ایجاد بستری هدفمند برای علم پیشین – آب درمانی – ویبره

ایجاد بستری هدفمند برای علم پیشین – آب درمانی – درمانگری

ایجاد بستری هدفمند برای علم پیشین - آب درمانی
دکتر لودویگ موضوعات دیگری را نیز در این زمینه مطرح کرده است: آن چه باید از آن اطمینان حاصل شود، این است

که آب آشامیدنی ما قاعدتا باید تحت ارزیابی و آنالیز در یک طیف دقیق و موشکافانه قرار گیرد و از مصرف آبی که از نظر زیست شناسی مرده حساب شده و حتی برای سلامتی زیانبار است، پرهیز گردد. این کار نباید تحت تاثیر محدودیت های اعمال شده توسط قوانین و مصوباتی که دولت ها تعیین می کنند، قرار گیرد، بلکه به جای آن باید با یک آنالیز انجام شده توسط دستگاه طیف نما که تمامی فرکانس ها- از صفر گرفته تا نوار مگاهرتز (یک طیف کامل)- را بپوشاند، مشخص گردد.
پزشکی محیط زیست باید خود را در پژوهش های علمی مرتبط با توانایی ذکر شده در آب و فعالیت آن در بدن انسان بسیار درگیر نماید. پزشکان باید سعی کنند طرح های پژوهشی ارائه نموده و در آن ها به جست و جوی ارتباطی صمیمی و تنگاتنگ بین آب و موجودات زنده بپردازند.
بحث در مورد محدودیت های مطرح شده (یعنی محتوای استاندارد مواد که توسط دولت مشخص می شود) ابعاد کاملا تازه ای به خود گرفته است: تعریف آب زنده یا به عبارت دیگر، آبی که فقط برای تشکیل زندگی و حیات مورد استفاده قرار می گیرد. بین آبی که فاقد میکروب بوده و حاوی مقادیر اندکی نیترات است، با آبی که میزان سرب و کادمیوم آن فراتر از محدودیت هایی که تعیین شده اند (یعنی همان محتوای استاندارد مواد که توسط دولت مشخص می شود) نبوده و از این رو بی ضرر تشخیص داده می شود، تفاوت فراوانی وجود دارد!
با توجه به پیش زمینه موجود ومقدمه ای که در مورد تمام این واقعیت ها ومطالب تصدیق شده بیان گردید، مسوولیت ما این است که در انتظار محدودیت های اعمال شده بر محتوای مواد سمی مختلف که از سوی دولت ها یا دانشمندان اعمال می گردند و بی ضرر خوانده می شود، نمانیم نه! مسوولیت ما این است که زمینه ای کاملا متفاوت را در پژوهش های خود وارد نماییم و در مورد زندگی و حیات صحبت کنیم و نه ماده.
از این رو، مطالب گفته شده در مورد خاصیت آب و توانایی آن در حمل اطلاعات، به عنوان جنبه ای مهم از کیفیت آب آشامیدنی مطرح است که باید به طور کلی در هنگام استفاده از آب، مدنظر قرار گیرد.

منبع : آ.ر.هری – مترجم : رضا محتشمی توتکابنی

siterooz.com

ایجاد بستری هدفمند برای علم پیشین – آب درمانی – Vibre.ir – درمانگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *