اعلام محدودیت تردد در ۱۸ محور کشور – ویبره

اعلام محدودیت تردد در ۱۸ محور کشور – ایران و جهان

اعلام محدودیت تردد در 18 محور کشور
 پلیس راهور ناجا ضمن اعلام آخرین محدودیت‌ و ممنوعیت‌های راه‌های کشور عنوان کرد که عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و جاده‌های اصلی برون شهری کشور ممنوع است.

همچنین در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر،کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل از وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور ومرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

-محور کرج-چالوس
تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج-چالوس و بلعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس از ساعت ۱۲ روزهای ۱۳،۱۴،۱۶فروردین ماه سالجاری تا ساعت یک بامداد روزهای بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز
تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ روز پنجشنبه (هشتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶ فروردین) از تهران به آمل و بلعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای ۱۳،۱۴،۱۶فروردین ماه از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای فوق از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور فیروزکوه
در این اطلاعیه آمده است که تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ روز پنجشنبه (هشتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶فروردین) از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

محور قدیم قزوین –رشت
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (هفتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ (۱۶فروردین) از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

محور قدیم ساوه –همدان
تردد انواع تریلر و کامین به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (هفتم فروردین) تا ساعت ۲۴ روز جمعه (۱۶ فروردین) از ساوه تا سه راهی دخان و بالعکس ممنوع است.

– محور اردبیل_آستارا، اردبیل_سراب،خلخال به اسالم،اردبیل_سرچم وبالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۷ تا ساعت ۲۴ روز‌های دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳فروردین در محور های فوق ممنوع است.

محورهای مشهد_قوچان،مشهد_نیشابور و سبزوار و بالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین ماه در محورهای فوق ممنوع است.

محور چمن بید_بجنورد_شیروان وبالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای بانه_سقز_سنندج و مریوان_سنندج و بالعکس
به گزارش ایسنا، تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محور گلوگاه_گرگان_جنگل گلستان_چمن بید و بالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای اصلی استان بوشهر
تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷ روز دوشنبه (۱۲فروردین) تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۱۴فروردین) در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

محورهای اصلی استان اصفهان
تردد انواع کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۷۰ روز دوشنبه (۱۲فروردین) تا ساعت ۲۴ چهارشنبه (۱۴فروردین) در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع است.

محورهای گچساران_بهبهان،گچساران_نورآباد و یاسوج_بابا میدان و بالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴فروردین ماه در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای سلفچگان_قم،جاده قدیم کاشان_قم و جاده قدیم تهران_قم
در این اطلاعیه آمده است که تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه (۱۳فروردین)درمحورهای فوق ممنوع است.

محور بندرعباس_سیرجان وبالعکس
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳ و ۱۴فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محور سیرجان_بافت
تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۲ و ۱۳فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محور ایذه_شهر کرد وبالعکس
به گزارش ایسنا، تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴ روزهای ۱۲،۱۳،۱۴،۱۵ و ۱۶فروردین در محورهای فوق ممنوع است.

محورهای اصلی شمال استان سیستان و بلوچستان
تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای ۱۵ و ۱۶فروردین از محورهای زابل_زاهدان وزاهدان_نهبندان ممنوع است.

تردد وسایل نقلیه باری سنگین به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۱۹روزهای ۱۵ و ۱۶فروردین از محورهای زاهدان_خاش ممنوع است.

همچنین، تردد وسایل نقلیه باری به غیر از حاملی مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۵ تا ۲۲ روز سه شنبه مورخ ۱۳فروردین از کلیه محورهای اصلی شمال استان سیستان و بلوچستان ممنوع است.

بر اساس این گزارش، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان کشورمان است.

منبع: isna.ir
Vibre.ir

اعلام محدودیت تردد در ۱۸ محور کشور – آخرین اخبار ایران و جهان – ویبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *