فروش آبمیوه‌های فاسد

فروش آبمیوه‌های فاسد
مدتی قبل کارآگاهان پلیس آگاهی استان مازندران در جریان فعالیت باندی قرار گرفتند که دست به فروش آبمیوه‌های خارجی تاریخ مصرف گذشته در این شهر می‌زدند.کارآگاهان در بررسی‌های گسترده، متوجه شدند که محل فعالیت این باند یک انبار نگهداری ضایعات در حاشیه شهر است و آنها در این محل اقدام به تغییر تاریخ انقضای آبمیوه‌ها می‌کنند.

با شناسایی این انبار، دستور قضایی برای دستگیری باند قاچاق صادر شد و تیم‌های عملیاتی پلیس وارد انبار شدند و در بازرسی آنجا یک میلیون قوطی و پاکت آبمیوه خارجی کشف کردند. همچنین در این محل، مقدار زیادی سیگار قاچاق و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

سرهنگ عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با بیان این خبر به همشهری گفت: در این انبار دستگاه‌هایی کشف شد که مخصوص درج تاریخ تولید و انقضا روی پاکت‌ها، قوطی‌ها و بطری‌های آبمیوه بود.وی افزود: ۴عضو این باند بعد از دستگیری اعتراف کردند که آبمیوه‌های خارجی تاریخ مصرف گذشته را به قیمت پایینی از ترکیه خریداری می‌کردند و با انتقال به این انبار، تاریخ تولید و انقضا را تغییر می‌دادند و آنها را در آمل و دیگر شهرها توزیع می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران تأکید کرد: احتمالا اعضای این باند از قاچاقچیان سابقه‌دار هستند و با توجه به شیوه و شگردی که برای فروش آبمیوه‌های تاریخ مصرف گذشته داشتند، دیگر جرائم احتمالی آنها از سوی کارآگاهان در دست بررسی است.

vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *