دسته: تناسب اندام

راهکار بدست آوردن باسن و ران متناسب – ویبره 0

راهکار بدست آوردن باسن و ران متناسب – ویبره

راهکار بدست آوردن باسن و ران متناسب – تناسب اندام راهکار بدست آوردن باسن و ران متناسب، تمرکز بر گروه‌های عضلانی چهار سر (جلوی ران)، ‌‌هامسترینگ (پشت ران)‌ و گلوئتال (باسن) است…

راهی جدید و موثر برای لاغری – ویبره 0

راهی جدید و موثر برای لاغری – ویبره

راهی جدید و موثر برای لاغری – تناسب اندام اگر می‌خواهید در طول روز چربی و کالری بیشتری بسوزانید این مطلب به دردتان می‌خورد.

۶ ماده غذایی مهم در تناسب اندام – ویبره 0

۶ ماده غذایی مهم در تناسب اندام – ویبره

۶ ماده غذایی مهم در تناسب اندام – تناسب اندام برای افرادی که می‌خواهد شکمی تخت داشته باشند توصیه می‌شود که روزانه ۳ عدد سیب میل کنند.

این میوه بخش مهمی از رژیمهای غذایی کم کالری است! – ویبره 0

این میوه بخش مهمی از رژیمهای غذایی کم کالری است! – ویبره

این میوه بخش مهمی از رژیمهای غذایی کم کالری است! – تناسب اندام مقادیر کم این میوه حاوی ویتامین A، برخی از ویتامین‌های گروه B، ویتامین C، فولیت، پتاسیم، سلنیوم، سیلیکون و اسید آلفا...

با حرفه ای ترین چربی سوزها خودتان را لاغر کنید – ویبره 0

با حرفه ای ترین چربی سوزها خودتان را لاغر کنید – ویبره

با حرفه ای ترین چربی سوزها خودتان را لاغر کنید – تناسب اندام افرادی که به عنوان پیش غذا سوپ می خورند ۱۰۰ کالری کمتر در روز مصرف می کنند و وزن کم می...

مراقب باشید در تابستان وزن تان زیاد نشود! – ویبره 0

مراقب باشید در تابستان وزن تان زیاد نشود! – ویبره

مراقب باشید در تابستان وزن تان زیاد نشود! – تناسب اندام فصل تابستان فصل خوردن بستنی های رنگارنگ است . یک فنجان بستنی تقریبا ۳۸۰ کالری و ۲۲ گرم چربی دارد . اگر شکلات...

رژیمی موفق با این نکات داشته باشید – ویبره 0

رژیمی موفق با این نکات داشته باشید – ویبره

رژیمی موفق با این نکات داشته باشید – تناسب اندام این هفت راهکار را وارد برنامه روزمره زندگیتان کنید تا ببینید چطور تغییرات خیلی کوچک می‌تواند تاثیری عالی بر جا گذارد.

شیر پرچرب بخورید تا لاغر شوید!! – ویبره 0

شیر پرچرب بخورید تا لاغر شوید!! – ویبره

شیر پرچرب بخورید تا لاغر شوید!! – تناسب اندام این تحقیقات نشان می‌دهد که شیر دارای چربی کامل حدود ۸ گرم چربی معمولی و پنج گرم چربی اشباع شده دارد.

برای لاغر شدن رژیم بگیرم یا ورزش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ – ویبره 0

برای لاغر شدن رژیم بگیرم یا ورزش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ – ویبره

برای لاغر شدن رژیم بگیرم یا ورزش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ – تناسب اندام وقتی می‌خواهید وزنتان را پایین بیاورید و اندامی متناسب به دست آورید، باید ورزش کنید یا رژیم بگیرید؟

ترفندهای خارق العاده برای کاهش وزن – ویبره 0

ترفندهای خارق العاده برای کاهش وزن – ویبره

ترفندهای خارق العاده برای کاهش وزن – تناسب اندام این هشت استراتژی کم کردن وزن ممکن است عجیب به نظر برسند اما در حقیقت کاملاً علمی می باشد.

برای کاهش وزن از این دو کمک بگیرید ! – ویبره 0

برای کاهش وزن از این دو کمک بگیرید ! – ویبره

برای کاهش وزن از این دو کمک بگیرید ! – تناسب اندام این دانشمندان می گویند پیام اصلی این پژوهش این است که به جای کمتر خوردن باید غذای مناسب و بهتری مصرف کرد.

در پاییز و زمستان با این ۴ ماده غذایی لاغر شوید ! – ویبره 0

در پاییز و زمستان با این ۴ ماده غذایی لاغر شوید ! – ویبره

در پاییز و زمستان با این ۴ ماده غذایی لاغر شوید ! – تناسب اندام به نوشته «MSN»، در این فصل ۴ نوع ماده غذایی وجود دارد که در کاهش وزن بسیار موثر است...

این میوه پاییزی به لاغر شدنتان سرعت می دهد!! – ویبره 0

این میوه پاییزی به لاغر شدنتان سرعت می دهد!! – ویبره

این میوه پاییزی به لاغر شدنتان سرعت می دهد!! – تناسب اندام این میوه از چاقی پیشگیری و سبب حفاظت بدن در مقابل دیابت نوع دوم می شود.

خانم ها مراقب فاکتور زیبایی و جذابیت خود باشند! – ویبره 0

خانم ها مراقب فاکتور زیبایی و جذابیت خود باشند! – ویبره

خانم ها مراقب فاکتور زیبایی و جذابیت خود باشند! – تناسب اندام خانم ها بیش از آقایان در اندیشه حفظ جذابیت های خود هستند و برای دستیابی به این مهم باید ….

زیاد بخورید ، اما لاغر شوید !! – ویبره 0

زیاد بخورید ، اما لاغر شوید !! – ویبره

زیاد بخورید ، اما لاغر شوید !! – تناسب اندام بدن یک ماشین چربی‌سوز است. فقط باید این ماشین را به حرکت در آورید تا چربی بیشتری بسوزاند. اما چگونه…

برای لاغرماندن چه بخوریم؟ – ویبره 0

برای لاغرماندن چه بخوریم؟ – ویبره

برای لاغرماندن چه بخوریم؟ – تناسب اندام این نوشیدنی سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد و موجب لاغری می‌شود. همچنین آنتی‌اکسیدانت موجود در آن خاصیت ضد سرطانی دارد.