خصوصیات عدد یازده – ویبره

خصوصیات عدد یازده – فال نوین

خصوصیات عدد یازده
یازده در برگیرنده دو تا یک (۱۱) است. به عبارت دیگر، یازده تمام یا بخشی از خصوصیات یک‎ها را با شدت بیشتر در بر دارد.

خصوصیات عدد یازده طالع بینی نوین

یازده عموماً افرادی خلاق – پرانرژی – با اراده – دارای اعتماد به نفس – و دارای نیروهای بالقوه زیاد هستند. اگر چه گاه در زندگی با مشکلات مواجه می ‎شوند که ممکن است نسبت به خود بی‎اعتماد شوند، اما در کل افراد موفقی خواهند بود.

یازده قبل از آن که بتوانند از نیروهای بالقوه ذاتی‎شان استفاده کنند، بایستی خودشان را پیدا کنند. مرکز وجودی و هویت واقعی خودشان را بایستی خود را از وابستگی رها کند و به طور مستقل زندگی‎شان را اداره کنند.

یازده ‎عموماً ممکن است در دوران کودکی مورد خشونت و تعرض قرار بگیرند و این در شکل‎ گیری شخصت منفی آنان تأثیر می‎ گذارد. لذا قبل از هر چیز این افراد نیاز به احساس امنیت – استقلال و اعتماد به نفس برای آینده دارند. در غیر این صورت گرفتار ترس – خشم و عصبانیت شده احساس نا امنی و بی اعتمادی خواهند کرد. و این حالات، آنان را به سمت احساس حقارت سوق می‎ دهد.

یازده دارای میدان انرژی وسیعی هستند و هرگاه تصمیم به انجام کاری بگیرند، حتی در زمینه اختراع و ابداع، انرژی فوق‎ العاده ‎ای از خود نشان می ‎دهند. زیرا ذاتاً دارای استعداد و خلاقی ذهنی هستند. اما گر انرژی آنها در جهت منفی به کار بیفتد، اثر ویرانگری خواهد داشت. به خصوص این که عده‎ای از این افراد، گرایش درونی به سوی انحراف و اعتیاد دارند.

یازده در وجهه مثبت، دارای افکار و ایده ‎های خوبی هستند و علاوه بر استعداد خلاقیت بالا، دارای انرژی شفابخش نیز می‎ باشند. آنان هرگاه در امور از خود پایداری نشان دهند، علاوه بر استعداد معمول، از قوه الهام نیز برخوردار می ‎شوند.

بعضی از یازده با آن که ظاهری آرام و سازشکار دارند، در باطن زورگو و مستبد و خود رأی هستند. و این حالت متأثر از تأثیرات دوران کودکی آنهاست. این افراد اغلب از لحاظ جسمی، در ناحیه اعضاء تنا’سل – تخمدانها – زیر شکم و پایین کمر حساس هستند و گاه از این مناطق، دچار آسیب و عفونت می‎ شوند. که در موارد زیتئی عامل آن انسداد مسیر انرژی حیاتی و روانی، می‎ باشد.

اکثر اوقات، مشکلات جسمی و احساسی یا جنسی این افراد، بر اثر مسدود شدن انرژی خلاق، به وجود می‎آید. این افراد در چنین مواقع، به درمانهای طبیعی مانند: طب سوزنی – طب فشاری – انرژی درمانی و…. بهتر از درمان پزشکی رایج پاسخ می‎ گویند. در ضمن فعالیت‎های بدنی برای این افراد بسیار مفید خواهد بود. زیرا انرژی مسدود و متراکم آنان را آزاد می‎ سازد.

ورزش روزانه و مصرف غذاهای طبیعی و سبک مانند: سبزیجات – حبوبات – گوشت ماهی – گوشت پرندگان و…. برای این افراد مفید می‎ باشد.

یازده عموماً در فعالیت‎های ذهنی، موفق ‎تر از فعالیت‎های بدنی هستند. این افراد در صورت رسیدن به تعادل و امنیت و اعتماد به نفس، دارای خلاقیت حضور در اجتماع خواهند بود و ممکن است در جمع مخترعین – هنرمندان – ورزشکاران – مدیران – رؤسا و… آنها را پیدا کنید. در واقع از هنگامی که انگیزه فعالیت و خدمت در این افراد پیدا شود. قوای خلاقه آنان نیز تحریک و فعال می‎ گردد.

یازده بایستی به هر طریق با احساسات درونی هماهنگی شوند. تردید و دو دلی‎ ها را کنار بگذارند و خشم خود را در برخورد با ناملایمات مهار کنند و آرام آرام با ایجاد تعادل در خود بهره ‎گیری از استقلالا شخصی، راه را برای آزاد شدن استعدادهای درونی و خلاقیت فردی، بگشایند.

یازده عموماً در ابتدا تصور می ‎کنند نمی توانند به تنهایی در امور موفق گردند. لذا انرژی آنان در اتکاء به دیگران فعال می‎ شود. اما وقتی اعتماد به نفس کافی پیدا کنند، استقلال خود را به دست می‏ آورند و گاه ریاست مآبانه نیز عمل می‎ کنند. از آن پس ممکن است با رقابت و گاه حیله ‎گری، از دیگران پیشی بگیرند و تا حد ریاست و مدیریت و غیره پیش بروند.

یازده عموماً به این مقصود در این جهان آمده ‎اند که عامل ترقی روحی و معنوی برای خود و دیگران باشند. خود را وقف مردم کنند و عامل تغییرات مثبت در دنیا شوند. این افراد اگر مجذوب مادیات نشوند، در معنویات، پیشرفت خوبی خواهد داشت.

از آنجایی که هدف زندگی، گزیدن راه به سوی تعالی و معنویات است، یازده‎ها با مسائل و امتحانات مرتبط با عدد تولد و زندگی خود مواجه می گردند. لذا لازم است برای طی مراحل رشد و تعالی، بر مشکلات زندگی که ممکن است از کودکی با آن مواجه گردند، غلبه کنند و به تدریج ذهن و قلب خود را بر روی الهامات هدایت کننده درون بگشایند.

یازده‎ها عموماً پر انرژی و دارای بدنی قوی اما حساس هستند. وقتی بیمار شوند، ذهنشان فعال می ‎شوند. لذا اگر انرژی درمانی خود را باور داشته باشند، به صورت تجسم ذهنی و روشهای مناسب دیگر، می‎ توانند درمان خود را تسریع نمایند.

تغذیه سبک به همراه ورزشهای سبک از جمله پیاده ‎روی و بدن سازی – همچنین نقاشی – موسیقی – کارهای نمایشی – مجسمه‎ سازی و…. در آزاد سازی انرژی خلاق یازده‎ها تأثیر خوبی دارند. ضمناً طبیعت بکر، چون جنگلها – کوهها – دشت‎های سرسبز و…. تاثیری الهام بخش روی این افراد خواهد داشت.
Vibre.ir

خصوصیات عدد یازده – فال نوین – ویبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *