چه موقع نباید از کریستال استفاده نمود – ویبره

چه موقع نباید از کریستال استفاده نمود – درمانگری

چه موقع نباید از کریستال استفاده نمود
همراه داشتن کریستال (به عنوان زینت و غیره) برخی اثرات دارد. بنابراین باید بدانید که چه موقع آنها را به خود بیاویزید و چه موقع این کار را نکنید. تحت چه شرایطی نباید از کریستال استفاده نمود؟

۱- از آنجا که یک کریستال تمایل دارد چاکراهای پایینی را بیش از چاکراهای بالایی فعال کند، فرد مبتلا به فشار خون نباید با خود کریستال حمل نماید یا مدت طولانی در نزدیکی کریستالهای بزرگ قرار گیرد. در غیر این صورت ممکن است فشار خون شدید تر شود یا کنترل آن مشکل گردد. اگر کسی در معرض ابتلا به فشار خون باشد نیز استفاده از کریستال توصیه نمی شود.
۲- شخص مبتلا به ناراحتی قلبی نباید کریستال همراه داشته باشد یا در نزدیکی کریستالهای بزرگ قرار گیرد زیرا این وضع را بدتر می کند.
۳- فرد مبتلا به لوسمی یا سرطان خون.
۴- شخصی که تومور یا سرطان داشته باشد. در فرد مبتلا به سرطانف چاکراهای قاعده ای، منگ مین و شبکه خورشیدی خود بخود پرکار هستند. به همراه داشتن کریستال این چاکراهای پایینی را بیشتر فعال می کند و بدین وسیله سبب گسترش سریعتر سرطان می گردد.
زمانی یک بیمار مبتلا به سرطان کبد پس از آنکه چندین جلسه تحت پرانا درمانی قرار گرفت آزمایش پزشکی داد. نتایج آزمایشها نشان می داد که اندازه قسمت مبتلا کاهش بسیار قابل توجهی یافته است. بیمار به قصد آنکه سریعتر بهبود یابد یک کریستال بزرگ یاقوت با خود آورد. پس از یک یا دو هفته، یک بار دیگر آزمایش با اشعه ایکس از او بعمل آمد. دکتر با تعجب متوجه شد که سلولهای سرطانی با سرعت بیش از قبل گسترش یافته اند.
۵- بطور کلی، افرادی هم که دچار عدم تعادل روانی هستند نباید از کریستال استفاده کنند.
۶- بین وضعیت چاکراهای یک زن باردار و یک بیمار سرطانی تا اندازه ای شباهت وجود دارد. مثلا چاکرای قاعده ای، چاکرای منگ مین و چاکرای شبکه خورشیدی در هر گروه پرکار هستند. اما چاکرای بالایی زن باردار طبیعی می باشند. از یک بیمار سرطانی، چاکراهای آجنا و قلب کم کار هستند. اگر یک زن باردار با خود کریستال حمل نماید، ممکن است چاکرای پایینی را از آنچه که هست پرکارتر نماید و سبب فشار خون و سقط جنین گردد.
۷- زمانی که کسی مدیتیشن پیشرفته را تمرین می کند توصیه می کنیم که از کریستال استفاده نکند یا در معرض کریستالهای بزرگ قرار نگیرد زیرا احتمال دارد که به سندروم کندالینی مبتلا گردد. سندروم کندالینی ممکن است که به شکل بی خوابی مزمن، درد در قسمتهای مختلف بدن، افزایش فشار خون و احساس گرمای بیش از حد بروز نماید.
تذکر: کریستالها عبارتند از الماس، دیگر سنگهای قیمتی و سنگهای نیمه قیمتی.

Vibre.ir

چه موقع نباید از کریستال استفاده نمود – Vibre.ir – درمانگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *