به جای مسابقات بین‌المللی به خانه‌هایشان رفتند

به جای مسابقات بین‌المللی به خانه‌هایشان رفتند
به گزارش ایرنا، تیم ملی بوکس ایران قرار بود امروز (چهارشنبه ۱۴ اسنفد) برای حضور در مسابقات بین‌المللی جمهوری آذربایجان با ۶ ورزشکار راهی باکو شود.

براین اساس تیم کشورمان به همراه اعضای کادر فنی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) حاضر شدند، اما وقتی آنان برای گرفتن کارت پرواز مراجعه کردند، متوجه شدند که گذرنامه آنان فاقد روادید است.

مسئولان فدراسیون بوکس به مشتزنان گفته بودند که روادید شما در فرودگاه باکو صادر می‌شود و اعضای تیم ملی نیز بی خبر از اینکه بدون ویزا امکان سوار شدن به هواپیما وجود ندارد، راهی فرودگاه شده بودند.

مسئولان هواپیمایی پس از ساعت‌ها معطلی مشتزنان به آنان اجازه سوار شدن به هواپیما را ندادند تا به منزل شان بازگردند!

البته این مساله در فدراسیون بوکس چندان غیرمنتظره نیست چرا که پیش از این هم برای حضور تیم کشورمان در مسابقات رومانی همین اتفاق روی داد و اعضای تیم از پای پلکان هواپیما بازگردانده شدند.

اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس پس از این اتفاق گفت:نمی‌دانم به اعضای تیم چه بگویم. وی افزود: ساعت ها در فرودگاه بودیم و حالا در راه خانه هستیم، چرا که چوب سهل انگاری آقایان را می‌خوریم.

سرمربی تیم ایران که به شدت عصبانی بود گفت: مگر می‌شود بدون روادید مسافرت کرد؟ آقایان این مساله را نمی‌دانند که ما را به فرودگاه فرستادند.

vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *