۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در جنوب پایتخت

۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در جنوب پایتخت
این خبری است که روز گذشته معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اعلام کرد. سیدمحمد هادی ایازی درخصوص بحث توسعه ورزش همگانی گفت: در حال حاضر در هر محله شهر تهران یک خانه ورزش دایر شده که یک نفر امور آقایان و یک نفر امور بانوان را دنبال می‌کند. وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۷کانون در حوزه ورزش در خانه‌های ورزش سرای محلات راه‌اندازی شده، گفت:

در حال حاضر در منطقه۲۰ طی این دوره مدیریت شهری قریب به ۵۰زمین چمن مصنوعی راه‌اندازی شده و هم‌اکنون نیز ۲۰زمین چمن مصنوعی در روستاهای اطراف این منطقه در حال ساخت است که ظرف چند‌ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد. معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه این روستاها جزء حریم تهران محسوب می‌شود، اضافه کرد:

در حریم ما به واسطه اینکه تبعاتی ناشی از مسائل کلانشهری دامنگیرشان می‌شود، ساخت زمین چمن مصنوعی خدماتی است که شهرداری تهران برای آنها به انجام می‌رساند. ایازی با اشاره به اینکه شهردار منطقه ۲۰ متعهد شده که تا پایان سال ۳۰ زمین چمن مصنوعی دیگر نیز در منطقه راه‌اندازی شود، بیان کرد: یعنی تا پایان امسال ۱۰۰ زمین چمن مصنوعی در منطقه‌۲۰ خواهیم داشت. وی اظهار کرد: خیلی از آسیب‌های اجتماعی به‌خصوص در مناطقی که زمینه بزه‌های اجتماعی وجود دارد، صورت می‌گیرد و ورزش در محلات تهران سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *