۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه

شنبه 1 فروردین 1391
فروردین: شما دیگر نمی توانید صبر کنید؛ چراکه خویشتن داری و شکیبایی شما تبدیل به بی صبری و عجله شده است. باهمه این احوال مجبور نیستید که قبول کنید زمان بندی و تنظیم زمان خیلی کار ایده آلی است. مشکل اینجاست که نمی توانید باور کنید در روزهای آغازین سال جدید امکان دارد همه چیز تغییر کند. اما از بخت خوب حس و غریزه شما خوب کار می کند! پس اصلا به فکر استفاده کردن از استراتژی های جدید نباشید. از ندای درون خود پیروی کنید و هرچه بهتان گفت را قبول کنید. در این صورت حتی وقتی کاری را شروع کردید باز هم می توانید آن را تغییر دهید.

ادامه خواندن ۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه

11 فروردین 1391
متولدین فروردین: یک جشن بزرگ در پیش دارید. امروز روزیست که زندگی با تمام شیرینیهایش به سوی شما لبخند میزند. امروز، روز شادیهای شماست. امروز، روزی خواهد بود که تمام درها به روی شما گشوده است.

ادامه خواندن ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۷ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۷ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه

27 فروردین 1391
فروردین: اگرچه شما از موقعیتی که در آن قرار دارید خشنود و راضی نیستید،  با این وجود آماده اید که  برای لحظاتی دست از جنگ و ستیز بردارید و همه چیز را آسان بگیرید. متاسفانه، ممکن است شرایط با شما همراهی نکنند، به این ترتیب شما نیاز خواهید داشت که به فکر حل مشکلات و مسائل غیر قابل انتظار باشید. علاوه بر این، شما اکنون می‌توانید یک پیشرفت اساسی در کارتان داشته باشید. پس یک نفس عمیق کشیده و گام محکمی‌برای آغاز روز خود بردارید.

ادامه خواندن ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه

12 اردیبهشت 1391
فروردین: هیجانات بسیاری در درون شما موج می‌زند، این احساسات همواره کنار شما هستند، اما شما به این احساسات و هیجانات توجهی نشان نمی‌دهید و همچنان بدون آنها به راه خود ادامه می‌دهید. شما می‌توانید به جایگاه خوبی برسید به شرط این که تنها مسیر تان را از راه‌های بی خطر انتخاب کنید، در این اواخر نیروهای ناشناخته بسیاری سعی دارند  شما را به راه‌های دیگری بکشانند اما هوشیار باشید و وارد این مسیرها نشوید. اگر مسیرتان را عوض کنید تمام پیش بینی‌هایی که برای آینده تان دارید از بین می‌روند. قبل از پریدن و تغییر مسیر  بهتر است فکر کنید.

ادامه خواندن ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه

28 اردیبهشت 1391
فروردین: شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به ﺁرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ گاه دیر نیست، شما حتی امروز نیز می‌توانید کارهایتان را ﺁغاز کنید. شما به دلیل این که فرد یا افرادی با شما در صحبت‌هایتان موافق نیستند، به همین دلیل این موضوع باعث شده است که شما تا حدودی گوشه گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید بهتر است این کار را ترک کنید.

ادامه خواندن ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۳ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۳ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه

13 خرداد 1391
فروردین: امروز شما هر چقدر هم که کار کنید مهم به نظر نمی‌رسد، برای اینکه هرقدر هم که کار بکنید هنوز کافی نیست. یک شخص که ممکن است رئیستان باشد یا یکی از دوستان نردیکتان دوست دارد که آنچه امروز شما روی میز کارتان می‌گذارید مورد قبول واقع نشود. و اگر دیگران از شما کار بیشتری نخواستند، ممکن است که شما اولین کسی باشید که بیرحمانه در مورد بی‌کفایتی خودتان قضاوت می‌کنید. اگر انتظارات شما برآورده نمی‌شود نگران نباشید؛ دوران منفی بافی شما به سرعت سپری شده و شما به زودی به خوش بینی سابقتان باز خواهید گشت.

ادامه خواندن ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۹ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۲۹ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه

29 خرداد 1391
۱ فال و طالع بینی روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱ فروردین:

محبوبیت زیادی دارید و همه دوست دارند به شما کمک کنند. می توانید تفریح و کار را با هم ترکیب کنید کارهای خلاق در آینده نتیجه خوبی خواهد داشت.

ادامه خواندن ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۴ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۴ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه

14 تیر 1391
فروردین: شما دوست دارید برای رفتن به یک جشن به دیگران بپیوندید، اما نمی خواهید تمام وقتتان را بیرون از خانه بگذرانید. وقت گذارنی کردن و غذا خوردن  با دوستان برای شما سودمند است، اما در نهایت شما می خواهید که بخشی از وقتتان را به استراحت کردن اختصاص داده و تنها باشید. نگران این نباشید که اعتبار اجتماعی تان خدشه دارد شود. با شناسایی کردن نیازهای واقعی خود بیشتر به خودتان اهمیت بدهید.

ادامه خواندن ۱۴ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳۰ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳۰ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه

30 تیر 1391
فروردین: امروز شما می‌ترسید به چیزهایی که می‌خواهید نرسید. شما می‌توانید با حضور پیدا کردن در مکانهای مذهبی یا انجام دادن یک فعالیت اجتماعی دیگر فشاری که نیازهایتان بر شما وارد می‌کنند را کم کنید. انجام دادن کاری که تأثیری قابل توجه در دیگران داشته باشد باعث می‌شود شما نسبت به خود احساس بهتری پیدا کنید.

ادامه خواندن ۳۰ تیر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۵ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۵ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه

15 مرداد 1391
فروردین: زمان رسیدن به آرزوهایتان نزدیک شده است؛ شما باید بین نیازهای افراد دیگر و خواسته‌های خودتان تعادل برقرار کنید. این بدین معنی نیست که شما باید در برابر ابراز کردن احساسات خود مقاومت کنید، بروز ندادن احساسات کاری منطقی نیست. در عوض سعی کنید حساسیت بیش از اندازه نداشته باشید، برای اینکه اگر شما به نیازهای افراد دیگر توجه نکنید، ممکن است ناامیدی بی‌اهمیت شما تبدیل به مشکلی اساسی بشود.

ادامه خواندن ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳۱ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳۱ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه

31 مرداد  1391
فروردین: شما امروز احساس می‌کنید به شدت به دنبال آروزهای قلبی خود کشیده می‌شوید و در جستجوی زمانی برای تفریح و تجدید قوا هستید، اما هرچقدر که جلوتر می‌روید نسبت به کارتان نیز جدی‌تر می‌شوید. تا وقتی که به اوج ناراحتی نرسیده و برای تمام کردن کارهای ناتمام‌تان تصمیم جدی نگرفته‌اید، نمی‌دانید که چه کارهایی باید انجام دهید.

ادامه خواندن ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۶ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۶ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه

16 شهریور 1391
فال روزانه – پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۱
بز    

فال روز متولدین فروردین: مواظب باشید خوشبینی دوباره کشف شده تان شما را به زانو در نیاورد. شما احساس خوبی نسبت به زندگی خود دارید و به کارهایی که انجام می‌دهید اطیمنان کامل دارید. اما دیگران سعی دارند دلیل این خوشبینی شما را بفهمند. شور و هیجان خود را متعادل کنید و اطلاعات خود را راجع به دوستانتان بیشترکنید. ملایم‌تر کردن جوش و خروش خود جوی مناسب برای دوستی‌های متعادل ایجاد می‌کند.

ادامه خواندن ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه

1 مهر 1391
فروردین: قرار گرفتن بر سر دوراهی کار خیلی مشکلی است، اما امروز شما بین عقل و احساس گیر کرده اید. شما نگران افرادی که دوستشان دارید هستید، اما حتی اگر آنها گرفتار مشکل هم بشوند، باز نمی‌توانید از نیازهای خودتان چشم پوشی کنید. اگر شما پنهانی کارهایی که برای خودتان مهم هستند را انجام دهید، اگرچه باعث می‌شود از قرار گرفتن در شرایط مشکل دور بمانید، اما در درازمدت باعث ناراحتی اطرافیانتان می‌شود. صداقت داشتن کار راحتی نیست، اما هنوز هم می‌تواند بهترین سیاست باشد.

ادامه خواندن ۱ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۷ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۷ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه

17 مهر 1391
فروردین: هم اکنون توجه کردن به رژیم غذایی تان از اهمیت زیادی برخوردار است، ولی شما دوست دارید برنامه منظم روزانه خود را ادامه دهید. شاید برخی برنامه‌های غیرقابل پیش بینی در محل کار شما را مجبور کند رژیم غذایی و یا تمرینات ورزشی تان را تغییر دهید و در نتیجه این تمرینات خیل سختی خواهید کشید. خوشبختانه شما می‌توانید در مشکلات و سختی‌ها به یک دوست و یا همسر خود تکیه کنید و شاید فرصت کافی برای مواظبت کردن از خود را نیز پیدا کنید.

ادامه خواندن ۱۷ مهر ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۳ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه

3 آبان 1391
فروردین:عطارد سیاره بخت شما امروز در هشتمین خانه تان یعنی خانه دوستی و صمیمیت به طور پی در پی مورد حمله پلوتو سلطه جو قرار می‌گیرد و شما هم به خاطر نگرش‌ها و نظرات افرادی که بهتان نزدیکند خوشحال نیستید. اما حالا که استقلال و آزادی دارید این اتفاق برایتان دردسرساز است. به جای اینکه باعث بی نظمی‌و بی ثباتی در محیط اطرافتان بشوید، بدون اینکه از افراد دیگر خجالت بکشید، به شکست خود اعتراف کنید. مدتی صبر کنید تا اوضاع بر وفق مراد شما شود!

ادامه خواندن ۳ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۹ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱۹ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه

19 آبان 1391
فروردین:  از اینکه به دیگران بگویید چه حس می‌کنید نترسید، اما مهربانی و با محبت بودن را فراموش نکنید. چراکه در غیر این صورت آنها ازتان فراری می‌شوند! اگر همین طوری ادامه دهید روز خوبی در انتظارتان است، فقط نباید خیلی هیجان زده شوید، زیرا قبل از اینکه بتوانید به هدفتان برسید بی خودی خودتان را خسته خواهید کرد. اگر بخواهید با آرامش کارهایتان را به تاخیر بیندازید تا چیزهای بهتری نصیبتان شود به مشکل برخواهید خورد، اما اگر شروع به کار کنید تا چند روز آینده آنها رابه دست خواهید آورد.

ادامه خواندن ۱۹ آبان ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره