آب عرضه شده داخل بطری در کشور هندوستان – ویبره

آب عرضه شده داخل بطری در کشور هندوستان – درمانگری

آب عرضه شده داخل بطری در کشور هندوستان
تجارت آب عرضه شده داخل بطری در کشور هندوستان حدود چهار هزار میلیون روپیه است. این میزان در هند هر ساله تقریبا پنجاه درصد رشد دارد که ما را بیش از پیش از اهمیت مصرف آب آشامیدنی سالم آگاه می کند.

هیچ کدام از شرکت ها و کارخانه های ارائه کننده این محصول محتوای مواد معدنی و خصوصیات آب خود را بیان نمی کنند و فقط ابراز می دارند که این آب معدنی است. این آب ها اغلب اوقات از آب چاه است که فیلتر شده و برای نوشیدن آماده شده است.
برخی از شرکت ها، ادعا می کنند، آبی را که عرضه می دارند، ازنه شده است ولی هیچ کدام باور ندارند که بهترین راه تهیه آب آشامیدنی سالم این روش باشد. در ادامه به خلاصه ای در مورد آب ازنه شده می پردازیم.
واحدهای ازن از آب حاوی اکسیژن بسیار زیاد برای کشتن باکتری ها استفاده می نمایند. مواد معدنی، سرب، ازبست و مواد خاصی که در داخل آب وجود دارند، برداشته نمی شوند. واحدهای بلوک کربن به کل سیستم اضافه می شوند. خریداری و نگهداری واحدهای ازن گران تمام می شود. آب ازنه شده می تواند مقادیر زیادی از مواد سمی مانند فرمالدهید و کتون ها را از خود تولید کند. ضمنا اکسیژن اضافی موجود در آب، رشد سریع باکتری ها را در لوله تحریک می کند که موجب آلودگی مجدد آب می شود. (از کتاب چگونه کاملا اطمینان یابید که آب خالص می نوشید نوشته کنت و تالیتا www. Factsource. com)
به طور مشابه، هیچ کس از محتوای آب لوله کشی در هندوستان آگاهی ندارد. هیچ گونه ارزیابی و آنالیزی که موجود باشد، گزارش نشده است. اگر انجمن مصرف کنندگان در هندوستان از نقش آب در سلامت شهری آگاه نشده و ندا سر ندهد، هندی ها کماکان ناچار به ادامه مصرف آب با کیفیت مورد تردید هستند.

منبع : آ.ر.هری – مترجم : رضا محتشمی توتکابنی

آب عرضه شده داخل بطری در کشور هندوستان – Vibre.ir – درمانگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *