آب فاقد انرژی – آب درمانی – ویبره

آب فاقد انرژی – آب درمانی – درمانگری

آب فاقد انرژی - آب درمانی
براساس گفته های دکتر لودویگ: آبی که یک بار با مواد آلوده کننده تماس داشته باشد، مرده محسوب می شود

و انرژی خود را از دست می دهد. حتی بسیاری از امکانات پالایش و قوی نمی توانند آن را دوباره زنده کرده و انرژی را دوباره به آن برگردانند. این آب فاقد انرژی بوده و هیچ گونه اطلاعات مفیدی را به همراه خود ندارد. آب ارزشمند از نظر زیست شناسی باید حاوی فرکانس های مفید خاصی باشد که با نوشیدن این آب، بدن انسان از آن بهره مند شود.
با وجود تمامی این حقایق، انجمن هایی کهبه پژوهش های علمی می پردازندف حتی اصلا از این پدیده آگاه نیستند و آن را در دستور کار خود قرار نمی دهند. به هر صورت، ما باید به خاطر داشته باشیم که دیدگاه مادی گرایانه دنیا که باید خود را با آن وقف دهیم، بسیار واقعی و حقیقی است.
تا کنون در زمینه عملکرد دو سویه انرژی و یا تبادلاتی که بین سیستم های زیستی و مادی ایجاد می شوند، تنها پژوهش های بسیار اندکی انجام گرفته اند. جامعه بشری اطلاعاتی را از مطالعات اندکی که هزاران سال پیش به صورت علمی خصوصا توسط قبایل بومی مانند سرخ پوستان آمریکا انجام شده بود، به دست آورده است.
ما اکنون براساس این اطلاعات و بر پایه علم زیست شناسی در مورد مکان هایی دارای نیرو و قدرت خاص که گیاهان ویژه ای- که در سایر مناطق نمی رویند- می توانند در آن جا رشد کند، اطلاعاتی را به دست آورده ایم. مطالعات و آزمایشات فیزیکی نشان دادند که سطح انرژی اشعه گاما در این نقاطدارای قدرت زیاد، پایین تر از حد طبیعی است. ولی این تنها یک عامل شناخته شده از طیف گسترده ای از عوامل است که هنوز در مورد سایر آن ها اطلاعاتی در دست نداریم.
این بسیار دور از انصاف است که به عنوان یک فرد متمدن ادعا کنیم، دانشمندان ما پژوهش های فراوانی را انجام داده اند و بر این اساس تمامی پدیده ها و شگفتی های طبیعت را توصیف نموده اند. دانش ما تنها به اندازه ذره ای است که فقط بتوانیم متوجه شویم، واقعا چه چیزی در حال رخ دادن است. قسمت کوچکی از این دانش، آگاهی اندک ما در مورد توانایی های آب و تاثیر گذاری آن بر فرآیندهایی است که در بدن موجود زنده رخ می دهند.

منبع : آ.ر.هری – مترجم : رضا محتشمی توتکابنی

siterooz.com

آب فاقد انرژی – آب درمانی – Vibre.ir – درمانگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *