سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن “سوء قصد به یک بازیگر سینما – ویبره”

اعتراف قاتل مخوف تهران

اعتراف قاتل مخوف تهران
روز چهارم مرداد‌ماه جسد راننده آژانسي در اطراف بزرگراه آزادگان كشف شد. او با ضربات چاقو به قتل رسيده بود و معلوم نبود چه‌كسي و با چه انگيزه‌اي او را به قتل رسانده است.

ادامه خواندن “اعتراف قاتل مخوف تهران”

کلاهبرداری برای فروش خانه ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومانی

کلاهبرداری برای فروش خانه 30000000 تومانی
در شهریورماه سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری ۱۳۷ نصر و طرح شکایت در خصوص تصرف ملک مسکونی اش در خیابان فلامک ، عنوان داشت که افرادی بدون اطلاع وی به عنوان مالک حقیقی و حقوقی منزلش قصد دارند تا با استفاده از اسناد مجعول اقدام به فروش منزل وی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان کند.

ادامه خواندن “کلاهبرداری برای فروش خانه ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومانی”

گروگانگیری ۶ میلیاردی توسط یک جوشکار

طراح گروگانگیری ۶ میلیاردی
اين گروگانگيري اوايل مهرماه امسال رخ داد. صبح آن روز تاجر آهن از خانه‌اش خارج شد تا به محل كارش برود اما مسافت زيادي طي نكرده بود كه يك خودروي سواري سد راهش شد.

ادامه خواندن “گروگانگیری ۶ میلیاردی توسط یک جوشکار”

زورگیری در تصادف‌های ساختگی

زورگیری در تصادف‌های ساختگی
اولين شاكي اين پرونده مردي بود كه به كلانتري۱۳۶ فرجام رفت و گفت جواني با تهديد چاقو از او يك و نيم ميليون تومان زورگيري كرده است. زورگيري‌اي كه اين مرد از آن سخن مي‌گفت با زورگيري‌هاي معمولي متفاوت بود. شاكي در اين‌باره گفت: «سوار خودرو‌ام بودم و به سوي خانه‌ام حركت مي‌كردم كه يك موتورسيكلت كه ۲نفر سوارش بودند از پشت به خودروام برخورد كرد. با اينكه من مقصر نبودم، توقف كردم تا ببينم چه اتفاقي افتاده است.

ادامه خواندن “زورگیری در تصادف‌های ساختگی”

را جنایات تجریش بر ملا شد

را جنایات تجریش بر ملا شد
اعتماد بي‌جا و يك لحظه غفلت همه دليلي بود كه باعث شد جنايت هولناك تجريش رقم بخورد. زن جوان وقتي در خانه را به روي دوست خانوادگي‌شان باز كرد و او را به داخل خانه دعوت كرد، هرگز تصور نمي‌كرد همين اشتباهش، سه جنايت را رقم بزند.

ادامه خواندن “را جنایات تجریش بر ملا شد”

سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه

سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه
به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس ۳۲۰ متعلق به خطوط هواپیمایی آلمان در جنوب فرانسه سقوط کرده است. پلیس فرانسه نیز خبر سقوط این هواپیما را در جنوب فرانسه تایید کرده است.

ادامه خواندن “سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در فرانسه”

مرگ پسربچه ۱۱ ساله در اردوی دانش‌آموزی

مرگ پسربچه ۱۱ ساله در اردوی دانش‌آموزی
اين حادثه ظهر دوشنبه در حاشيه شهرستان مهريز رخ داد. آن روز مسئولان مدرسه سيدمصطفي خميني در شهرستان ميبد، عده‌اي از دانش‌آموزان را براي شركت در اردوي يكروزه به نزديكي درياچه غربالبيز برده بودند كه يكي از دانش‌آموزان ۱۱ساله به‌نام امير شه‌بخش در درياچه جان باخت.

ادامه خواندن “مرگ پسربچه ۱۱ ساله در اردوی دانش‌آموزی”

مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون

مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون
به گزارش دويچه وله، در دادگاهی در آمریکا جوهر سارنایف، یکی از دو بمب‌گذار ماراتن بوستون در روز جمعه ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) به مجازات مرگ محکوم شد. این مجازات توسط هیئت منصفه برای متهم ۲۱ ساله صادر شد.

ادامه خواندن “مجازات اعدام برای عامل بمب‌گذاری ماراتن بوستون”

اسرار قتل مرد ثروتمند و پسرش

اسرار قتل مرد ثروتمند و پسرش
سال گذشته ماموران پليس تهران در جريان ناپديد شدن پدر و پسري قرار گرفتند. مرد ۵۸ساله به نام محسن همراه با پسر ۱۴ساله‌اش به نام پاشا به طرز مرموزي ناپديد شده بودند و هيچ‌كس از سرنوشت‌شان اطلاعي نداشت.

ادامه خواندن “اسرار قتل مرد ثروتمند و پسرش”

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – اخبار حوادث

سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری نوجوان ۱۷ ساله با سابقه ۱۸ فقره سرقت خبرداد.

ادامه خواندن “سارق۱۷ساله منازل ورامین دستگیر شد – ویبره”

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره

عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش!
به گزارش واحد مرکزی خبر، شرکت برق توکیو (تِپکو) که مسئولیت اداره نیروگاه هسته‌ای آسیب دیده فوکوشیما دائیچی در ژاپن را بر عهده دارد، اعلام کرد علت قطعی برق این هفته در نیروگاه احتمالاً یک موش بوده است.

ادامه خواندن “عامل قطعی برق در نیروگاه هسته‌ای ژاپن معرفی شد: موش! – ویبره”

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد

دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد
سرهنگ احد کریمی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: ساعت ۱۰:۵۱ دقیقه صبح امروز ( ۳ اردیبهشت) دو سارق وارد بانک ملت شعبه دانش آموز مشهد شده و با شلیک یک تیر هوایی مشتریان را در گوشه‌ای از بانک نگه داشتند. آنها سپس با تهدید کارکنان مبلغ ۷۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان را داخل یک ساک مشکی رنگ قرار داده و از محل متواری شدند.

ادامه خواندن “دستبرد مسلحانه به بانک ملت در مشهد”

وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور

وقوع زمین لرزه در 13 شهر کشور
زمین لرزه‌هایی از نخستین ساعات صبح امروز – یکشنبه – تا کنون ۱۳ شهر کشور را لرزاند که بزرگترین آن ۴،۲ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) درمنطقه واقع دراستان بوشهر بوقوع پیوسته است.

ادامه خواندن “وقوع زمین لرزه در ۱۳ شهر کشور”