سایتی با ۳۰۰ میلیون کاربر

سایتی با 300 میلیون کاربر
پژوهش‌های انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو نشان می‌دهد که در میان شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام از لحاظ محبوبیت در میان افراد بزرگسال آمریکا از توییتر پیشی گرفته است. گزارش پیو بیان می‌کند که ۲۶ درصد از بزرگسالان آنلاین در آمریکا در سال ۲۰۱۴ از اینستاگرام استفاده کردند. این آمار در سال ۲۰۱۳، ۱۷ درصد و در سال ۲۰۱۲، ۱۳ درصد بوده است. درحالی‌که تنها ۲۳ درصد از افراد بزرگسال آنلاین در آمریکا، کاربر توییتر در سال ۲۰۱۴ بودند.

ادامه خواندن “سایتی با ۳۰۰ میلیون کاربر”

تاریخ عرضه گلکسی اس ۴ مشخص شد – ویبره

تاریخ عرضه گلکسی اس ۴ مشخص شد
درحال حاضر سامسونگ تاریخ انتشار گوشی هوشمند Galaxy S4 را اعلام کرده است این گوشی در روز ۲۶ آوریل در بریتانیا ( انگلستان ) عرضه خواهد شد همینطور اعلام شده فروش این گوشی به طور همزمان در ایلات متحده نیز آغاز می شود.

ادامه خواندن “تاریخ عرضه گلکسی اس ۴ مشخص شد – ویبره”

لباس هوشمند ناظر بر دما و فعالیت بدن کارگران قطب – ویبره

لباس هوشمند ناظر بر دما و فعالیت بدن کارگران قطب
به گزارش ایسنا، این لباس دارای چشمی است که به ناظران در تعیین زمان توقف کار کارگران و استراحت کمک می‌کند.

ادامه خواندن “لباس هوشمند ناظر بر دما و فعالیت بدن کارگران قطب – ویبره”

باریک‌ترین دوربین جهان – ویبره

باریک‌ترین دوربین جهان
به گزارش ایرنا، سالهاست که از آندوسکوپی برای مشاهده اندام داخلی بدن، به خصوص اندام گوارشی استفاده می‌شود ولی ساخت این دوربین فوق باریک، تشخیص انواع بیماری را در مقیاس سلول‌ها امکان پذیر می‌کند.

ادامه خواندن “باریک‌ترین دوربین جهان – ویبره”

ساخت بتن از پوسته تخمه آفتابگردان

ساخت بتن از پوسته تخمه آفتابگردان
به گزارش ایسنا، پوسته تخمه آفتابگردان منبع پایدار تراکم است و ادعا می‌شود که بتن حاصل، طی گرم‌شدن پس از انجماد، در مقابل ترک مقاوم‌تر است.

ادامه خواندن “ساخت بتن از پوسته تخمه آفتابگردان”

خاموشی آلتا‌ویستا تا ۵ روز دیگر

خاموشی آلتا‌ویستا تا 5 روز دیگر
براساس گزارش BBC، این موتور جستجو یکی از اولین‌ها در جهان است که حجم زیادی از محتوی وب را درخود گنجانده و پیش از گوگل یکی از مشهورترین موتورهای جستجوی جهان نیز به شمار می‌رفت.

ادامه خواندن “خاموشی آلتا‌ویستا تا ۵ روز دیگر”

برد دوباره اپل در نبرد حق امتیاز اختراع

برد دوباره اپل در نبرد حق امتیاز اختراع
براساس گزارش MBC، کمیسیون بازرگانی بین‌المللی آمریکا یا ITC رای سال ۲۰۱۱ خود مبنی بر اینکه شرکت سامسونگ از حق ثبت اختراع شرکت اپل تخطی کرده و بااستفاده از تکنولوژی این شرکت اقدام به تولید گوشی‌های موبایل، تبلت و پخش‌کنندة های موسیقی کرده را تایید کرد.

ادامه خواندن “برد دوباره اپل در نبرد حق امتیاز اختراع”

آی‌فون ۶ اینچی می‌شود؟

 آی‌فون ۶ اینچی می‌شود؟
به گزارش فاکس نیوز، براساس این گزارش‌ها اپل درحال بررسی و ارزیابی برنامه‌هایی جدید برای تولید آی‌فون‌هایی با نمایشگرهای بزرگتر،‌از ۴٫۸ اینچی تا ۶ اینچی است. تولید چنین محصولی اولین قدم اپل در تولید اسمارت‌فون‌های بزرگتر از زمان عرضه آی‌فون ۵ خواهد بود. تا پیش از آی‌فون ۵ اپل نمایشگرهای ۳٫۵ اینچی را برای اسمارت‌فون‌های محبوب خود انتخاب کرده بود.

ادامه خواندن “آی‌فون ۶ اینچی می‌شود؟”

سامسونگ گلکسی ۵S

سامسونگ گلکسی ۵S
براساس گزارش فاکس‌نیوز،‌ این گوشی که تولید و عرضه آن می‌تواند ضربه‌ای به محبوبیت آی‌فون‌های اپل وارد آورد، از بدنه‌ای منحنی، نمایشگر سوپرHD و دوربین ۱۶ مگاپیکسلی برخوردار است.

ادامه خواندن “سامسونگ گلکسی ۵S”

سخنرانی دو مدیر محصولات گوگل در ایران

سخنرانی دو مدیر محصولات گوگل در ایران
دو تن از مدیران محصولات گوگل در جریان نخستین دوره مسابقات ایده‌پردازی و برنامه‌نویسی اندروید که با عنوان ایران موبی‌کد ۲۰۱۴ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود، سخنرانی خواهند کرد.

ادامه خواندن “سخنرانی دو مدیر محصولات گوگل در ایران”

پلی‌استیشن ۴ رکورد زد

پلی‌استیشن ۴ رکورد زد
به گزارش رویترز، میزان پیش‌بینی فروش این کنسول که ۲۹ نوامبر ۲۰۱۳ در آمریکا، آمریکا لاتین و اروپا منتشر شد، تا پایان ماه مارچ، ۵ میلیون دستگاه بوده‌است. این کنسول قرار است ۲۲ فوریه در ژاپن منتشر شود.

ادامه خواندن “پلی‌استیشن ۴ رکورد زد”

تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند کنسول بازی شده‌اند

تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند کنسول بازی شده‌اند
خبرگزاری آلمان از برلین گزارش داد، به مدد تنوع بازی‌های موجود ارایه شده روی این دستگاه‌ها، هزاران هزار نفری که در سفر هستند یا باید در جایی منتظر بمانند، به بازی‌های موبایلی متوسل می‌شوند.

ادامه خواندن “تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند کنسول بازی شده‌اند”

بارور کردن ابرها با لیزر

بارور کردن ابرها با لیزر
به گزارش ایرنا، چگالی آب و فعالیت‌هایی که منجر به بروز رعد و برق در ابر می‌شود، ارتباط مستقیمی با ذرات باردار ساکن دارد. تحریک این ذرات باردار با استفاده از اشعه لیزر باعث بروز رعد و برق و تولید باران می‌شود.

ادامه خواندن “بارور کردن ابرها با لیزر”

شکایت رسمی آمریکا علیه چین

 

شکایت رسمی آمریکا علیه چین

آمریکا برای نخستین بار چین را به صورت رسمی به جاسوسی سایبری متهم و علیه پنج عضو ارتش چین به اتهام حملات هکری به شرکت‌های آمریکایی اعلام جرم کرد.

ادامه خواندن “شکایت رسمی آمریکا علیه چین”

برای ترک سیگار , بپوشید

برای ترک سیگار , بپوشید
به گزارش گیزمگ اکنون وسیله جدید الکترونیکی قابل‌پوشیدن‌ به نام SmartStop به بازار آمده است که ممکن است برای ترک اعتیاد به سیگار کمک کند. این وسیله درمان جایگزینی نیکوتین (NRT) را به سطحی جدید می‌رساند و حمایت رفتاری را به آن می‌افزاید.

ادامه خواندن “برای ترک سیگار , بپوشید”

درمان انواع زخم و سوختگی با فناوری نانو

درمان انواع زخم و سوختگی با فناوری نانو
به گزارش ایرنا، این پوشش فوق نازک nanosheets نام دارد و قادر به درمان بدترین نوع سوختگی است.

ادامه خواندن “درمان انواع زخم و سوختگی با فناوری نانو”