سایت رسمی فدراسیون کشتی افتتاح شد – ویبره

سایت رسمی فدراسیون کشتی افتتاح شد – اماکن ورزشی

سایت رسمی فدراسیون کشتی افتتاح شد
سایت رسمی فدراسیون کشتی با حضور علی کفاشیان، مسوولان کشتی کشور و خبرنگاران افتتاح شد.

صبح شنبه خبرنگاران، پیشکسوتان و مسوولان فدراسیون کشتی در دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی به منظور افتتاح سایت رسمی فدراسیون کشتی حضور یافتند.

در ابتدای این مراسم مجید رجبی، مدیر روابط عمومی فدراسیون کشتی با اشاره به اقدامات انجام شده برای راه‌اندازی این سایت، ارتباطات اینترنتی را یکی از عوامل پیشرفت رشته‌های ورزشی دانست که اطلاع رسانی سریع و دقیق موجب آگاهی مردم و در نتیجه علاقه‌مندی به رشته‌های ورزشی می‌شود.

در ادامه‌ی این مراسم مهندس رسولی، طراح سایت فدراسیون کشتی و مجید حاتمی دبیر روابط عمومی توضیحاتی درباره‌ی این سایت ارایه کردند.

همچنین محمدرضا طالقانی رییس فدراسیون کشتی و علی کفاشیان معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی از اقدامات روابط عمومی در راه‌اندازی این سایت تشکر و قدردانی کردند و خواستار فعال و پربار نگه داشتن سایت شدند.

بر اساس این گزارش، استاد منوچهر لطیف و صدرالدین کاظمی به نمایندگی از کشتی‌ نویسان سخنانی را ایراد کردند.

مجید رجبی، مجید حاتمی، ‌سید حسن میرزاده، وهاب جمشیدی و ماهیار رسایی همکاران فدراسیون کشتی در بخش روابط عمومی هستند که در اطلاع رسانی ورزش اول کشور نقش بسزایی دارند.

گفتنی است، علاوه بر طالقانی و کفاشیان؛ محمود ملاقاسمی، اکبر حیدری، ابراهیم سیف پور، رحیم علی آبادی، فیروز علیزاده، رحیم جدی، اسدالله رضایی، قلیچ خانی، حسن بابک و محسن کاوه نیز در این مراسم حضور داشتند.

آدرس سایت فدراسیون کشتی: IWNAgency.com

Vibre.ir

سایت رسمی فدراسیون کشتی افتتاح شد – اماکن ورزشی – ویبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *