۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه

شنبه 1 فروردین 1391
فروردین: شما دیگر نمی توانید صبر کنید؛ چراکه خویشتن داری و شکیبایی شما تبدیل به بی صبری و عجله شده است. باهمه این احوال مجبور نیستید که قبول کنید زمان بندی و تنظیم زمان خیلی کار ایده آلی است. مشکل اینجاست که نمی توانید باور کنید در روزهای آغازین سال جدید امکان دارد همه چیز تغییر کند. اما از بخت خوب حس و غریزه شما خوب کار می کند! پس اصلا به فکر استفاده کردن از استراتژی های جدید نباشید. از ندای درون خود پیروی کنید و هرچه بهتان گفت را قبول کنید. در این صورت حتی وقتی کاری را شروع کردید باز هم می توانید آن را تغییر دهید.

ادامه خواندن “۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲۶ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۶ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه

26 مرداد 1391
فروردین:  شما احساس می‌کنید که آرزوهای خیلی جاه‌طلبانه جزو بهترین اهداف شما به حساب می‌آیند. لازم نیست که توقعات خود را پایین بیاورید؛ آنچه که اهمیت دارد این است که باید خلاقیت خود را بیشتر کرده و کارهایی را انجام دهید که از نظر روانی احساس خوبی در شما ایجاد کنند. چیزهایی که برایتان مهم هستند فرار نمی‌کنند؛ آنها همین جا هستند تا شما با انرژی و قدرت جدیدی که کسب می کنید دوباره بهشان رسیدگی کنید.

ادامه خواندن “۲۶ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۱۱ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۱ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه

11 شهریور 1391
فروردین: شما نباید فکر کنید که برج قوچ فقط مخصوص خود شماست، این ماه متعلق به افراد خیلی زیادی است!! شما باید مدتی خودتان را فراموش کرده و برنامه‌های خود را برای روز دیگری بگذارید. درعوض توجه خود را روی کارهایی متمرکز کنید که می‌توانید برای خوشحال‌تر کردن دیگران برایشان انجام دهید. جالب اینجاست که این محبت و مهربانی شما به خودتان بازخواهد گشت!

ادامه خواندن “۱۱ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲۷ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۷ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه

27 شهریور 1391
فروردین: شما امروز به یاد آرزوهای گذشته خود افتاده اید و تمایل‌تان به یادآوری آرزوهای قدیمی‌تان خیلی شدت گرفته است. اما فکر نکنید که این آرزوها فقط با یادآوری کردن برآورده خواهند شد. شما مجبور خواهید شد بخش‌هایی از رویاهای خود که مهم‌تر هستند را انتخاب کنید. تلاشی سخت برای فهمیدن توانایی‌های خود هم اکنون عاقلانه ترین کار است.

ادامه خواندن “۲۷ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۱۲ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۲ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه

12 مهر 1391
فروردین: اکنون در حالیکه که ماه از دومین خانه شما رد می‌شود توجه کردن به مسائل مالی احساس خوبی در شما پدید می‌آورد. هنگامی که شما با صورت حسابهای اول ماه روبرو می‌شوید ممکن است که مجبور شوید از تفریحاتتان کم کنید، اما هر کاری درستی که اکنون انجام می‌دهید نتیجه‌اش را بعداً در آخر هفته خواهید دید. به خاطر چیزهایی که ندارید شکایت نکنید؛ درعوض به خاطر آن چیزهایی که دارید شکرگذار باشید.

ادامه خواندن “۱۲ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲۸ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۸ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه

28 مهر 1391
فروردین: شما امروز خیلی دلتان می‌خواهد پیشرفت کنید، اما همیشه سخت گرفتن به خود بهترین استراتژی نیست. به جای اینکه با عجله به سراغ کار و فعالیت بعدی خود بروید، زمانی را صرف کرده و کارهایی که قبلاً انجام داده‌اید را بررسی کنید. حتی اگر در شروع کار حوصله تان هم سر برود، ولی باید بدانید که امروز با کندتر کردن سرعت خود چیزهای بیشتری به دست خواهید آورد.

ادامه خواندن “۲۸ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۱۴ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۴ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه

14 آبان 1391
فروردین:
شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیتهایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.

ادامه خواندن “۱۴ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۳۰ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳۰ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه

30 آبان 1391
فروردین: درست وقتی همه چیز روبه راه است، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می‌شود. شاید بخش مهمی‌از اطلاعاتی که بهتان داده شده را نادیده گرفته‌اید، یا فقط بخشی از وظایف کاریتان را انجام نداده‌اید. حالا دلیلش هرچه که باشد، دیگر نباید غر بزنید؛ اگر حواستان را جمع کنید می‌توانید جبران کنید. به جای اینکه انرژی‌تان را سر صحبت کردن در مورد این موضوع هدر بدهید، فقط فکر کنید ببینید که الان چه کاری لازم است انجام دهید.

ادامه خواندن “۳۰ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۱۶ آذر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۶ آذر ۱۳۹۱ – فال روزانه

16 آذر 1391
متولد فروردین : حتی اگر امروز روز خوبی باشد، ولی شما به راحتی نیت یک فرد دیگر را بد تعبیر می‌کنید. ممکن است که شما معتقد باشید که دیگران از شما حمایت نمی‌کنند، و یا حتی بدتر، به ضرر شما کار می‌کنند، و برای این باور خود دلایلی هم داشته باشید. اما دلیل این کار این است که شما از تسلیم شدن می‌ترسید. برطرف کردن سستی‌های خودتان مهم‌تر از تسلط داشتن بر افراد دیگر است.

ادامه خواندن “۱۶ آذر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه

2 دی 1391
فروردین: شما امروز اصلا دوست ندارید با هزینه و خرج دیگران به اهداف خود برسید. شاید اعتقاد داشته باشید که اگر دیگران موفق شوند شانس و احتمال موفقیت شما به خطر افتاده و کمتر خواهد شد. اما این موضوع حقیقت نداشته و بر اساس تفکرات اشتباهاتی که راجع به مسائل رقابتی دارید به وجود آمده است. هم اکنون اگر افراد دیگر شکست بخورند رسیدن به اهدافتان آسان تر نخواهد شد. حقیقت این است که هرکسی می‌تواند برنده باشد!!

ادامه خواندن “۲ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۱۸ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۸ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه

18 دی 1391
فروردین: بهرام سیاره بخت شما امروز می‌تواند شما را به مکانهایی ببرد که از نظر احساسی مکانهایی مطبوع برای شما هستند، برای اینکه شما می‌دانید که زمان خیلی سریع می‌گذرد. امروز مدت زمان خیلی زیادی بهرام با برج اسد روبرو می‌شود و قرار است هرچیزی که باعث یادآوری تجربه‌های ناخوشایند در شما می‌شود را ازتان دور نگه دارد. فقط به یاد داشته باشید که اگر زیاد به خودتان سخت بگیرید نیتهای پاک شما نتیجه‌ای معکوس می‌دهند، بنابراین اگر کسی از شما دلجویی کرد سعی کنید که با او ملایم‌تر رفتار کنید.

ادامه خواندن “۱۸ دی ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۴ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۴ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه

4 بهمن 1391
فروردین
اکنون همه توانایی ها را برای موفق شدن در یک کار دارید و اگر دیگران این موضوع را باور ندارند و می توانید با جدیت این موضوع را ثابت کنید . البته با رفتار درست!

ادامه خواندن “۴ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲۰ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۰ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه

20 بهمن 1391
فروردین: شما امروز تقریبا برای انجام دان هر کاری آمادگی دارید، اما بعد از دادن جواب مثبت به شک می‌افتید! شاید دلیل شک شما این باشد که نسبت به سختی‌ها و مشکلات کارتان اطلاعات خیلی زیادی دارید. یا شاید موقعیتهای قبلی به یادتان آمده که شما بدون فکر و انگیزه تصمیم می‌گرفتید و بعد به دردسر افتاده و اوضاع را خراب تر می‌کردید! داشتن کمی‌خویشتن داری برای داشتن روزی خوب و آرام کفایت می‌کند!.

ادامه خواندن “۲۰ بهمن ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۶ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۶ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه

6 اسفند 1391
فروردین
سعی کنید احساستان را خوب و ساده بیان کنید. اگر از بیان آنها خجالت می کشید فراموش نکنید که دیگران انتظار شنیدن آن ها را دارند.

ادامه خواندن “۶ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه

23 اسفند 1391
فروردین: ممکن است احساس کنید که نیاز است در رابطه با کاری که اخیرا انجام داده‌اید توضیحی بدهید اما قبل از اینکه احساس پشیمانی و تاسف کنید انگیزه خود را از  این کار مشخص کنید. اگر واقعا از حدو حدود خود خارج شده‌اید عذرخواهی لازم است. اما کاری انجام ندهید که بعد وانمود کنید از انجام آن متاسف هستید. به یاد داشته باشید شما مسئول  این نیستید که دیگران چگونه به رویکرد مستقیم شما واکنش نشان می‌دهند.

ادامه خواندن “۲۳ اسفند ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

فال روزانه – ۸ فروردین ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۸ فروردین ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 8 فروردین 1392
فروردین: برنامه شما برای آینده‌تان ممکن است این باشد که در یک فرصت خوب بال‌هایتان را باز کنید. بعضی اوقات احساس می‌کنید که بعضی کارها باید انجام شوند و به اتمام برسند،‌ به هر حال، شما هنوز در حالتی هستید که برای ایجاد  تغییر و توسعه بسیار مایل هستید، اما در نظر داشته باشید که ضرب العجل شما آنقدر نزدیک نیست که باعث دلشوره و نگرانی تان شود.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۸ فروردین ۱۳۹۲ – ویبره”