ایران نسل جدید سانتریفیوژها را به کار گرفته است – ویبره

ایران نسل جدید سانتریفیوژها را به کار گرفته است – ایران و جهان

ایران نسل جدید سانتریفیوژها را به کار گرفته است
گزارش مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران که جمعه شب در اختیار اعضای این آژانس قرار گرفت از نظر خوانندگان می‌گذرد.

ادامه خواندن ایران نسل جدید سانتریفیوژها را به کار گرفته است – ویبره

شکایت ۱۵۰ نماینده از رئیس جمهور

 شکایت 150 نماینده از رئیس جمهور
مهر نوشت: به دنبال اقدام غیرقانونی رئیس جمهور در همراهی با اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای ریاست جمهوری در وزرات کشور به هنگام ثبت نام، جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به قوه قضائیه خواستار رسیدگی به این اقدام غیرقانونی شخص اول اجرایی کشور شدند.

ادامه خواندن شکایت ۱۵۰ نماینده از رئیس جمهور

برای مردم باید در شهر خانه ساخت نه در بیابان

برای مردم باید در شهر خانه ساخت نه در بیابان
محمدباقر قالیباف  ۱۱ خرداد ماه در بدو ورود به استان گلستان و در مسیر حرکت به شهر گرگان، وارد شهرستان کردکوی شد و مورد استقبال گرم شهروندان این شهر قرار گرفت.

ادامه خواندن برای مردم باید در شهر خانه ساخت نه در بیابان

قطع دوباره جریان آب زاینده رود

قطع دوباره جریان آب زاینده رود
مدیر دفتر بهره‌برداری و نگهداری از سد و تأسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان اینکه وضعیت ذخیره آب سد زاینده‌رود و سایر سدهای استان بسیار بحرانی است، اظهار کرد: ذخیره سد زاینده رود به ۳۸۰میلیون مترمکعب رسیده که نسبت به میانگین بلندمدت کاهش محسوسی را نشان می‌دهد.

ادامه خواندن قطع دوباره جریان آب زاینده رود

باهنر: ۳ سال دیگر کهنه می‌شود؟

باهنر: 3 سال دیگر کهنه می‌شود؟
برنامه تلویزیونی “دیروز، امروز، فردا” این هفته با حضور محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس و محمدرضا نوبخت نماینده رئیس جمهور منتخب حول محور همکاری و تعامل دولت منتخب و مجلس از شبکه سه سیما پخش شد. مهمترین مطالب مطرح شده در این برنامه به نقل از مهر در زیر آمده است:

ادامه خواندن باهنر: ۳ سال دیگر کهنه می‌شود؟

دانشگاه بین‌المللی تأسیس می‌کنم

دانشگاه بین‌المللی تأسیس می‌کنم
محمود احمدی‌نژاد گفت: بعد از پایان دوران ریاست‌جمهوری دانشگاه بین‌المللی تأسیس خواهم کرد و به مدیریت آن اشتغال خواهم ورزید.

ادامه خواندن دانشگاه بین‌المللی تأسیس می‌کنم

خرد کردن رایانه گاردین

خرد کردن رایانه گاردین
بر اساس گزارش Cnet، آلن روسبریجر در وبلاگش با توصیف یکی از عجیب‌ترین لحظات در تاریخ روزنامه گاردین به تشریح چگونگی خرد شدن یکی از رایانه‌های این روزنامه که حاوی اطلاعات دریافتی از ادوارد اسنودن بود، توسط مقامات دولتی بریتانیا پرداخته‌ است.

ادامه خواندن خرد کردن رایانه گاردین

خانه سینما به روی سینماگران باز شد

خانه سینما به روی سینماگران باز شد
به گزارش ایسنا، صبح امروز، ۲۱ شهریور ماه، در ساختمان شماره یک خانه سینما در خیابان سمنان همزمان با روز ملی سینما باز شد.

ادامه خواندن خانه سینما به روی سینماگران باز شد

بهترین‌ ذخیره‌گاه گربه‌سانان کشور

بهترین‌ ذخیره‌گاه گربه‌سانان کشور
 اکبری، معاون محیط طبیعی حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: اصفهان با ۲میلیون هکتار عرصه تحت حفاظت در پهنه کویر مرکزی یکی از بهترین ذخیره‌گاه‌های گربه‌سانان است و از مجموع ۸ گربه‌سان فعلی در کشور ۶ گربه‌سان در عرصه‌های حفاظت‌شده این استان زیست می‌کنند.

ادامه خواندن بهترین‌ ذخیره‌گاه گربه‌سانان کشور

ایران در رتبه ۱۸ بیکاری جهان

ایران در رتبه ۱۸ بیکاری جهان
به گزارش تسنیم، صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده است نرخ بیکاری ایران که در سال۲۰۱۲ بالغ بر ۱۲٫۲ درصد بوده است در پایان سال‌جاری میلادی به ۱۳٫۱ درصد افزایش پیدا کند.

ادامه خواندن ایران در رتبه ۱۸ بیکاری جهان