شاهر , مهلک‌ترین تک‌ تیرانداز ایرانی / عکس

شاهر , مهلک‌ترین تک‌ تیرانداز ایرانی / عکس
تسلیحات «تک تیرانداز» با کالیبر سنگین در میادین نبرد زمینی، سلاحی تاثیرگذار و سرنوشت ساز محسوب می شوند.

ادامه خواندن “شاهر , مهلک‌ترین تک‌ تیرانداز ایرانی / عکس”

پرسپولیسی ها این تصاویر را نبینند / عکس

پرسپولیسی ها این تصاویر را نبینند
به گزارش افکارنیوز، پرسپولیسی ها تمایل زیادی داشتند مهرداد پولادی را بعد از جام جهانی نگه دارند ولی او تصمیم گرفت از آنها جدا شود. جالب اینجاست که مسئولان این باشگاه همچنان مصاحبه می کنند و می گویند امیدوار به بازگشت پولادی هستند.

ادامه خواندن “پرسپولیسی ها این تصاویر را نبینند / عکس”

سازه‌ای عجیب در کوه‌های اسلوواکی / عکس

سازه‌ای عجیب در کوه‌های اسلوواکی / عکس
در دنیای معماری، شاهد برگزاری رقابت‌های متعددی هستیم، که البته برندگان این رقابت‌ها در یک نکته اشتراک دارند، جسارت در طراحی. دنیای مدرن امروزی بیش از پیش در قلمرو معماری نوین و امروزی قدم برداشته، به طوری که هر روز شاهد رونمایی یا احداث سازه‌ای جدید با شکل و شمایل نوظهور و مدرن هستیم. این بار هم به سراغ یکی از این برندگان عصر جدید آمده‌ایم که طرح مفهومی خود را مناسب با برف و یخ و تفریحات زمستانی ارائه داده‌اند.

ادامه خواندن “سازه‌ای عجیب در کوه‌های اسلوواکی / عکس”

حسینیه مسجد حکیم / عکس

حسینیه مسجد حکیم / عکس

مسجد حکیم اصفهان در انتهای بازار رنگرزان واقع شده است و در دورهٔ شاه عباس دوم به دست پزشک او حکیم محمد داوود در محل ویرانه‌های مسجد جامع دیلمی جورجیر یا مسجد صاحب اسماعیل بن عباد از قرن چهارم هجری بنا شده است.

ادامه خواندن “حسینیه مسجد حکیم / عکس”

زندگی در آسمان، با جت لوکس / عکس

زندگی در آسمان، با جت لوکس / عکس
خانه پرنده، لقبی است که می‌توان به جت Lineage 1000 ساخت شرکت برزیلی Embraer داد. در حالی که جت‌های منطقه ای این خط هوایی مورد رضایت مسافران قرار ندارد و دشنام آن‌ها را بر سر خود می‌بیند، در مورد این هواپیمای جت خصوصی، قضیه فرق می‌کند و به گفته این شرکت مانند آن است که خانه ای در ارتفاع ۴۱ هزار پایی پرواز می‌کند.

ادامه خواندن “زندگی در آسمان، با جت لوکس / عکس”

گردشگری در حوالی جهنم / عکس

گردشگری در حوالی جهنم / عکس

نزدیک به ۴۰ سال پیش، در سال ۱۹۷۱ تیمی از دانشمندان اتحاد جماهیر شوروی به طور ناخواسته با اقدامات خود باعث پیدایش یک جاذبه گردشگری منحصر به فرد در ترکمنستان شدند. این دانشمندان در منطقه ای که عقیده داشتند یک میدان نفتی قابل توجه در آن وجود دارد، اقدام به ایجاد دکل حفاری و ساختار های مورد نیاز حفاری کردند. با سقوط این دکل و باز شدن شکاف زیر این دکل دهانه ای عظیم ایجاد شد.

ادامه خواندن “گردشگری در حوالی جهنم / عکس”

ملكه زيبايي جهان اسلام / عکس

ملكه زيبايي جهان اسلام / عکس
به گزارش العالم، این زن تونسی پس از آنکه به عنوان برنده این مسابقه در اندونزی معرفی شد، در بخشی از اظهاراتش به رسانه‌ها گفت: از خداوند می‌خواهم که فلسطین را آزاد کند.

ادامه خواندن “ملكه زيبايي جهان اسلام / عکس”

حرکات عجیب مردهندی روی موتور / عکس

حرکات عجیب مردهندی روی موتور / عکس
انجام حرکات یوگا توسط یک کشاورز هندی روی موتور در حال حرکت. البته در کشور عزیز خودمان نیز جوانان موتور سوار با انجام حرکاتی شبیه این موتور سوار تسلط خود را به موتور سواری در خیابان نشان می دهند. نباید فراموش کرد که این کار در خیابان هم برای موتور سوار هم برای مردم عادی بسیار خطرناک است و بایستی حتما در پیست موتور انجام شود.

ادامه خواندن “حرکات عجیب مردهندی روی موتور / عکس”

زندگی‌های کارتنی / عکس

زندگی‌های کارتنی / عکس

الفبای درد از لبانش می‌تراود … دیگر جانی در بدن ندارد، افیون مخدر نشئه اش کرده و با چشمانی که برق آنها مدتهاست رفته است به روبرویش خیره شده، با درمانگی و بی‌تفاوتی نگاهم می‌کند و پتوی کهنه را روی سرش می‌کشد… حتی نا ندارد به حرف بیاید و کمکی بخواهد.

ادامه خواندن “زندگی‌های کارتنی / عکس”

مرتضی پاشایی از تولد تا مرگ / عکس

مرتضی پاشایی از تولد تا مرگ / عکس
در آستانه چهلمین روز درگذشت مرتضی پاشایی خواننده جوان موسیقی پاپ که به دلیل ابتلا به بیماری سرطان از دنیا رفت آلبوم دیده نشده ای از عکس های وی در خبرگزاری فارس منتشر شد.

ادامه خواندن “مرتضی پاشایی از تولد تا مرگ / عکس”

اعدام ۳ متجاوز به عنف در طرقبه / عکس

اعدام 3 متجاوز به عنف در طرقبه / عکس
این افراد با هویت «مهدی ـ و»، «احسان ـ ک» و «محمود ـ و» در سال‌های گذشته و در مسیر یکی از روستاهای اطراف طرقبه با زور و تهدید به زن جوانی تجاوز کرده و وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند.

ادامه خواندن “اعدام ۳ متجاوز به عنف در طرقبه / عکس”

نماز برای بارش باران در شرق اصفهان / عکس

اقامه نماز باران در شهر ورزنه

نماز باران در شهر ورزنه در شرق استان اصفهان برگزار شد. با فصلی شدن رودخانه زاینده رود بیشترین آسیب به مردمی وارد شده است که در شرق این استان و در انتهایی ترین مسیر رودخانه زاینده رود قبل از تالاب گاوخونی قرار دارند.

ادامه خواندن “نماز برای بارش باران در شرق اصفهان / عکس”

بنیامین در تور اروپا / عکس

بنیامین در تور اروپا / عکس

بنیامین بهادری در تازه‌ترین برنامه‌های خود قرار است روز بیست وپنج بهمن ماه به اجرای کنسرتی در لندن بپردازد. بهادری هم‌چنین در روزهای پایانی بهمن‌ماه، کنسرت‌هایی را در کشورهایی چون اتریش و آلمان اجرا می‌کند.

ادامه خواندن “بنیامین در تور اروپا / عکس”

اعتیاد در ایران / عکس

اعتیاد در ایران / عکس

گزارشی که توسط معاونت رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با کمک کارشناسان این حوزه در سال جاری در مورد مواد مخدر و جرائم در ارتباط با آن انجام شده نیز بیانگر این است که مصرف مواد صنعتی از نیم درصد در سال ۸۴ به ۲۶ درصد در سال گذشته رسیده است. از سوی دیگر سن اعتیاد نیز کاهش یافته و زنان در معرض آسیب بیشتری قرار گرفته اند و همچنین معضلات بهداشتی اعتیاد به ویژه ابتلا به ایدز نیز نگران کننده است.

ادامه خواندن “اعتیاد در ایران / عکس”

رونمایی از آلبوم جدید همایون شجریان / عکس

رونمایی از آلبوم جدید همایون شجریان / عکس

مراسم رونمایی آلبوم «مستور و مست» با حضور عوامل تولید این آلبوم از جمله همایون شجریان (خواننده)، ژانو باغومیان (آهنگساز)، صدرا امانی (مدیر اجرایی شرکت پارسه)، علی شجاعی (مدیرعامل شرکت آوای شرق) و جمعی از اصحاب رسانه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. 

ادامه خواندن “رونمایی از آلبوم جدید همایون شجریان / عکس”