امضای قرارداد دوم شهریور

امضای قرارداد دوم شهریور
به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که چهارشنبه شب و برای انجام مذاکرات نهایی به ایران سفر کرده است، از ساعت ۱۱ صبح امروز پنجشنبه در نشستی با مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال شرکت کرد تا بر سر بندهایی از قرارداد جدیدش با فدراسیون فوتبال به بحث و تبادل نظر بپردازد که این جلسه تا ساعت ۱۶ به طول انجامید.

در این نشست که علی کفاشیان رئیس، مهدی محمدنبی دبیر فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان به عنوان دبیر کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال در آن حضور داشتند، طرفین به توافق نهایی دست یافتند تا این مربی پرتغالی همچنان هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشته باشد که این قرارداد به صورت رسمی روز یکشنبه امضا می شود.

طبق تفاهم صورت گرفته قرار است کارلوس کی‌روش هدایت تیم ملی ایران را تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برعهده داشته باشد. البته آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور موفقیت آمیز در جام ملت‌های ۲۰۱۵ استرالیا، نخستین اقدام و برنامه مهم این مربی پرتغالی در همکاری جدیدش با فدراسیون فوتبال است.

کارلوس کی‌روش مدتی بعد از جام ملت‌های ۲۰۱۱ قطر به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد، در این مدت توانست به همراه تیم ملی ایران جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و جام ملت‌های آسیا – ۲۰۱۵ استرالیا را بدست آورد. تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل هم یک تساوی برابر نیجریه و ۲ باخت مقابل آرژانتین و بوسنی را تجربه کرد و نتوانست از گروهش صعود کند.

کارلوس کی‌روش پس از نشست امروز پنجشنبه ۳۰ مرداد با مسئولان فدراسیون ،تمدید قراردادش در روز یکشنبه را تایید کرد.

vibre.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *