۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره

۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه

شنبه 1 فروردین 1391
فروردین: شما دیگر نمی توانید صبر کنید؛ چراکه خویشتن داری و شکیبایی شما تبدیل به بی صبری و عجله شده است. باهمه این احوال مجبور نیستید که قبول کنید زمان بندی و تنظیم زمان خیلی کار ایده آلی است. مشکل اینجاست که نمی توانید باور کنید در روزهای آغازین سال جدید امکان دارد همه چیز تغییر کند. اما از بخت خوب حس و غریزه شما خوب کار می کند! پس اصلا به فکر استفاده کردن از استراتژی های جدید نباشید. از ندای درون خود پیروی کنید و هرچه بهتان گفت را قبول کنید. در این صورت حتی وقتی کاری را شروع کردید باز هم می توانید آن را تغییر دهید.

ادامه خواندن “۱ فروردین ۱۳۹۱ – فال روزانه ویبره”

فال روزانه – ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 17 فروردین 1392
فروردین: شما امروز فشار مسئولیت‌های زیادی را روی شانه‌های خود احساس می‌کنید و بیش از این صلاح نیست که آنها را به تعویق بیندازید پس بهتر است که زودتر دست بکار شوید. لازم نیست که برای چگونگی انجام این کارها دلیل بیاورید و آنها را تفسیر کنید. همچنین نیاز نیست که ثابت کنید در انجام کارها عالی هستید و آنگونه که از شما انتظار می‌رود آنها را تحویل می‌دهید. اکنون بسیار مهم است همزمان که کارایی خود را افزایش می‌دهید تفریح خود را نیز کاهش دهید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 2 اردیبهشت 1392
فروردین: شما در این روزهای اخیر شکایت‌های و صداهای زیادی را از اطرافیان‌تان شنیده‌اید، که باعث ناراحتی شما شده است. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت‌های شما گوش دهد، شما را درک کند و وضعیتی را که در آن قرار گرفته‌اید را درک کند. شما این موضوع را می‌توانید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با او دارید در میان بگذارید تا شما را در این مسیر یاری دهد. موسیق‌ های آرام و هم چنین موزیک‌هایی که دوست دارید می‌تواند تا حد زیادی باعث آرامش روحی شما شود تا شکایت و  سخن‌های دیگران را فراموش کنید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 18 اردیبهشت 1392
فروردین: شما امروز چاشنی یک بمب هستید چرا که ماه در نشان مستبد شما قرار گرفته و ممکن است به طور غیرعمد یک موقعیت ناخوشایند را به یک موقعیت کاملا بدتر تبدیل سازد. خوشبختانه کمی خودآگاهی داشتن اکنون تاثیر زیادی خواهد داشت و شما را قادر خواهد ساخت که به خاطر چیزی که زیاد مهم نیست عصبی نشوید و از این موقعیت ها اجتناب کنید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که باید آنچه را که احساس می کنید بیان کنید حداقل دیگران را به خاطر مشکلات اخیرتان مقصر ندانید و آنها را سرزنش نکنید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۳ خرداد ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۳ خرداد ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 3 خرداد 1392
فروردین: شما امروز دقیقاً می دانید که در هر مورد مهم چه کاری می خواهید انجام دهید. اما مشکل شما این است که راندمان فعلی شما مناسب نیست به خاطراینکه شما با هیچ برنامه خاصی پیش نمی روید. حقیقت این است که شما شاید از تجربه هایتان استفاده نمی کنید. سعی کنید به این روند ادامه ندهید فقط تا حد امکان در حد توانتان تلاش کنید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۳ خرداد ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 19 خرداد 1392
فروردین: شاید امروز فکر بسیار درخشانی داشته باشید اما نتوانید هیچ کجا از آن استفاده کنید. متناقضاً، هر چه بیشتر طرح خود را برای دیگران تشریح کنید، آنها کمتر نسبت به مزیت آن متقاعد می‌شوند. این به این معنی نیست که آنها با موقعیت شما مخالفند بلکه آنها مطمئن نیستند که شما بتوانید استراتژی خود را به یک طرح کاملاً عملی تبدیل کنید.گرچه دائماً به این فکر می‌افتید که خواسته اتان را تحقق ببخشید اما آن را برای بعد نگه دارید. اکنون بهتر است اول با راهکارهایی آن را پیش ببرید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۴ تیر ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۴ تیر ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 4 تیر 1392
فروردین: دوری کردن از تنش‌ها به خصوص اگر از آنها خسته شده باشید، ایده خوبی به نظر می‌رسد. اما این کار زیاد هم ساده نیست، برای اینکه صلح و آرامش درونی که قبلاً تجربه کرده‌اید،ممکن است اجازه ظهور پیدا نکند. زمانی که شما تشخیص بدهید هیچ اجباری وجود ندارد که گزینش شما همه چیز و یا هیچ باشد، شما خیلی زود پیشرفت خواهید کرد.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۴ تیر ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲۰ تیر ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲۰ تیر ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 20 تیر 1392
فروردین: امروز باید مواظب رفتارتان باشید، برای اینکه حرفهایی که می‌زنید، حتی اگر قصد رنجاندن کسی را نداشته باشید، می‌تواند به مشکلات دامن بزند. فقط امکان دارد شما با لحن شدیدی منظور خود را بیان کنید، برای اینکه فکر می‌کنید دیگران نمی‌خواهند به نظرات شما گوش دهند. لازم نیست نگران شوید؛ بهترین راهکاری که می‌توانید داشته باشید این است که ملایم‌تر رفتار کنید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲۰ تیر ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۵ مرداد ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۵ مرداد ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 5 مرداد 1392
فروردین: امروز کاملاً آمادگی دارید که یک ترانه و آهنگ عاشقانه را در میان جمع بخوانید، اما اگر شما با صدای بلند بخوانید، حتی زیباترین ترانه‌های عاشقانه نیز شعارگونه به نظر می‌رسند. خیالهای زیبا داشتن قابل تحسین است، اما به یاد داشته باشید که لزومی ندارد آن را به حد افراط برسانید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۵ مرداد ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 21 مرداد 1392
فروردین:  مهم نیست که شما چه تصورات خوب و خوشی برای انجام دادن کارهای حیرت‌آور دارید، آنچه که اهمیت دارد این است که شما مجبورید به سختی کار کنید و جان بکنید. ممکن است وسوسه شوید با شجاعت کامل از زیر کار فرار کنید، ولی این فکر خوبی نیست. فقط باید تحمل کنید و دم نزنید و هرآنچه که از شما انتظار می‌رود را انجام دهید. امروز برای ریسک کردن وقت مناسبی نیست.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۶ شهریور ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۶ شهریور ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 6 شهریور 1392
فروردین: بازی کردن نقش یک گزارشگر تبلیغاتی کاری نیست که شما به عنوان کاری تفریحی انجام دهید، اما ظاهراً امروز چاره دیگری جز انجام دادن این کار ندارید. این کار یک شغل جدی است و شما برای این کار باید به همه اتفاقاتی که قرار است بیفتد پی ببرید. اگر به بن بست خوردید تسلیم نشوید. مادامی‌که شما زیاد به خودتان سخت نگیرید کارتان استمرار نخواهد داشت.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۶ شهریور ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 22 شهریور 1392
فروردین: شاید شما دوست داشته باشید روزتان را با کمترین میزان ناآرامی و بی‌نظمی سپری کنید، اما اگر شما هیچ کاری هم نکنید ظاهراً می‌توانید از دردسر دوری کنید. شاید شما مجبور شوید برنامه‌های مرتب و زمان بندی شده خود را کنار گذاشته و حسی کار کنید. خوشبختانه در حالیکه فرصتهای هیجان‌انگیزی به زندگی‌تان راه پیدا کرده‌اند، طبیعت غریزی شما بهتان کمک می‌کند این فرصتها را ببینید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۷ مهر ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۷ مهر ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 7 مهر 1392
فروردین: امروز شما می‌توانید به خود بقبولانید که روابط دوستانه خیلی خوبی دارید. حتی اگر بدانید مسائل پیچیده‌ای وجود دارد که نیاز به توجه و حل شدن دارند، با این حال ترجیح می‌دهید فعلاً به جای حل کردن این مسائل از حقایق فاصله بگیرید. نگاه کردن به توانایی‌های ناشناخته دیگران کار بدی نیست، اما نباید جایگزین حقایقی بشود که درست جلوی چشمتان قرار دارد!

ادامه خواندن “فال روزانه – ۷ مهر ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲۳ مهر ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲۳ مهر ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 23 مهر 1392
فروردین: امروز شما فکر می‌کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید، اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده اید؛ بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده اید. شما قدری هم فراموشکار شده اید و همینکه کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را بهتان یادآوری کند، موفقیت‌های چشمگیری را حاصل خواهید کرد.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲۳ مهر ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۹ آبان ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۹ آبان ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 9 آبان 1392
فروردین:شما طوری در مورد خود حرف می‌زنید که انگار همه چیز خیلی عالی است، اما مثل اینکه مشکلاتی هم وجود دارد. شما خیلی با مسائل حاشیه‌ای و جزئی درگیرید که از حل کردن آنها هم اجتناب می‌کنید، بنابراین سعی کنید که چیزهایی که برایتان ارزشمندند را از دست ندهید. حتی اگر وسوسه می‌شوید که استراحت کرده و بقیه روزتان را با فکر کردن سپری کنید، ولی الان باید بر روی فهرستی که از وظایفتان تهیه کرده‌اید تمرکز کنید.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۹ آبان ۱۳۹۲ – ویبره”

فال روزانه – ۲۵ آبان ۱۳۹۲ – ویبره

فال روزانه – ۲۵ آبان ۱۳۹۲ – فال روزانه

فال روزانه - 25 آبان 1392
فروردین: احتمالا امروز می‌خواهید تا فرصت از دست نرفته به هدف بزنید، اما ممکن است قبل از اینکه به مقصودتان برسید از پا بیفتید. چند ساعت اول صبح را زیاد کار نکنید، برای اینکه ممکن است همین چند ساعت انرژی تان تحلیل رود. بهترین کار این است که آهسته و پیوسته حرکت کنید، حتی اگر باز هم خسته شدید، تا بعد از ظهر احتمالاً موج تازه‌ای از انرژی وارد زندگی تان می‌شود.

ادامه خواندن “فال روزانه – ۲۵ آبان ۱۳۹۲ – ویبره”