رویای سرعت ۲۰۰۰ مایل بر ساعت – ویبره

رویای سرعت ۲۰۰۰ مایل بر ساعت – ماشین

رویای سرعت 2000 مایل بر ساعت
قهرمان داستان ما، سالوادور دالی، یکبار گفته بود که تنها فرق او و یک آدم دیوانه این است که او دیوانه نیست. پس بلند پروازیهای جنون انگیز او را باید به چه حسابی نوشت؟ رویای او اکنون شکستن رکورد سرعت روی زمین و رسیدن به مقدار  وحشتناک ۳۶۰۰ کیلومتر در ساعت است.

ادامه خواندن “رویای سرعت ۲۰۰۰ مایل بر ساعت – ویبره”

کیا و دو محصول جدید – ویبره

کیا و دو محصول جدید – ماشین

کیا و دو محصول جدید
کیا تا چند ماه دیگر از کانسپتی جدید در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد کرد. این کانسپت که اخیرا تیزرهایش در اینترنت منتشر شده همانند سایر محصولات اخیر کیا ، طرح جلوپنجره ای که امضای محصولات کیا شده است را به چهره دارد .

ادامه خواندن “کیا و دو محصول جدید – ویبره”

گرندچـروکی SRT8 مدل ۲۰۱۴ – ویبره

گرندچـروکی SRT8 مدل ۲۰۱۴ – ماشین

گرندچـروکی SRT8 مدل 2014
بعد از آخرین فیس لیفت جیپ گرندچروکی حال نوبت به مدل SRT8 تا با یک بروز رسانی جامع آماده عرضه به عنوان مدل ۲۰۱۴ باشد. تفاوت SRT8 با مدل استاندارد گرندچروکی را می توان در جلوپنجره ای که خانه های مستطیلی شکل آن با کروم تزیین شده، نوار LED برای حاشیه چراغ های جلو، تغییر اسپویلر سقفی و رینگ های ۵ شاخه جدید آن مشاهده کرد . . .

ادامه خواندن “گرندچـروکی SRT8 مدل ۲۰۱۴ – ویبره”

۶ مدل جدید در سال جدید برای اشکودا – ویبره

۶ مدل جدید در سال جدید برای اشکودا – ماشین

6 مدل جدید در سال جدید برای اشکودا
چند روز پیش کمپانی خوش نام اشکودا با انتشار تصویری در صفحه فیس بوک خود از ارائه ۶ مدل جدید در سال ۲۰۱۳ خبر داد.

ادامه خواندن “۶ مدل جدید در سال جدید برای اشکودا – ویبره”

اونتادور دراگون ادیشن – ویبره

اونتادور دراگون ادیشن – ماشین

اونتادور دراگون ادیشن
تیونر انگلیسی Oakley Design برای دومین بار به سراغ لامبورگینی اونتادور رفته که قرارست با نام Dragon Edition تنها در ۱۰ نسخه در اختیار مشتریان ثروتمندش قرار بگیرد؛ این اونتادور سفیدی که اینجا مشاهده می کنید دومین اونتادور تولید شده Oakley Design بوده که برای تحویل به Luxury Signatures در قطر تدارک دیده شده تا زحمت فروش آن دیگر برعهده تیونر نباشد . . . !

ادامه خواندن “اونتادور دراگون ادیشن – ویبره”

هیوندای سنتنــیال ۲۰۱۳ – ویبره

هیوندای سنتنــیال ۲۰۱۳ – ماشین

هیوندای سنتنــیال 2013
فیس لیفت جدید هیوندای سنتنیال یا همان Equus که به عنوان مدل ۲۰۱۳ شناخته می شود، به تازگی توسط هیوندای در کره جنوبی رونمایی شد . . .

ادامه خواندن “هیوندای سنتنــیال ۲۰۱۳ – ویبره”

قدرتمندترین خودروی پلیس استرالیا – ویبره

قدرتمندترین خودروی پلیس استرالیا – ماشین

قدرتمندترین خودروی پلیس استرالیا
بنظر شما قوی‌ترین خودروی پلیس بزرگراه چه خودرویی است؟ همهٔ شما هیجان تعقیب و گریز‌های پلیس و قانون گریز‌ها را دیده‌اید، حالا فرض کنید که ماشین پلیس بیش از ۵۰۰ اسب بخار قدرت داشته باشد. از این به بعد خلافکاران در بزرگراه‌های استرالیا باید به دنبال خودرویی مناسب برای مقابله با این خودرو باشند.

ادامه خواندن “قدرتمندترین خودروی پلیس استرالیا – ویبره”

۲۸ خانم و یک مینی کوپر – ویبره

۲۸ خانم و یک مینی کوپر – ماشین

28 خانم و یک مینی کوپر
سال گذشته برای شکستن رکورد بیشترین تعداد افراد بزرگسال جا داده شده در یک خودروی کوچک، ۱۴ نفر درون یک دستگاه مینی کانتریمن بزور جا شدند اما امسال و در هشتمین دوره از رکوردهای سالانه جهانی برای ثبت در کتاب گینس، ۲۸ خانم در یک مینی کوپر SD مدل ۲۰۱۲ سوار شدند.

ادامه خواندن “۲۸ خانم و یک مینی کوپر – ویبره”

مزدا CX-5 کانسپت شهری – ویبره

مزدا CX-5 کانسپت شهری – ماشین

مزدا CX-5 کانسپت شهری
مزدا یک مدل ویژه و مفهومی از CX-5 خود را به نمایشگاه SEMA 2012 آورد. خودرویی که با رنگی مات پوشیده شده و با طرح هایی مثلثی شکل برگرفته از معماری و مد، زینت یافته است. که در هنگام بازتاب نور، می تواند با سایه روشن ایجاد شده، فرمی خاص از احجام و زوایا را به نمایش بگذارد.

ادامه خواندن “مزدا CX-5 کانسپت شهری – ویبره”

روزآوری کادنزا برای سال ۲۰۱۳ – ویبره

روزآوری کادنزا برای سال ۲۰۱۳ – ماشین

روزآوری کادنزا برای سال 2013
آخرین نسل از سدان خانوادگی لوکس دیفرانسیل جلوی کیا که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، اینک با فیس لیفت و بروزرسانی برای سالهای آخر عمر خود روبروست.

ادامه خواندن “روزآوری کادنزا برای سال ۲۰۱۳ – ویبره”

تویوتا ۷۵ ساله شد! – ویبره

تویوتا ۷۵ ساله شد! – ماشین

تویوتا 75 ساله شد!
دقیقاً دهه ۳۰ میلادی بود که یک ژاپنی نو اندیش به نام کیچیرو تویودا، فکرها و طرح‌های فوق‌العاده ای در زمینهٔ خودرو داشت که مورد استقبال مردم قرار گرفت. پس از گذشت چند سال رویای کیچیرو تویودا به حقیقت پیوست، کارخانهٔ تویوتا وارد زمینهٔ صنعت خودرو شد. تا پیش از آن تویوتا تنها یک کارخانهٔ نساجی بود!

ادامه خواندن “تویوتا ۷۵ ساله شد! – ویبره”

سوزوکی و کراس اوور کانسپت – ویبره

سوزوکی و کراس اوور کانسپت – ماشین

سوزوکی و کراس اوور کانسپت
اختصاصی پاریس: تقریباً دیروز بود که سوزوکی از کانسپت جذاب خودش به طور رسمی در نمایشگاه پاریس رونمایی کرد. نام این نسخه S-CROSS می باشد که آماده رقابت با ماشین های هم سطح خود یعنی کراس اور های کلاس c است. همه ما می دانیم که بازار کراس اور ها، به خصوص در این کلاس بسیار گرم شده است برای همین تمام خودروسازان می خواهند در این بازار سهمی داشته باشد.

ادامه خواندن “سوزوکی و کراس اوور کانسپت – ویبره”

خودروی برقی جدید تویوتا iQ EV – ویبره

خودروی برقی جدید تویوتا iQ EV – ماشین

خودروی برقی جدید تویوتا iQ EV
کمتر از یک هفتهٔ دیگر قرار است تویوتا در نمایشگاه پاریس از دومین خودروی الکتریکی خود رونمایی کند. این خودرو در مقایسه با نوع بنزینی ۱۲۵ کیلوگرم سنگین تر و ۱۳۵ میلی متر کشیده تر می باشد

ادامه خواندن “خودروی برقی جدید تویوتا iQ EV – ویبره”

دومین فیس لیفت مزدا CX-9 – ویبره

دومین فیس لیفت مزدا CX-9 – ماشین

دومین فیس لیفت مزدا CX-9
مزدا با انتشار نخستین تصاویر از فیس لیفت جدید CX-9 که به عنوان مدل ۲۰۱۳ شناخته می شود، از نخستین جزییات این خودرو نیز پرده برداشت؛ مزدا برای بازار استرالیا که زودتر از همه مهمان این خودرو خواهد بود، یک پیشرانه ۳٫۷ لیتری V6 (همچون گذشته) درنظر گرفته است . . .

ادامه خواندن “دومین فیس لیفت مزدا CX-9 – ویبره”

دوج وایپر SRT 2013 قیمت گذاری شد – ویبره

دوج وایپر SRT 2013 قیمت گذاری شد – ماشین

دوج وایپر SRT 2013 قیمت گذاری شد
SRT وایپر ۲۰۱۳ هنوز به نمایشگاههای فروش خودرو راه نیافته و تنها تعداد انگشت شماری از افراد بیرون از شرکت کرایسلر، توانسته اند آن را برانند. اما با این حال تنها اطلاعات ارائه شده درباره قیمت آن این است: شروع قیمت وایپر جدید از ۹۷,۳۹۵ دلار.

ادامه خواندن “دوج وایپر SRT 2013 قیمت گذاری شد – ویبره”

هنسی و کادیلاک ۱,۲۲۶ اسبی – ویبره

هنسی و کادیلاک ۱,۲۲۶ اسبی – ماشین

هنسی و کادیلاک 1,226 اسبی
۱۲۲۶ اسب بخار قدرت که در دور ۶۴۰۰rpm حاصل می شود به همراه گشتاور نجومی ۱۵۰۱ نیوتن متری این خودرو در دور ۴۰۰۰rpm ، بار دیگر نام پرآوازه هنسی پرفورمنس را به صدر لیست تیونرهای فوق سنگین جهان آورده است . . .

ادامه خواندن “هنسی و کادیلاک ۱,۲۲۶ اسبی – ویبره”