سایتی با ۳۰۰ میلیون کاربر

سایتی با 300 میلیون کاربر
پژوهش‌های انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو نشان می‌دهد که در میان شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام از لحاظ محبوبیت در میان افراد بزرگسال آمریکا از توییتر پیشی گرفته است. گزارش پیو بیان می‌کند که ۲۶ درصد از بزرگسالان آنلاین در آمریکا در سال ۲۰۱۴ از اینستاگرام استفاده کردند. این آمار در سال ۲۰۱۳، ۱۷ درصد و در سال ۲۰۱۲، ۱۳ درصد بوده است. درحالی‌که تنها ۲۳ درصد از افراد بزرگسال آنلاین در آمریکا، کاربر توییتر در سال ۲۰۱۴ بودند.

ادامه خواندن سایتی با ۳۰۰ میلیون کاربر

پهنای باند اینترنت کشور ۴۰ گیگابیت بر ثانیه – ویبره

پهنای باند اینترنت کشور ۴۰ گیگابیت بر ثانیه – اخبار فناوری

پهنای باند اینترنت کشور 40 گیگابیت بر ثانیه

پهنای باند اینترنت کشور ۴۰ گیگابیت بر ثانیه/افزایش سرعت اینترنت در راه است
خبرگزاری فارس: وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه هم‌اکنون پهنای باند اینترنت بین‌الملل کشور ۲۷۰ stm1 (معادل ۲۷۰ ضربدر ۱۵۵ مگابیت بر ثانیه) است از آزادسازی پهنای باند داخلی و افزوده شدن آن به اینترنت کشور با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

ادامه خواندن پهنای باند اینترنت کشور ۴۰ گیگابیت بر ثانیه – ویبره

پس از ۳۵ سال سفر: فضاپیما وویجر ۱ رسما از منظومه شمسی خارج شد – ویبره

فضاپیما وویجر
بالاخره از منظومه شمسی خارج شدیم. هرچند هنوز پای خود بشر به خارج از منظومه شمسی نرسیده، اما وویجر ۱ فضاپیمای کاوشکر فضایی است که ۳۵ سال پیش به فضا پرتاب شد و حالا این سفینه از heliosphere خارج شده است. اینجا در واقع آخرین نقطه تاثیر پذیر از خورشید است.

ادامه خواندن پس از ۳۵ سال سفر: فضاپیما وویجر ۱ رسما از منظومه شمسی خارج شد – ویبره

اولین ماشین ساخت بشر از منظومه شمسی خارج شد – ویبره

اولین ماشین ساخت بشر از منظومه شمسی خارج شد
به گزارش مهر، وویجر در سال ۱۹۷۷ زمین را ترک کرد و اکنون در فاصله ۱۸ میلیارد کیلومتری ما قرار دارد.

ادامه خواندن اولین ماشین ساخت بشر از منظومه شمسی خارج شد – ویبره

بزرگان دنیای فناوری ۲۰ تا ۳۰ سالگی خود را چگونه سپری کردند – ویبره

بزرگان دنیای فناوری 20 تا 30 سالگی خود را چگونه سپری کردند

شما در جوانی چه کرده‌اید؟ احتمالاً به سربازی و دانشگاه رفته‌اید، از دوران جوانی لذت برده‌اید و مدتی را دور از خانه و خانواده‌ی خود گذرانده‌اید. اما بسیاری از میلیاردرهای دنیای فناوری چنین تجربیاتی نداشتند. برای نمونه مایکل دل، مؤسس شرکت رایانه‌ای Dell، پیش از اتمام دبیرستان به سرمایه‌گذاری در بورس و خرید و فروش فلزات گران بها مشغول بود. در روزهای اولیه، دل و دیگر هفت کارآفرین داستان ما سخت مشغول ایجاد زیرساخت‌های لازم برای برخی از مهم‌ترین شرکت‌های فناوری امروز بودند.

ادامه خواندن بزرگان دنیای فناوری ۲۰ تا ۳۰ سالگی خود را چگونه سپری کردند – ویبره

ویندوز هشت شکست خورده است؟

ویندوز هشت شکست خورده است؟
براساس گزارش رویترز،‌ این رقم فروش تقریبا با میزان فروش نسخه قبلی در مدت همین مدت زمان برابری می‌کند. ویندوز هشت اولین سیستم عامل مایکروسافت است که ویژه تجهیزات لمسی ساخته شده‌است، اما در جلب توجه مصرف‌کننده‌ها و یا خودنمایی در بازار تبلت‌ها که تحت سلطه شرکت اپل و سامسونگ قرار دارد، چندان موفق عمل نکرده‌است.

ادامه خواندن ویندوز هشت شکست خورده است؟

رونمایی اپل از آی‌فون بعدی

رونمایی اپل از آی‌فون بعدی
شبکه خبری او ار اف اتریش گزارش داد، بلاگ Blog All Things D روزنامه “وال استریت ژورنال” این موعد را به نقل از یکی از منابع خود ذکر کرده است.

ادامه خواندن رونمایی اپل از آی‌فون بعدی

اسمارت‌فون رایگان آمازون

اسمارت‌فون رایگان آمازون
براساس گزارش میل‌آنلاین، به نظر می‌آید آمازون در تلاش است رقبای خود را به واسطه ترغیب کردن کاربرانی که به استفاده از آی‌فون و گلکسی با قیمت تقریبی ۲۰۰ دلار تمایل دارند به استفاده از نسخه‌هایی رایگان از اسمارت‌فون‌ها، از دور رقابت خارج کند.

ادامه خواندن اسمارت‌فون رایگان آمازون

ایکس‌باکس وان هم یک میلیونی شد

ایکس‌باکس وان هم یک میلیونی شد
به گزارش رویترز، این محصول بخشی از رقابت دو شرکت مایکروسافت و سونی در بازار کنسول‌های بازی است. کنسول پلی‌استیشن چهار که هفته گذشته در دو کشور آمریکا و کانادا عرضه شد نیز در ۲۴ ساعت اول، یک میلیون دستگاه فروش داشت. البته کنسول Xbox One در ۱۳ کشور دنیا به فروش رسید. کنسول پلی‌استیشن قرار است ماه فوریه ۲۰۱۴ در کشورهای دیگر از جمله ژاپن عرضه شود.

ادامه خواندن ایکس‌باکس وان هم یک میلیونی شد