای تاریخ”