شما دچار نقص فنی شده اید – ویبره

شما دچار نقص فنی شده اید – روانشناسی فردی

شما دچار نقص فنی شده اید
آگاهی از خویشتن ، می تواند انسان را به سمت اصلاح کاستی ها راهنمایی کند ؛ پس بهتر است هرچند وقت یک بار موتور”چگونه بودنمان “را چک کنیم ، تا ندانسته ها و ناخواسته ها ، مانع شکوفائی قابلیت ها و خلاقیت هایمان نگردد .
تا به حال  شده در کلاس درس یا یک جلسه ی عمومی سوالی برایتان پیش آمده باشد ، ولی رویتان نشده باشد آنرا بپرسید ؟  شاید هم  ترسیده اید سوالتان احمقانه و پیش پا افتاده باشد !

ادامه خواندن شما دچار نقص فنی شده اید – ویبره

اگر می خواهید قبول شوید – ویبره

اگر می خواهید قبول شوید – روانشناسی فردی

اگر می خواهید قبول شوید
افراد بسیاری در امتحاناتی چون کنکور شرکت می‌کنند اما قبول نمی‌شوند. در مواردی علل عدم قبولی آنها به مسائلی غیر از عدم مطالعه یا مطالعه ناکافی مربوط می‌شود. آنها در واقع شیوه‌های پاسخ دادن به سوالات چهار گزینه‌ای را نمی‌دانند. و این مهارتی است که با کمی تکرار و تمرین بدست می‌آید. با این شیوه‌ها شما می‌توانید درصد پاسخهای درستی را که به سوالات می‌دهید افزایش دهید و احتمال قبولی خود را بالا ببرید. این نکات را به ذهن بسپارید و حتما تمرین کنید.

ادامه خواندن اگر می خواهید قبول شوید – ویبره

اعتمادبه‌نفس در ده روز – ویبره

اعتمادبه‌نفس در ده روز – روانشناسی فردی

اعتمادبه‌نفس در ده روز
● به خودتان عشق بورزید
شرط اساسی اعتمادبه‌نفس، خودشیفتگی و اساسی‌ترین مانع آن، خودشکنی است. برای اینکه اعتمادبه‌نفس داشته باشید، باید خودشیفته گردید. باید عاشق جسم و روح بود و شناخت و درک درستی از خویشتن خویش داشته باشید.

ادامه خواندن اعتمادبه‌نفس در ده روز – ویبره

راه وروش میهمانی رفتن را یاد بگیریم – ویبره

راه وروش میهمانی رفتن را یاد بگیریم – روانشناسی فردی

راه وروش میهمانی رفتن را یاد بگیریم
 میهمانان انواع مختلف دارند: یکدسته که بیش از حد در خانه میزبان می مانند، و دسته ی دیگر که خیلی کم می مانند. دسته ای بسیار پرتوقع و دسته ای دیگر بسیار خجالتی هستند. دوست دارید بدانید که چطور می توانید بدون از کف دادن صبر و طاقت، به توازن لازم در این مورد برسید؟

ادامه خواندن راه وروش میهمانی رفتن را یاد بگیریم – ویبره

یادداشتی در زنگ تفریح – ویبره

یادداشتی در زنگ تفریح – روانشناسی فردی

یادداشتی در زنگ تفریح  
روزی مردی نابینا کنار پیاده رو نشسته بود، کلاهی در برابرش نهاده و تابلویی در دستش که روی آن نوشته بود: « من نابینا هستم ، لطفا به من کمک کنید…

ادامه خواندن یادداشتی در زنگ تفریح – ویبره

متفاوت باشید – ویبره

متفاوت باشید – روانشناسی فردی

متفاوت باشید  
در نزدیکی محلی که من زندگی می کنم دانشگاهی وجود دارد که تعدادی زیادی دانشجو در آنجا تحصیل می کنند. بعضی مواقع که آنها را می بینم تشابه میان آنها مرا شگفت زده می کند. رنگ لباس های آنها واقعاً محدود است به ندرت می توان در میان آنها شخصی با لباس رنگ روشن دید. اکثر آنها کیف های مشابهی دارند. شاید بگویید نیاز آنها مشابه است و این سبب تشابه حاصل باشد ولی در حقیقت این گونه نیست، بلکه این یک مثال روشن از اثر اجتماع بر شخص است.

ادامه خواندن متفاوت باشید – ویبره

رنگ‌هائی که زندگی‌بخش هستند – ویبره

رنگ‌هائی که زندگی‌بخش هستند – روانشناسی فردی

رنگ‌هائی که زندگی‌بخش هستند  
●رنگ و زندگی
رنگ‌ها همیشه ما را احاطه کرده‌اند. اما چگونه می‌توانیم از آن‌ها برای افزایش روحیه‌مان کمک بگیریم؟ همه ما متوجه شده‌ایم که به‌دست آوردن استانداردی از سلامتی و آرامش کمی سخت است. بسیاری از ما برای درمان و به‌دست آوردن انرژی خودمان نیازمند کمک‌های خارجی هستیم. اما می‌توانیم به کمک رنگ‌ها سلامتی و تندرستی‌مان را بهبود بخشیم.

ادامه خواندن رنگ‌هائی که زندگی‌بخش هستند – ویبره

زیبایی‌ها نیاز زندگی‌ – ویبره

زیبایی‌ها نیاز زندگی‌ – روانشناسی فردی

زیبایی‌ها نیاز زندگی‌  
یکی از نیازهای درونی انسان، نیاز به زیبایی‌هاست. هر انسانی تمایل به زیبایی دارد و از زشتی متنفر است. خداوند متعال، طبیعت را زیبا آفریده است تا انسان با نگاه به طبیعت زیبا، نیازهای روحی خود را تأمین کند و از آن لذت ببرد همان طوری که جسم انسان، از خوردنی‌ها و آشامیدنی‌های ارزنده لذت می‌برد، روح انسان، به وسیله چشم از منظره‌های زیبا لذت می‌برد‌…

ادامه خواندن زیبایی‌ها نیاز زندگی‌ – ویبره

تلاش و کوشش شادی آفرین هستند – ویبره

تلاش و کوشش شادی آفرین هستند – روانشناسی فردی

تلاش و کوشش شادی آفرین هستند  
حشرات و حیوانات تقریباً همیشه مشغول کارند، تدارک زمستان را می بینند، آماده بهار می شوند، خودشان را می شویند، آشیانه را تمیز می کنند وبه بچه هایشان غذا می دهند. آنها کاملاً زنده و متحرکند وبه نظر می رسد که کاملاً راضی و خشنود هم باشند.

ادامه خواندن تلاش و کوشش شادی آفرین هستند – ویبره

بر روی خویش و روی بودنی‌ها کار کنید – ویبره

بر روی خویش و روی بودنی‌ها کار کنید – روانشناسی فردی

بر روی خویش و روی بودنی‌ها کار کنید  
▪ توانایی دادن قول به خویش و انجام آن برای گسترش ویژگی‌های اساسی موفقیت یک ضرورت است.
▪ یک روش برای تعیین چرخه دلبستگیمان تمایز بین داشتنی‌ها و بودنی‌هاست. چرخه دلبستگی تشکیل یافته از داشتنی‌هاست.

ادامه خواندن بر روی خویش و روی بودنی‌ها کار کنید – ویبره