شایعه بازی با اسپانیا و روسیه طنز بود

شایعه بازی با اسپانیا و روسیه طنز بود
به گزارش فارس، کارلوس کی‌روش بعد از جلسه‌ طولانی که در فدراسیون فوتبال داشت، در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص ماحصل این جلسه گفت: جلسه طولانی بود به خاطر اینکه درباره مطالب متعددی صحبت کردیم. درباره سفر به برزیل و اردوهایی که در برزیل خواهیم داشت صحبت شد و نتیجه کلی صحبت‌هایی که در این جلسه مطرح شد را در وب‌سایت فدراسیون فوتبال می‌توانید پیگیری کنید.

وی درباره اینکه چه خبری بعد از این جلسه می‌تواند در اختیار علاقمندان به فوتبال قرار دهد افزود: مطالب خاصی نبود که بخواهم بیان کنم و صحبت‌هایی که بیان شد در مورد کارهایی که قرار است در راه آماده سازی جام جهانی برای تیم ملی انجام شود. در رابطه با راهکارهایی که صحبت کردیم تا پله پله به سمت موفقیت در جام جهانی برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه جام حذفی برگزار می‌شود یا نه، افزود: یکی از موضوعاتی که درباره آن صحبت کردیم همین موضوع بود. در این باره صحبت کردیم و باید دید راه‌حل فدراسیون در این باره چیست. من متوجه شدم قرار است بازی‌های لیگ ۹ آوریل (۲۰ فروردین سال ۹۳)تمام شود و من امیدوارم این اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: برگزاری جام حذفی در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است و آنها باید برای برگزاری این مسابقات راه حل پیدا کنند. فکر می‌کنم اگر برنامه‌ریزی صحیحی انجام شود راه حل این موضوع هم پیدا شود. البته نکته‌ای که مهم است این است که امسال سال جام جهانی است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا در این بازی‌ها موفق باشیم.

کی‌روش در مورد استفاده ۴ تیم فولاد، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا از ملی‌پوشانشان هم تصریح کرد: همان‌طور که گفتم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مسئول این موضوع هستند و آنها باید در این باره تصمیم بگیرند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که قلعه‌نویی گفته برای استفاده از ملی‌پوشان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باید با کی‌روش جلسه بگذارد و آیا او حاضر است با سرمربی استقلال که در این نشست شرکت کند هم، ادامه داد: من نه تنها آمادگی جلسه با قلعه‌نویی را دارم بلکه با هر مربی که صاحب نظر باشد در این باره صحبت می‌کنم اما باید دید فدراسیون چه تصمیم می‌گیرد تا بتوان گام‌های بعدی را برداشت.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود تیم‌های ملی اسپانیا و روسیه درخواست بازی تدارکاتی با ایران را داشتند که ایران آنها را رد کرده افزود: چیزی که مرا متاسف کرده این است که این شایعات به وجود آمده و نباید به این شایعات توجه کرد الان باید دست به دست هم بدهیم تا در راه جام جهانی قدم برداریم و نباید به این مطالب طنز‌آلود توجه کنیم.

vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *